dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 286 ogłoszeń

621 000 zł13 800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu urokliwą działkę o pow. 13 800 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zaborowice, gmina Bojanowo. Do posesji prowadzi oświetlona polna droga publiczna. Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31,25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 242 m² 154,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana Z mediami wśród winnic W miejscowości łaz gmina zabór Oferujemy Państwu świetnie zlokalizowaną działkę budowlaną o numerze 37/25 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1903

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł107,52 m² 6 222,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom w cenie mieszkania! Przyjdź, zobacz, złóż ofertę na 2ga połówkę bliźnika! Fajne sąsiedztwo, młode rozbudowujące się osiedle! Dom odebrany w 2024 r., - zabudowa bliźniacza, stan.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 366 m² 29,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana idealna do podziału na mniejsze lub do celów inwestycyjnych. W planie zagospodarowania przestrzennego gminy Górzno przeznaczeniem podstawowym jest zabudowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł500 m² 4 498 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Duży dom narożny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość idealna pod działalność! Duży i przestronny 4 poziomowy dom z ogrodem. Posiada 8 miejsc parkingowych naziemnych. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 650 zł41,10 m² 10 648,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z ogródkiem | spokojna okolica | Gdańsk Święty wojciech/lipce Na sprzedaż jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 339 m² 34,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę - Kolonia Brzeziny Wielkie , gm. Poczesna Na sprzedaż działka o powierzchni 4339 m2, położona w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie w gminie Poczesna. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Płoty,zachodniopomorskie

168 000 zł68,25 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu lokal mieszkalny położony w Płotach przy ul. Krótkiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy 5 rodzinnej, na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł343,10 m² 6 120,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący Dom o powierzchni 311.90 * m , położona na pięknej i przestronnej działce 1145 m w zielonej i kameralnej części Michałowa-Grabiny. To.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Osiedlu Czarne. Nieruchomość zlokalizowana w bocznej i spokojnej ulicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestawiam Piękne 2-pok. mieszkanie przy metro Ratusz Arsenał. Lokalizacja: aleja Solidarności - Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie pełną infrastrukturę miasta oraz bliską odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł80,94 m² 15 011,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na poddaszu o pow. 80,94m2 + strych zlokalizowany w miejscowości Modlniczka, gm. Wielka Wiesi, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł400 m² 2 747,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż kamienicę z ogromnym potencjałem, zlokalizowaną w samym centrum Kutna, na rogu ulicy Królewskiej i Pereca przy głównym deptaku, w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł64 m² 11 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m - Lublin, ul. Wapowskiego (wrotków) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł33 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w miejscowości oddalonej od Niechorza o 2 km. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej w odległości dwóch działek jest.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł564 m² 168,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z warunkami zabudowy, uzbrojona, położona w Czarnocinie obok Stepnicy, w przepięknej okolicy nad Zalewem Szczecińskim, 300 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 500 m² 171,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - Michalin, gm. Przywidz Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3500 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Michalin (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

4 256 000 zł848 m² 5 018,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Wyjątkowy obiekt hotelowo-usługowy w samym centrum miasta Mam przyjemność prezentować Państwu wyjątkową, secesyjną wille z ogrodem należąca niegdyś do Theodora Weyla. Wybudowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Wapnica,zachodniopomorskie

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dwa domy na jednej działce. Na sprzedaż unikalna nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych budynków mieszkalnych, położonych na jednej działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 129 m² 2 834,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prestiż | ikona designu | ciągłówka - Rezydencja z wizją Karpiel & Steindel nieruchomość: mamy zaszczyt zaprezentować ofertę, która definiuje pojęcie luksusu na Podhalu. To nie jest zwykła.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł41,14 m² 8 969,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na parterze nowego budynku w doskonałej lokalizacji Stargardu - Ogrody Łukasiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

***nowa oferta wyłącznie W sdp nieruchomości*** Duża kawalerka tuż obok Rynku Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Opis mieszkania: z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,70 m² 10 950,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Do sprzedaży oferujemy przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54,70 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ul. Chwaszczyńskiej, w dzielnicy Młyniska, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł100,35 m² 5 450,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, 3-pokojowe mieszkanie wraz z ogrodem w Mysłakowicach. W skład powierzchni 73,62m2 wchodzą: i poziom: - salon (o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł3 000 m² 22,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki siedliskowa położona w spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 867 000 zł1 867 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działka inwestycyjna, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka 7, gorąco Polecam Państwu do sprzedaży grunt inwestycyjny / działka.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł250 m² 3 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:657 m²

Wyjątkowa oferta tylko u nas! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 176 m , położony na ustawnej działce 657 m w Mikołowie. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

526 162 zł44,59 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł77,30 m² 8 654,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Oferta sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej żelechów Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 77 m, usytuowany na działce o powierzchni 205 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł302 m² 4 801,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Doskonała oferta inwestycyjna! Okolice "suntago"! Pokoje, hotel, kwatery! To idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji, z dala od miejskiego zgiełku. Propozycja skierowana zarówno do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy pod lasem | Ogród | Stan Deweloperski | Wykostkowany taras i podjazd | Ogrodzone Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny dwulokalowy o pow. 64m parter + 28m piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,69 m² 7 959,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,69 m | ul. Nawrot / Sienkiewicza, łódź - Śródmieście Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 62,69 m , położony na parterze eleganckiej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł10 200 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana - Idealna Przestrzeń pod Twoje Marzenia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10 200 m2, podzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72,80 m² 6 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,80 m , położone na II piętrze w budynku przy ul. Pięknej 31 w Ełku. Nieruchomość jest umeblowana i gotowa do wprowadzenia to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 176 608 zł70,88 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

687 300 zł47,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują się: plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł144,50 m² 8 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom położony na kameralnym, ładnie zagospodarowanym terenie. Na parterze wiatrołap, wc, duży około 2o metrowy garaż , aneks kuchenny wraz z jadalnią i salonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną 3000m zlokalizowaną pod Grodziskiem Mazowieckim. Pięknie położona, w urokliwym zakątku! Zgrabna, płaska, ogrodzona działka w sąsiedztwie nowych.