dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

1 400 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom jednorodzinny położony na malowniczej Wyspie Chrząszczewskiej. Oglądanie proszę uzgadniać z wyprzedzeniem pod numerem 6o37oo8oo - klucze wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

86 735 zł1 577 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województwo lubuskie).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 040 zł42,69 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł37,40 m² 7 566,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Invest Dom Nieruchomości prezentuje nową ofertę kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze przy ul. Kopernika w samym centrum Obornik - Mieszkanie nie jest zamieszkiwane i jest.

Szczegóły ogłoszenia

60 500 zł1 096 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks niezabudowanych działek rolnych położonych w miejscowości Nowy Adamów, w gminie Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski, woj. łódzkie. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecamy do sprzedaży nowoczesne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2020 roku w Chrzanowie - ul. Partyzantów. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,11 m² 12 822,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Nie szukaj tu wieży, choć sąsiad podobno chrapie w trzech językach naraz. To mieszkanie w centrum, gdzie historia spotyka się z Twoją wyobraźnią i absolutną wygodą. Wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł144,49 m² 7 266,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 120,7 m , położony na działce o powierzchni 715 m , w Jankowicach koło Pszczyny. To zielona, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł320 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę z czerwonej cegły z lat 30 -tych z potencjałem inwestycyjnym , która przeszła już częściowy remont - położoną w miejscowości Świętochłowice.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł935 m² 128,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kamieńczyk atrakcyjna działka rekreacyjna na osiedlu domków letniskowych przy rzece Bug. Szukasz idealnego miejsca oddalonego od zgiełku miasta, gdzie każda chwila będzie okazją do głębokiego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł65,28 m² 7 950,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Inwestycyjny potencjał 4 pokoje, 2 łazienki, 1. piętro idealne pod wynajem! Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty:Kacper Kurczak   Nieruchomość: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje z antresolą w centrum miasta Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł122 m² 10 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji skm/km Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 247 m² 222,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.465906, 21.152165 Łosie, ul. Dzięcioła numer ewidencyjny 153/1 Media prąd - w budynku szambo - na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipie,podkarpackie

99 000 zł11 400 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,14 ha, położoną w miejscowości Lipie, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się w sercu Bieszczad, w otoczeniu malowniczych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł63,17 m² 16 305,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z ogrodem | Letnica | 63 m | blisko morza Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,17 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

725 800 zł76,40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż wygodne mieszkanie przy promenadzie w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 458 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki położone wśród łąk i lasów z dala od zgiełku i tłumów, a zarazem zaledwie 2 km do centrum Nowej Rudy. Informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 142 m² 83,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1142.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 130 m² 221,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Motyczu o pow.1130-1230m2. Działki położone przy drodze gminnej asfaltowej , blisko torów. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł8 265 m² 423,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8265m2 w Łodzi. Właściciel wyraża zgodę na oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł537 m² 1 396,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Poznań, ul. Unisława | 537 m | media Działka położona w spokojnej i zielonej części Poznania Antoninek, przy ul. Unisława. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zawada

Zawada,małopolskie

712 530 zł2 639 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2639 m położona w miejscowości Zawada w Gminie Myślenice. Według ustaleń mpzp działka w całości stanowi tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,50 m² 17 165,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 -pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji - ul. Rydlówka, podgórze Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

507 600 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dobrze wykończonego, do którego możesz wprowadzić się natychmiast i nie marnować czasu, energii i nerwów na remont? Jeśli tak, zapoznaj się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł96,30 m² 1 869,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż Lokal mieszkalny z dużą działką w Zachełmiu na Dolnym Śląsku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 414 500 zł131 m² 10 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Ruczaj - kliny - nowy dam W zabudowie bliźniaczej! Do zaoferowania mamy nowy dom w zabudowie bliźniaczej (dwie połówki). Dostępne metraże: lokal A: powierzchnia użytkowa 131,63 m Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł640 m² 3 890,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania obiekt usługowo - mieszkaniowy, o powierzchni ok. 640 m2 plus garaż oraz pomieszczenia gospodarcze, znajdujący się w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane tymianka - lipa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 9 działek znajdujących się w miejscowości Tymianka - Lipa w okolicy Strykowa. Działki o powierzchni od 1300.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł28 080 m² 8,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne na sprzedaż - 2,8080 ha - Skrybicze, gm. Zabłudów Na sprzedaż trzy działki leśne o łącznej powierzchni 2,8080 ha , położone w miejscowości Skrybicze , gmina Zabłudów ,.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł3 966 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***wyłącznie w ofercie biura smerecki&partners*** Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3966m , zlokalizowana w województwie lubelskim, gminie Chełm- miejscowość Okszów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,40 m² 9 623,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,40 m2 w Białymstoku, na os. Wygoda. Lokal mieści się na 2 (z 3) piętrze bloku, z 2015 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 974 zł55,46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w sercu Dobczyc Nowa Enklawa, ul. Turystyczna Nowa Enklawa najlepszy adres w Dobczycach Nowoczesna inwestycja położona w wyjątkowej lokalizacji tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,38 m² 11 756,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,38 m2 zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego na osiedlu Generała Władysława Andersa w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł270 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kamienica położona w centrum miasta przy ul. Armii Krajowej w ciągu handlowo-usługowym. Ulica o silnym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Duża ilość miejsc parkingowych od.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52,35 m² 11 461,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m , położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy apartament Z widokiem na giewont - kościelisko atrakcyjna cena świetna lokalizacja | garaż podziemny | gotowy do zamieszkania lub wynajmu I 3 od krupówek Zobacz Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Białołęka-Nowodowry ul. Dionizosa | osiedle Comfort City z 2026 roku tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej Winnica Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108 m² 15 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

4 pokoje na starym mieście! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Krowoderskiej, dzielnica Stare Miasto. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w stanie do wejścia - usytuowany w miejscowości Pilaszkowice Drugie. Dom solidnie wybudowany z bali drewnianych na dużej działce o powierzchni 4900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 970 zł43,35 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.