dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w centrum Ząbek o powierzchni 2558m2, zabudowana willą do remontu o powierzchni 215 m2. Grunt objęty jest miejscowym planem zagospodarowania -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł30 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3ha, bezpośrednio przy Zachodniej Obwodnicy Grodziska Mazowieckiego - wjazd z drogi serwisowej. Działka o wymiarach 100m x 300m. Media: prąd, woda gaz.

Szczegóły ogłoszenia

215 390 zł3 077 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 077 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Kształt działki nieregularny (od frontu 115 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł60,47 m² 11 741,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | niezależne wejście | kameralny budynek | Liszki Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy w Liszki, w budynku z zaledwie 8 lokalami. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

2 290 000 zł404,59 m² 5 660,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Prezentujemy na sprzedaż rentowny budynek mieszkalny wielolokalowy o powierzchni użytkowej 404,59m2 z halą usługową posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2446m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 154 m² 155,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana o pow. 1154 m2, położona w miejscowości Komorów, gm. Kampinos. Wymiary działki 34x33m, dłuższym bokiem przylegająca do drogi wewnętrznej. Działka w 5 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł104,24 m² 8 442,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Dom wolnostojący 104 m2 | działka 726 m2 | 880 000 zł | osiedle 17 domów | Przeginia Duchowna Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 104,24 m2 położony na działce 726 m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł999 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż działkę niezabudowaną w miejscowości Zabratówka w gminie Chmielnik, woj. podkarpackie. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 9,99 ar.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,38 m² 5 593,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta tylko W pepper house! mieszkanie idealne dla pary rodziny lub pod dalszy najem atuty: - atrakcyjna lokalizacja w centrum Barcina - bliskość szkół, basenu - idealna inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł99,82 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, jeżeli poszukujecie nieruchomości położonej w zacisznym miejscu to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działkę gruntu nr 106/7.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł392 m² 14 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 939 m²

Willa z basenem w prestiżowej lokalizacji | Wola Justowska | 392 m | działka 19,39 ar [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z dużym balkonem. Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 41,09 m2 położone na 1 piętrze kameralnego budynku bez windy w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64,04 m² 9 681,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Uwaga! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla biura nieruchomości. Do sprzedaży, duże, wyremontowane, całkowicie wyposażone M4, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł28 m² 23 178,57 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł172 m² 4 063,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości Karolew, gm. Dąbrówka. Dom posadowiony jest na 690 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 186 975 zł124,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł1 388 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 388 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno. Najważniejsze atuty: - prestiżowa, willowa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 271 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę w miejscowości Witanowice gm. Tomice o powierzchni 32,71 ara, położoną w spokojnej części wsi nieopodal turystycznego miasta jakim są Wadowice.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł360 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:342 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowaną w bliskim centrum Wadowic, w rejonie Placu Getta, przy ul. Wadowity. Oferowana nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze budynku z 2001 roku na Dolnym Mokotowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł10 197 m² 58,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową *mpzp*turystyka i Usługi Osiek Bory Tucholskie Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż Unikatową Działkę.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,70 m² 6 281,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł80 m² 7 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania Nowoczesny bliźniak na Wierzchowisku nowoczesny bliźniak na wierzchowisku - twoja oaza spokoju W otoczeniu zieleni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł691 m² 1 301,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:851 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy W chodzieży Nieruchomość z potencjałem, wiele możliwości rozwoju, zarówno na zabudowę mieszkaniową jak i usługową. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł35 m² 5 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż oferowany jest dom o powierzchni 35 m , zlokalizowany w miejscowości Joniny, w gminie Ryglice powiat tarnowski. Dom usytuowana jest na działce o powierzchni 12 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł96 m² 26 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pięknie i elegancko urządzony apartament z 2 sypialniami, 2 łazienkami, dużymi balkonami oraz 2 miejscami w garażu w inwestycji Grzegórzki Park [na wyłączność] english.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zgierz

Zgierz,łódzkie

2 500 000 zł18 463 m² 135,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka przemysłowa - 1,9ha + budynki przemysłowe - 1 500M 2 - biała gm. Zgierz - 900M od wjazdu na A1 Oferuję Państwu działkę przemysłową o powierzchni 18 463m 2 zlokalizowaną w Leonowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 422 zł62,04 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie z loggią oraz windą gotowe do odbioru Symbol ue3-E4 Mieszkanie o powierzchni 62,04m2, parter nowego budynku, 3 pokoje - 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł147,30 m² 4 718,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Ostatni dostępny dom w tej inwestycji położony bezpośrednio przy Parku Angielskim, co zapewnia bezpieczne miejsce do zabaw, spacery i codzienny kontakt z zielenią. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 585 zł44,95 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 982 m² 69,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W gniewniewicach Folwarcznych jest piękna przestrzeń. To oferta dla kogoś, kto szuka sporej działki budowlanej przy drodze wojewódzkiej z dobrym dojazdem do Warszawy i niezwykle wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Radzynek,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 095 m² 81,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z obowiązującym planem przestrzennego zagospodarowania terenu w sąsiedztwie malowniczego Jeziora Żalskiego. Oferuję na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1553m (cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł122,74 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Oferujemy do sprzedaży Segment - Lokal Mieszkalny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i atrakcyjnej miejscowości Bieniewice, w bezpośrednim sąsiedztwie Błonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł389 m² 1 928,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta? Ta trzykondygnacyjna kamienica w Działdowie to idealna propozycja pod dochodowy wynajem biur, lokali usługowych lub mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Całość prowizji agencji pokrywa sprzedający! Mamy przyjemność przedstawiać wyjątkową okazję inwestycyjną! Rewitalizowane kamienice znajdujące się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gacki

Gacki,świętokrzyskie

110 000 zł38,23 m² 2 877,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w miejscowości Gacki koło Pińczowa. Lokal znajduje się w kameralnym 1-piętrowym budynku i ma powierzchnię 38 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni około 200 m w Raszynie, zbudowany z cegły w 1994 roku na działce o powierzchni 435 m. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 508 m² 79,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny i usługi nieuciążliwe. Działka budowlana o powierzchni 2508 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o długości ok. 50 m i szerokości 50.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lewickie, gmina Juchnowiec Kościelny zaledwie 6 km od granicy Białegostoku. W ofercie dostępne są 4 działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł9 852 m² 201,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| piękna działka przy ul. Szczepankowo 169 Działka położona jest w dzielnicy Spławie, która dzięki zabudowie jednorodzinnej przekształca się z terenu o typowo rolniczym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.