dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

140 000 zł2 085 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa na sprzedaż Tarnów, ul. Eleonory Rojowej | 2085 m Na sprzedaż oferujemy działkę o łącznej powierzchni 2085 m, położoną w Tarnowie, przy ulicy Eleonory Rojowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 093 m² 286,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zagościniec, duża działka leśna 2093 m2 z prawem wyłączenia z produkcji leśnej do 300m2 Prezentujemy działkę leśną położoną w malowniczym Lesie Pyrkowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cisownica,śląskie

228 000 zł1 048 m² 217,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisownica! - płaska działka z widokiem na las! Dla kogo? - dla osób poszukujących spokojnego miejsca u podnóża gór, - dla osób tęskniących za dziką przyrodą (las, który wydaje się nie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 002 m² 69,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3002 m , w kształcie prostokąta, położona na obrzeżach wsi Kiersztanowo przy lesie. Nieruchomość jest uzbrojona oraz ma wydane.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł44,20 m² 3 144,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie składające się z: - dużego pokoju - pokoju, - kuchni z oknem - łazienki z wc Budynek po termomodernizacji, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł93 m² 7 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł28,89 m² 18 033,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w nowoczesnym budynku, przy planowanej stacji Metra Mińska. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako mieszkanie na start. Bez pcc. Bez prowizji. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59 m² 12 881,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. Mieszkanie w bloku na osiedlu pełnym przestrzeni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł267,60 m² 12 518,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, niezwykle przestronny wolnostojący dom jednorodzinny wykończony w najwyższym standardzie , położony w spokojnej okolicy w miejscowości Jawornik gm.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł87 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie | 87 m2 | Wrocław, krzyki, okolice ul.Krzyckiej Opiekun oferty Daniel Matoszyn   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł3 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 33 ary , zlokalizowaną w Ochodzy gmina Skawina (numer działki 743). Nieruchomość objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego i w.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 287 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Sitaniec-Wolica. Lokalizacja: sitaniec-Wolica,.

Szczegóły ogłoszenia

150 400 zł18 800 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka leśna o powierzchni 1,88 ha położona na terenie miejscowości Szczawa w powiecie limanowskim. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta;.

Szczegóły ogłoszenia

843 410 zł4 439 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka siedliskowa w Kozerach. Działka z wydanymi warunkami wz w trakcie podziału. Według wz przeznaczenie siedlisko ( budynek parterowy z poddaszem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł2 000 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Odrano Woli ładna, sucha działka budowlana o powierzchni 2000m i wymiarach 18 x 110m. Dla części działki o pow. 800m wydano warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł1 928 m² 861 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1928 m z domem Sulejówek, ul. Konopnickiej Zgodna z mpzp: mn/u mieszkaniowo-usługowa. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1928 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży jedenastu pokoi i trzech kawalerek umiejscowionych w dwóch sąsiadujących kamienicach. Jest to gotowa opcja.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł160 m² 2 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Obniżka ceny! Kobyle, gm. Frysztak - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 100 m2 na działce 24 ary (zostanie ona wydzielona z działki większej zgodnie z ukształtowaniem terenu).

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł15 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Ken na warszawskim Ursynowie. Miejsce położone na poziomie -1 budynku. Wjazd do garażu zabezpieczony bramą oraz szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Włochach, w odrestaurowanej kamienicy z 1933r. Trójstronna, trzypokojowa nieruchomość o powierzchni 52m2 przy ulicy Stefana Drzewieckiego, składające się z: salonu (21m2).

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w wyremontowanej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu (śródmieście). Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 012 m² 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 5 działek budowlanych położonych przy ul. Promiennej w Żółtańcach w rozwijającej się, spokojnej części miejscowości, zaledwie kilka minut od granic Chełma. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 328 m² 341,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! Działka przemysłowa znajduje się w miejscowości Duchnów, przy ulicy Szosa Mińska, w województwie mazowieckim. Obręb ewidencyjny działki - Duchnów, gmina Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 491 m² 127,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Raciborsko (gm. Wieliczka) oferuję do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1491 m2. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, otoczona naturą i bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Domek z tarasem w otoczeniu lasu, zaledwie godzina od Warszawy Jeśli szukasz ciszy i spokoju oraz marzysz o bliskości natury, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą zakupu 1.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,42 m² 9 490,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, w malowniczej dzielnicy Pogodno przy ul. Mickiewicza, przy poczcie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 233 zł39,44 m² 12 049,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,44m2 znajdujące się na 4. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 933 zł40,84 m² 11 310,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 200 zł79,90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł15 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż Kategoria: działka produkcyjno-usługowa w strefie ekonomicznej Lokalizacja: rzeszotary, gm. Miłkowice Powierzchnia działki: 1,5 ha największe zalety! Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,80 m² 7 619,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni dom w promocyjnej cenie! Zadzwoń i umów się na prezentację. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 080 m² 101,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gilowice pow. żywiecki - działka rekreacyjna o pow. 1080 mkw, szer.ok. 13,5 m, położona przy drodze gminnej asfaltowej. Piękna i widokowa okolica z całorocznym dojazdem. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł45 m² 5 997,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Barlinku, przy ul. Strzeleckiej. Lokal mieszkalny z możliwością przekształcenia na lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł188 m² 5 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom 188 m z garażem dwustanowiskowym stan deweloperski, działka 1404 m Na sprzedaż prezentujemy przestronny i nowoczesny dom o powierzchni 188 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł83,68 m² 10 635,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83,68 m , położone na parterze budynku z początku XX w. w sercu Kleciny. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

691 650 zł87 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87,00 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł9 738 m² 174,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

***duża działka W brzozówce - najlepsza inwestycja*** Grunt o powierzchni 9738 m2, w kształcie zbliżonym do trapezu, położony w Brzozówce przy ulicy Okrężnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł173 m² 6 647,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domów w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 082 m² 106,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, które połączy bliskość natury z wygodnym dojazdem do miasta? Ta działka w Łącku (gmina Pakość) to idealny balans między sielskim spokojem a funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł175 m² 1 542,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronna nieruchomość handlowo-usługowa o powierzchni 175 m , składająca się z dwóch budynków, położona w samym sercu Dolska przy ul. Świętego Ducha. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł883 m² 215,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w miejscowości Zaborówek, gmina Leszno Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w obrębie 0035 - Zaborówek , w gminie Leszno , powiat warszawski zachodni,.