dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

325 700 zł65,14 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 65,14m2 położone przy ul. 3 maja w Morągu. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poznań, ul. Polna - 36 m - 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze przy ul. Polnej w Poznaniu. Układ idealny dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł148 m² 4 722,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko u Nas w Biurze notus! oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148 m . Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

3 912 500 zł7 825 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w strefie przemysłowo-logistycznej. Lokalizacja: sady, ul. Poznańska, gm. Tarnowo Podgórne, powiat poznański. - przy trasie krajowej 92 Poznań - Szczecin, berlin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 960 zł42,40 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 42,4m2 w rozkładzie dwa pokoje (salon z aneksem + sypialnia) w stanie deweloperskim. Do mieszkania przynależy balkon. Budynek oddany do użytkowania. Ogromnym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 10 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2 - Nowy Tuchom, 20 minut od Gdańska Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 600 zł56 m² 17 903,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł2 171 m² 3 685 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 849 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną i wiatą na terenie Parku Przemysłowego Źródła-Błonie (gmina Miękinia) w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1210 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Świdnicy na os.Młodych-do remontu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł12 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 1,22 ha. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Grodzisk Mazowiecki działka przeznaczona pod usługi. Połozona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

291 400 zł4 700 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż słoneczną działkę gruntu o powierzchni 4700 m2, działka znajduje się w miejscowości Wykroty gm. Nowogrodziec. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:865 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje kamienice o powierzchni całkowitej ok 400m2, znajdującą się w Częstochowie przy Rynku Wieluńskim. Usytuowaną na działce o powierzchni 865m2.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł33,68 m² 7 482,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Mieszkanie ok. 34 m2, 2 pokojowe na 1p 4 piętrowego bloku, rozkładowe, osobna kuchnia, położone przy ul. Osiedlowej na Bałutach, blisko Manufaktury. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | III piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny dom o pow. 57m2 zbudowany w technologii drewnianej, w Miroszewie koło Nowego Warpna. Opis nieruchomości: oferowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł104 m² 10 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szukasz atrakcyjnego domu wolnostojącego w cichej i spokojnej okolicy? Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 496 m2 - Os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł46,35 m² 15 749,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.5 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł400 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:432 m²

Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęckiego i Łagiewnik , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63 m² 5 698 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy W sopocie. Idealna inwestycja do dalszego najmu. Wiele możliwości aranżacji biuro/kancelaria/sklep/gabinet kosmetyczny/salon fryzjerski itp lokal: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł173,20 m² 4 503,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Numer oferty w biurze 91-36 Polecam do sprzedaży nowy przestronny dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym pobudowany wg. projektu ,sowa 10 z garażem" o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł13 323 m² 56,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ojrzanów piękna działka siedliskowa - na sprzedaż. Działka siedliskowa o powierzchni 13.323 m2 z odrolnioną częścią 3000m2.ści Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,50 m² 9 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Z dużym balkonem - widok na zieleń! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Europejskie Dzielnica wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - w Skorzewie, zaledwie około 5 km od centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami Idealne

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

| na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 975 zł42,75 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu Piastów Śląskich o powierzchni 42,75m. poziom: 1 Nmieruchomość do aranżacji z zagospdarowaną przestrzenią na: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 083 m² 1 108,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka mieszkalno-usługowa 1083 m z domem - Mosty, tylko 800 m od plaży w Mechelinkach. Szukasz miejsca pod inwestycję lub budowę domu w nadmorskiej okolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł174,05 m² 3 734,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1999

Duży lokal mieszkalny W centrum miasta Na sprzedaż duży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 174,05 m 2 usytuowany na I piętrze w budynku w w centrum miasta. Znaczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł127 m² 22 433,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Penthouse z widokiem na Warsaw Spire ostatnie piętro z prywatnością Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na 10. (ostatniej) kondygnacji w zadbanym budynku w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł92,12 m² 5 264,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż bezczynszowa góra domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 92,12 m z działką ok. 200 m , położona w Złotowie przy ul. Kujańskiej. Nieruchomość z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,09 m² 14 255,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Znajdź swoje miejsce na ziemi w Podczelu! Marzysz o spokojnym zakątku, gdzie z balkonu słychać szum fal, a wokół roztacza się zieleń i cisza? Ta nieruchomość przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 449 m²

Zielonowo (gm. Wieleń) gotowe siedlisko / agroturystyka W lesie. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,87 m² 10 453,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- nieruchomość zarezerwowana - Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie położone na Wrocławskich Krzykach, przy ul. Partynickiej Mieszkanie mieści się na 3 i 4 piętrze zadbanego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł230 m² 1 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz domu, który wykończysz według własnego gustu, nie tracąc czasu na dojazdy? Ta nieruchomość przy ul. Jagiełły to strzał w dziesiątkę. Na sprzedaż dom położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24 - w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,70 m² 8 127,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 4 pok. o pow. 73,70 m2, II piętro, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 18 m2 z wyjściem na loggę o pow. 4 m2, pokoju o pow. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42 m² 13 293,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz wybierać między dużym salonem a komfortową sypialnią? Ten układ to rzadkość na rynku pierwotnym. Zamiast trzech małych pokoi, postawiono tutaj na.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł24,43 m² 4 871,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedrogiego mieszkania pod wynajem lub pierwszej nieruchomości, która nie zablokuje Twojego budżetu? 24,43 m na 2. piętrze, z osobną kuchnią i oknami od podwórka, to kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 300 000 zł366 m² 11 748,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Z pozwoleniem na drugi budynek Prestiżowa dzielnica Krakowa | Stan deweloperski | Idealna dla inwestora | Dwie dodatkowe działki ***** opis nieruchomości:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij