dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

1 649 000 zł236 m² 6 987,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż segment bliźniaka z potencjałem mieszkalno-biurowym Poznań, grunwald Na sprzedaż prawy segment budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł46,34 m² 11 631,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

46-metrowe parterowe mieszkanie z trzema pokojami to idealna opcja dla rodzin z dzieckiem czy osób pracujących z domu. Dodatkowy pokój od strony południowej może stać się komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł56,07 m² 9 434,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Mieszkanie o powierzchni 56 m2., trzypokojowe, na piętrze, z niezależnym wejściem z parteru. Funkcjonalna i wygodna opcja zarówno dla singli pracujących zdalnie, jak i par lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,07 m² 9 612,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 081 m² 177,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2081 m2, położona w Przybrodzie (gmina Rokietnica). Zgodnie z panującym mpzp (uchwała nr XVI/136/2019 Rady.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom mieszkalny o powierzchni 180 m2, wraz z budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 158 m2 na działce o łącznej powierzchni 5,00 a w centrum Starego Miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji? Prezentujemy funkcjonalną i jasną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 452 zł80,42 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 80,26 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, spiżarni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 184 zł52,71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 52,71 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 860 zł41,32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 41,32 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę w Tenczynku w bliskiej odległości od m. Krzeszowce (pełna infrastruktura) i kolejki aglomeracyjnej. Działka objęta mpzp ( zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 605 995 zł102 m² 15 745,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy na sprzedaż | 102,00 m + taras 16,74 m Osiedle Jasień Gdańsk | dostępny od ręki Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,00 m , zlokalizowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł167,28 m² 1 793,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1945

Do sprzedaży duże, dwupoziomowe mieszkanie, o pow. użytkowej 167,28 m2 (całkowita 233,22 m2) z przeznaczeniem zamieszkania np. 2-ch rodzin (dwa osobne wejścia na parter i piętro, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł160 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Borowa Góra | 160 m | działka 700 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł240,30 m² 14 565,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Oferta wyłącznie W biurze M invest Luksusowy, w pełni wyposażony, gotowy do wprowadzenia dom 240 m z basenem i pięknym, zadbanym ogrodem | Mosina, ul. Strzelecka Opis.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37,76 m² 14 698,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

widok na basen | inwestycja | balkon |własna sauna Oferujemy Państwu komfortowy apartament inwestycyjny zarządzany przez operatora w butikowym aparthotelu Five Seasons w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł114,60 m² 8 289,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Rano rozświetlony salon, po południu relaks na tarasie, wieczorem cisza w zamkniętym ogrodzie. Ten dom nie zmienia Twojego stylu życia on po prostu go dopełnia. Nowoczesna przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł114,60 m² 8 246,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Codzienność bywa chaotyczna ale są miejsca, które ją wyciszają. W tym domu każdy detal zaprojektowano tak, żeby nie musieć myśleć co jeszcze trzeba zrobić. Wchodzisz, mieszkasz, oddychasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł102,14 m² 9 105,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Są domy, które nie przytłaczają metrażem, ale dają wszystko, czego potrzebujesz. Antracyty to 102 m czystej funkcjonalności z wygodną wiatą, prywatnym ogrodem i pełnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 868 zł74,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Błatnia Residence to nowoczesny i jednocześnie kameralny kompleks mieszkaniowy, położony na obrzeżach Bielska-Białej, składający się z czterech budynków, zaprojektowanych tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł27,10 m² 26 900,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Powiślu, przy ulicy Dobrej. Kawalerka o powierzchni 27,10 m2. Duży ustawny pokój z wnęką, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 100 000 zł1 175 m² 3 489,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 591 m²

Oferowana do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana kompleksem trzech połączonych funkcjonalnie budynków o funkcji biurowej jest położona w centralnej strefie miasta Elbląg, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł3 107 m² 2 413,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Inwestycja w Krakowie przy ul. Jurajskiej, obręb 25 Krowodrza, na działkach nr 136 i 137 o łącznej powierzchni 3107 m2 Jest prawomocna i ostateczna decyzja pnb nr 979/6740.1/2024.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 100 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka 11 arowa w miejscowości Kokotów obok Wieliczki. Działka w całości budowlana z udziałami w drodze dojazdowej. Działka numer 876. Idealny obszar pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

1 470 000 zł113,64 m² 12 935,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie | Apartament-loft | Powierzchnia użytkowa 113,64 m | 5 pokoi Potrzebujesz więcej miejsca? Posiadanie domu Cię przeraża, bo nie chcesz kosić trawnika, martwić się elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w urokliwej i cichej okolicy Kłudzienka. To doskonała propozycja o całkowitej powierzchni 75,75 m , z czego komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 456 zł45,59 m² 8 696,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 5: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,59] m to przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek położonych w malowniczym krajobrazie mazowieckiej wsi, tuż przy samym lesie w miejscowości Nowa Wieś, gmina Dobre. Działki są w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł187,29 m² 5 980,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom wolnostojący z garażem | 162 m | 6,25 ara | Nowoczesna zabudowa | Świetna lokalizacja - Gdów Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 162,23 m (pow.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł35,07 m² 13 969,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

326 100 zł4 348 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę siedliskową-budowlaną pomiędzy Mikołajkami a Orzyszem - wieś Dziubiele - 1,1km od jeziora Śniardwy. Działka położona przy drodze gminnej asfaltowej, w w kształcie (.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł5 055 m² 611,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy Zakopiance najbardziej ruchliwej trasie w regionie Podhala, codziennie pokonywanej przez tysiące samochodów w kierunku Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 367 1,0000 ha Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w województwie dolnośląskim, w gminie Świdnica, obręb Słotwina. Działka ewidencyjna nr 367 o powierzchni 1,0000.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł49,70 m² 19 114,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy z lat 50-tych na warszawskiej Nowej Pradze, przy ul. Linneusza 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 616 000 zł109,65 m² 23 857,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż narożny apartament w kameralnej inwestycji Luxor Residence! Aż 109,65 m2 do własnej aranżacji- oferta zawiera wizualizacje. Apartament sprzedawany w stanie deweloperskim. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,32 m² 12 913 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położony na 2. piętrze nowego budynku przy ul. Pijarskiej w Katowicach. Mieszkanie w pełni wyposażone, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł5 890 m² 112,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 58 a - część budowlana mn 18 a, część rolna R 40 a. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji - Bodzanów gm. Biskupice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł191,86 m² 5 206,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom 4-pokoje | 124,54 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Jabłonkach 9 na działce o powierzchni około 393.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł440 m² 134,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować działkę położoną we wsi Rybaki Działka nr 48/2 Powierzchnie działki 440 m2 Działka ma wydane warunki zabudowy budowy domu z niezbędną infrastrukturą Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł144 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:807 m²

Okazja! dom wolnostojący parterowy Z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym Z 2017 r. w pięknym zdrojowym mieście Kudowa-Zdrój D0 sprzedaży ,pow. użytkowa 144 m2,o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł6 600 m² 212,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana we wsi Siedlce w drugiej linii zabudowy (droga równoległa do drogi głównej) z bezpośrednim wyjściem na trasę rowerowo-spacerową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 829 000 zł192 m² 19 942,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

Unikatowy apartament w modernistycznej kamienicy | Lokalizacja w doskonały sposób łącząca bliskość zieleni w Parku Krakowskim oraz Stare Miasto. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,97 m² 9 987,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m , położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Icchaka Lejba Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł48,18 m² 4 441,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy na Rynku Mieszkanie o powierzchni 48,18 m znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku, dobudowanego w 1990 roku. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 332 800 zł95,20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament 95 m2 z widokiem na jezioro Mikołajskie oraz Przystań z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Na 95 m2 składają się dwa niezależne sąsiadujące, połączone.

Szczegóły ogłoszenia

2 235 000 zł17 900 m² 124,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7900 ha położona w Poklatkach (gm. Kleszczewo) przylegająca do osiedla domów jednorodzinnych, z bezpośrednim.