dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

699 000 zł50,80 m² 13 759,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na pierwszym piętrze solidnej, ceglanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Sopocie czeka wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m . Wnętrze jest jasne, zadbane, odremontowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,50 m² 6 467,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe - centrum miasta Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , wyposażone w samym sercu miasta. Doskonała, funkcjonalna wersja oprogramowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących spokój, przestrzeń i kontakt z naturą. Działka znajduje się miejscowości Polinów oddalonej zaledwie o 5 km od Janowa Podlaskiego. Janów Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł182 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Wyjątkowa oferta tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 182 m , położony na zadbanej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 976.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 012 zł41,93 m² 14 882,23 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,71 m² 7 043,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,71m2, zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Św. Jana. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł137,92 m² 5 430,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż oryginalne mieszkanie w otoczeniu zieleni. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Przemysłowej w Wejherowie - w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł42,85 m² 11 668,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Szukasz dla siebie mieszkania z balkonem, widokiem na las a dodatkowo nie chcesz martwić się o miejsce postojowe? Zdroje, ulica Grabowa. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Augustynowo, gm. Izbica Kujawska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Augustynowo, gmina Izbica Kujawska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 390 zł60,86 m² 13 036,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik będzie miał własną przestrzeń, a codzienne życie będzie po prostu wygodne? Ten 3-pokojowy układ o powierzchni 60,86 m to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:986 m²

Stylowy dom 140 m2 z antresolą i kominkiem | projekt Jerzego Dziuby | działka 1025 m2 | Izbica, blisko Zalewu Zegrzyńskiego Są domy, które po prostu spełniają swoją funkcję i są.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł4 750 m² 1 452,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Posiadamy na.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł800 m² 1 175 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek produkcyjny o powierzchni około 800 m2 położony na dwóch działkach o wspólnej powierzchni 5400m2 znajdujący się w Kolnicy, gmina Grodków, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wyróżnia się nowoczesną bryłą oraz bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Sercem nieruchomości jest przestronna, jasna strefa dzienna, w której znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,90 m² 10 172,14 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, styl i świetną lokalizację? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękne działki budowlane położone w Falęcicach. Teren do sprzedaży to łącznie 18.000 mkw., który można podzielić na mniejsze działki. Oferta obejmuje sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł47,41 m² 9 196,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gustownie urządzone i wykończone wysokiej jakości materiałami mieszkanie w Korczynie przy ulicy bp.S. Pelczara o powierzchni 47,41 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł58 m² 21 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Warszawa | Wawer | Anin Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dużym balkonem. Rozkład pomieszczeń: - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł27,92 m² 1 432,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 7 o powierzchni 27,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Sosnowcu przy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 52 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 800 m² 120,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5800 m , zlokalizowaną w Kolonii Bechcice. To doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 000 zł176 m² 8 505,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój i odpoczniesz po całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,72 m² 11 518,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz mieszkanie z rynku pierwotnego - prosto od dewelopera. Kupując je, nie płacisz żadnej prowizji ani 2% pcc, który przy tej kwocie na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Drawno,zachodniopomorskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękna i unikalna nieruchomość mieszkaniowo-komercyjna o powierzchni 300 m , położona w Drawnie. Tylko 2 minuty spacerem od jeziora Dubie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 615 zł78,22 m² 9 187,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 23% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka pośród pól i lasu - wyjątkowe miejsce na Twój dom Pustelnik / Gmina Marciszów Działka o powierzchni: 2 000 m Decyzja o wz dla budynku jednorodzinnego Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł34,50 m² 10 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Lubin,dolnośląskie

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie szukaj dalej Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Lokal użytkowy o pow. 41,6m2 usytuowany na parterze w ciągu o sporym natężeniu ruchu pieszego. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 369 m² 75,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka | Zalesie | Szubin | cicha okolica | okazja | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Zalesie w gminie Szubin. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł26,30 m² 6 045,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz lokalu, który możesz wykorzystać pod kątem prowadzenia działalności biurowej, usługowej?: - ubezpieczenia - usługi kosmetyczne, fryzjerskie - terapie, masaże, fizjoterapia Może Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł136 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136,51 m2 z garażem w bryle budynku w Lublińcu przy ul. Kochcickiej. Budynek są usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 640 m² 60,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 6640 m Zalesie, gm. Dobrzyniewo Duże 15 km od Białegostoku Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6640 m położona w miejscowości Zalesie (gmina Dobrzyniewo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł25,68 m² 4 867,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana w centralnej części Bielawy przy ul. Wolności 137. Mieszkanie o powierzchni 25,68 m2 w skład którego wchodzi: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł64,47 m² 20 924,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta mieszkania 3 pokojowego 64,47 M2, i piętro sceneria parkowa Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Gdyni - Mały Kack. Mały Kack to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 435 m² 80,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dwie działki budowlane w spokojnym miejscu, tereny zielone i rzeka. Lokalizacja: -Działki w pobliżu Leoncina w Nowej Małej Wsi w cichej spokojnej okolicy. - niecałe 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 194 zł53,57 m² 10 811,92 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł28,05 m² 4 634,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam/odstąpię wyjątkową lokalizację do prowadzenia działalności gospodarczej handlowo-usługowej. Nieruchomość znajduje się przy skrzyżowaniu Pl. Powstańców Śl. i Al. Jaworowej.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł35,73 m² 21 102,71 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 6 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Tylko u Nas! Na sprzedaż piękny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,13 m² 7 290,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973