dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

1 569 000 zł157,18 m² 9 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy W otominie Funkcjonalny i przemyślany układ | Cicha i spokojna okolica Dom z zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem od strony południowej ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 721 zł47,80 m² 8 759,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 181 800 zł5 303 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjno - usługowa w centrum Lubina, (70 km od Wrocławia), przy ulicy ken oraz drodze S3, naprzeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niedroga działka 20a w chmielniku- pod rekreację lub pod zabudowę dla rolnika. Do sprzedania niedroga działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 20a w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł53,15 m² 5 550,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! Proponujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe w Sosnowcu przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

91 010 zł958 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o budowie własnego domu w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy? Mamy coś idealnego dla ciebie! Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Smogolice: - 148/1.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 400 m² 46,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (konin-Koło). Lokalizacja: genowefa, gm. Krzymów zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 92.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 900 m² 179,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 29,35a położona w samych Krzeszowicach. Kształt działki nieregularny, zbliżony do kwadratu. Dojazd drogą asfaltową, media: sieć wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł49,87 m² 11 590,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 248b wykończone w wysokim standardzie Do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87m oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 432 m² 118,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 169.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 276/1 o powierzchni 1432 m2, położona w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł229 m² 196,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** Marzysz o działce w takim miejscu? Czas działać!*** To nie jest zwykły kawałek ziemi. To przestrzeń, w której unosi się echo letnich wspomnień tam, gdzie muzyka mieszała się ze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,40 m² 8 616 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Wybickiego. Usytuowane na X piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 146 m² 95,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1146 m , położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy domów jednorodzinnych. Działka ma bardzo korzystne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł459 m² 522,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 459 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Sławoszynko. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 221 zł62 m² 12 793,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 61,49 m + balkon 6,02 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 146 m² 250,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka objęta Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Dojlidach Górnych. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64,54 m² 5 097,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o wysokim standardzie doświetlenia. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

134 480 zł3 362 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w sąsiedztwie Choroszczy, zaledwie kilkanaście minut od Białegostoku. Teren częściowo zadrzewiony. Przy działkach znajduje się prąd. Wodociąg jest około 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł151 m² 8 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący położony w Marcinowicach u podnóży góry Ślęży, zaledwie kilka kilometrów od Świdnicy. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł2 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dąbrówka w Gminie Rzezawa Działka rolno budowlana, siedliskowa z lasem. Wylane fundamenty po wiatę i budynek gospodarczy. Na działce znajduje się stary drzewostan, piękna rozłożysta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł130 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom 112 m2 budowany w zabudowie bliźniaczej z działką 370 m2. Data rozpoczęcia budowy: 2025 r. Media: woda własna, prąd, szambo. Ogrzewanie: przewidziana powietrzna pompa ciepła lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł152,76 m² 6 539,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej | 152,76 m | garaż | ogród ok. 500 m Najbardziej uniwersalny i elastyczny układ w inwestycji Duo Park Bojano. Lokal oferuje 152,76.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł47,70 m² 14 843 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł128,71 m² 6 914,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Zakup bez prowizji i bez pcc! Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - wołomin/nowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji pkp Wołomin.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł230 m² 3 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej os. Górczyn. Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na spokojnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 900 zł146,68 m² 10 907,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł75 m² 10 253,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 75 m - Nowe, gotowe do wprowadzenia się! Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rodziny 2+1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł190 m² 11 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Luksusowy dom na sprzedaż - położony na osiedlu Parkowe Wzgórze - Mogilany [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedazy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 076 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w rejonie ulic Snarskiego i Kocikowskiego w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł1 425 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działki budowlane o powierzchni 1660m2 oraz 1425 m2, położone w otoczeniu lasu. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tereny pod zabudowę wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł2 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Karczów, tylko 13 km od Opola! Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom? A może szukasz inwestycji w cichej i malowniczej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,20m2 usytuowany na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kołłątaja w Otwocku. Lokal składa się z pokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł430 m² 2 302,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Na sprzedaż budynek handlowo - magazynowo - serwisowy 430,0 m2, sielinko Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo - magazynowo - serwisowy zlokalizowany w Sielinku, koło Opalenicy (woj. wielkopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 574 m² 155,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Blachownia, ul. Kawowa Działka nr ewid. 396/17, obręb 0006 -.

Szczegóły ogłoszenia

485 600 zł2 625 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dom oferuje do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 2625m2. Oferta i cena dotyczy dwóch działek graniczących ze sobą. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł30,70 m² 2 247,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nieruchomość w skład której wchodzą działka nr 192/64 o pow. 0,0253 ha oraz działka nr 192/63 o pow. 0,0273 ha - zabudowana budynkiem wieży wodnej. Obszar gruntu o nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 021 m² 400,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1021 mkw położona w Trzebnicy przy ulicy Tanecznej (boczna Piaskowskiego). Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałami w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł9 051 m² 143,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do szybkiej sprzedaży! ***zainwestuj w rodzinny ośrodek na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich*** ***oferuję do sprzedaży wyjątkową inwestycję z bardzo dużym potencjałem zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

1 999 000 zł341 m² 5 862,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 098 m²

Wyjątkowy dom parterowy o charakterze rezydencjonalnym przystosowany dla dwóch rodzin i do prowadzenia działalności gospodarczej takiej jak: praktyka lekarska, kancelaria prawna, biuro księgowe.