dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 599 900 zł146,68 m² 10 907,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł75 m² 10 253,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 75 m - Nowe, gotowe do wprowadzenia się! Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rodziny 2+1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł190 m² 11 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Luksusowy dom na sprzedaż - położony na osiedlu Parkowe Wzgórze - Mogilany [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedazy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 076 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w rejonie ulic Snarskiego i Kocikowskiego w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł1 425 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działki budowlane o powierzchni 1660m2 oraz 1425 m2, położone w otoczeniu lasu. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tereny pod zabudowę wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,20m2 usytuowany na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kołłątaja w Otwocku. Lokal składa się z pokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł2 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Karczów, tylko 13 km od Opola! Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom? A może szukasz inwestycji w cichej i malowniczej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł430 m² 2 302,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Na sprzedaż budynek handlowo - magazynowo - serwisowy 430,0 m2, sielinko Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo - magazynowo - serwisowy zlokalizowany w Sielinku, koło Opalenicy (woj. wielkopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 574 m² 155,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Blachownia, ul. Kawowa Działka nr ewid. 396/17, obręb 0006 -.

Szczegóły ogłoszenia

485 600 zł2 625 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dom oferuje do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 2625m2. Oferta i cena dotyczy dwóch działek graniczących ze sobą. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł30,70 m² 2 247,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nieruchomość w skład której wchodzą działka nr 192/64 o pow. 0,0253 ha oraz działka nr 192/63 o pow. 0,0273 ha - zabudowana budynkiem wieży wodnej. Obszar gruntu o nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 021 m² 400,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1021 mkw położona w Trzebnicy przy ulicy Tanecznej (boczna Piaskowskiego). Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałami w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł9 051 m² 143,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do szybkiej sprzedaży! ***zainwestuj w rodzinny ośrodek na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich*** ***oferuję do sprzedaży wyjątkową inwestycję z bardzo dużym potencjałem zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

1 999 000 zł341 m² 5 862,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 098 m²

Wyjątkowy dom parterowy o charakterze rezydencjonalnym przystosowany dla dwóch rodzin i do prowadzenia działalności gospodarczej takiej jak: praktyka lekarska, kancelaria prawna, biuro księgowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym, wiatą 2-stanowiskową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 253 m² 1 154,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość widokowa | Kościelisko Pitoniówka Wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 2 253 m , położona w prywatnej i niezwykle malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł17 m² 28 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa Kawalerka na Salwatorze - Twoja Szansa na Idealną Inwestycję! Mamy dużo zdjęć z tego lokalu - udostępnimy na zapytanie. Marzysz o własnym kącie w sercu Krakowa? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł2 858 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 263/5 - powierzchnia 2.858 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

91 432 zł1 039 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka Z warunkami zabudowy - 88 pln / m2 ozn. nr 399/19 o pow. - 0,1039 ha - cena 91 432 pln Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy położona.

Szczegóły ogłoszenia

254 999 zł38,70 m² 6 589,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w centrum Piaskowej Góry. Możliwość zakupy przez obcokrajowców. Top lokalizacja, blisko punkty usługowo-handlowe, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 406 zł57,14 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 500 zł32 m² 15 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Pakiet 3 apartamentów Wa-wa zwrot vat ok 270k oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych warszawa włochy Łączna cena pakietu: 1 499 000 zł Jednorazowy.

Szczegóły ogłoszenia

158 700 zł1 587 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od około 10 arów do około 16 arów, na które zostały wydane warunki zabudowy. Działki są położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 247 m² 143,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena promocyjna do końca marca! Cena regularna 499 000 pakiet inwestycyjny - 2 działki budowlane czernichów | beskidy | jezioro | mpzp Na sprzedaż pakiet dwóch sąsiadujących działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł88,11 m² 7 592,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Opole - Chabry Słoneczny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 88,11 m2 usytuowany na drugim piętrze w niskiej kamienicy. Oferowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 167 m² 27,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz przestronnej działki w Tarnobrzegu, o przeznaczeniu budowlanym, z wszystkimi mediami, w zacisznym położeniu, to świetnie trafiłeś zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 460 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta działka w Przezmarku to doskonały wybór, spokojna, dobrze położona.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł44,30 m² 12 302,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł58,30 m² 4 099,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, każdy z nich jak na kamienice przystało charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Elegancja, komfort i prestiż mieszkanie marzeń na Osiedlu Widok! Nowo powstające Osiedle Widok jest zaprojektowane z myślą o mieszkańcach,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł5 623 m² 51,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka w doskonałej lokalizacji. Obecny status działki, określony w mpzp, klasyfikuje ją jako teren leśny, jednakże istnieje możliwość wystąpienia o zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

231 782 zł5 796 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszej Działki pod ścianą lasu nr 371/13, 371/14, 371/15 o łącznej powierzchni 5796 m2 w najurokliwszej okolicy Wołowa, pełnej ścieżek przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł156 m² 8 967,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hot oferta na wyłączność! oferta W biurze pepper house! To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69,04 m² 8 676,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Radzymin- idealne także pod biznes! oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości 3 pokoje Radzymin- idealne także pod biznes Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł906 m² 93,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo blisko położona działka w okolicach Goleniowa z bardzo dobrym dojazdem. Działka położona w miejscowości Budno-oddalonej od Goleniowa ledwie 5 km. Dla klientów mobilnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39 374 m² 11,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa 3,9374 ha - Junkrowy, gmina Skarszewy Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3,9374 ha położoną w malowniczej miejscowości Junkrowy, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł128 m² 9 921,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące połowę budynku.