dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

600 000 zł92 m² 6 521,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, około 92m2, ścisłe Centrum Wejście od ulicy, duża witryna wystawowa, lokal dwupoziomowy: parter - 50m2 piwnica - 41,6m2, sala sprzedaży na parterze - 40m2, pomieszczenie socjalne - 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł103,14 m² 9 210,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zamieszkaj pośród natury! Cisza i spokój, przestronny ogród, tuż obok lasów i blisko do jeziora Dąbie, ale nadal z dobrym dojazdem do centrum miasta. Brzmi dobrze? Do tego atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 000 zł700 m² 55 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu absolutnie unikalną ofertę w samym sercu stolicy. Stuletnia rezydencja w stylu modernistycznym, położona w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł6 000 m² 358,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dla wszystkich tęskniących za spokojem, zielonym otoczeniem i prestiżową lokalizacją, mam dla Was unikalną ofertę, która na pewno Was zainteresuje. Chciałbym Wam zaprezentować działkę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o pow. 481m2, zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ok. 80-letnim, murowanym z cegły, krytym blachą o powierzchni: mieszkalnej ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

1 825 000 zł72,65 m² 25 120 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowo wykończony apartament, położony na prestiżowym osiedlu Browar Gdański w sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 002 m² 79,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas W biurze! "nieruchomości Apartament" Dorota Kołt   Proponuję sprzedaż dwóch oddzielnych lecz graniczących ze sobą działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 200 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana o powierzchni 3200 m2 położona w Więckowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł70 m² 27 857,14 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,66 m² 10 995,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,66 m , składające się z dwóch dużych pokoi i oddzielnej kuchni, położone przy ul. Kartuskiej 61. Drugie piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

9 982 500 zł26 620 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Wiczlino. Obszar inwestycyjny, wielofunkcyjny! Obszar składa się z dwóch działek: o pow. 6 780 m2 i 19 840 m2. Dla działki o pow. 6 780 m2, uchwalono następujące miejscowe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł386 m² 2 069,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem biurowym oraz halą warsztatową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż połowa bliźniaka (budynek jednorodzinny dwulokalowy) z dużym ogrodem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 82,92 m położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Suchacz

Suchacz,warmińsko-mazurskie

3 599 000 zł390,66 m² 9 212,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Lokalizacja: region Zatoki Elbląskiej Typ: zabytkowa cegielnia poddana kompleksowej rewitalizacji Status: chroniona jako zabytek (zwolnienie z podatków) Możliwości: agroturystyka, galeria,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł260 m² 4 611,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kamienicę położoną w ścisłym centrum Wrześni! Budynek z bardzo dużym potencjałem, dzięki znakomitemu położeniu przy głównej ulicy! Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 743 m² 42,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam duża działka budowlana o powierzchni 3743m2 w okolicach Szubina. Z wydanymi warunkami zabudowa, z dojazdem drogą asfaltową i o nieregularnym kształcie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł1 340 009 m² 8,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 134,40 ha z hodowlą Konika Polskiego z Programem Zachowawczym Konika Polskiego. Działka w jednym rozłogu.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż : -ruda Śląska,osiedle powstańców -63m -3 niezależne pokoje -lazienka i wc osobno -pelne wyposażenie -3 piętro -okna pcv -ogrzewanie miejskie -ciepla woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 300 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna Brzezna k. Nowego Sącza Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Brzezna, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł204,83 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nowoczesny dom jednorodzinny o unikalnej bryle, łączącej styl nowoczesnej stodoły z funkcjonalną, współczesną architekturą. Budynek realizowany.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł2 900 m² 7,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lubaszowa działka 29 arów w sąsiedztwie rzeki Biała! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki o powierzchni 29 arów, położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie Rzeszów Południe Gotowe na Kwiecień 2026 r. 0% prowizji | Bez pcc 2% | Brak ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję kameralne osiedle składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 150 zł63,50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących otwarte przestrzenie. możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł150 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeżeli szukasz miejsca, które łączy prywatny azyl z realnym potencjałem biznesowym, ta nieruchomość w Okunince spełnia oba te cele w sposób niemal idealny. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,32 m² 6 580,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,32 m , położone w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł142 515 m² 5,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane*sprzedane* Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe działki budowlane położone w obrębie Smoczka i Wojsław, powiat Mielecki, cena 840 000 zł. Oferta na wyłączność-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 500 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71m2, zlokalizowanego przy ul. Klonowej 93. Klonovia to najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany zgodnie z projektem firmy Archon "dom w borówkach 5"o powierzchni 125m2 (po podłodze 140m2) w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

597 600 zł2 988 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działki inwestycyjne położone na obrzeżach Świebodzic. Działki przylegają bezpośrednio do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "invest Park". Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,18 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Korzennej na Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

119 220 zł1 987 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

**sprzedaż 5 działek budowlanych w gminie Warlubie, woj. Kujawsko-Pomorskie w miejscowości Płochocinek** Zapraszamy do zakupu 5 atrakcyjnych działek budowlanych pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 791 m² 70,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych, znajdującej się w miejscowości Janiszewice gmina Zduńska Wola Dookoła zabudowy jednorodzinne Świetny teren pod budowę wymarzonego domu bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł605 m² 991,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szukasz miejsca pod własny biznes to zwróć uwagę na tę ofertę sprzedaży starego młyna, w miejscowości Walawa, gmina Orły, niedaleko Przemyśla. Bardzo dobra lokalizacja tego obiektu,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł26,50 m² 24 339,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwa niezależne Apartamenty znajdujące się w 5 gwiazdkowym Hotelu z którym związane jest prawo do udziału w nieruchomości wspólnej obejmującej udział w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł104,89 m² 34 226,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty: penthouse na ostatnim piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską (jedyny apartament na piętrze) Taras 139,34 m z ogrodem zimowym i zielenią Ekspozycja na trzy strony świata Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 009 m² 118,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położna w Gminie Poraj - Żarki Letnisko Działka zalesiona, o powierzchni 1009 m2. Wymiary jej to: 17m (szerokość) x 60m (długość). Działka budowlana, miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żarowo,zachodniopomorskie

649 000 zł101,22 m² 6 411,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący | 101,22 m | działka 900 m Żarowo, ul. Modrzewiowa | gm. Stargard pcc: brak (zwolnienie z opłaty skarbowej przez kupującego u notariusza) podstawowe informacje Typ.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł38,10 m² 3 674,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro ab Grand Nieruchomości poleca Państwu mieszkanie o powierzchni ok 38mkw w Czarnej Białostockiej. Lokal znajduje się na I piętrze. znajdujący się w kameralnym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.