dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

120 000 zł1 497 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 1497 m z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł420 m² 6 426,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:861 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z pokojami na wynajem w centrum Pobierowa, w odległości 500 metrów do plaży. Działka o powierzchni 861 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym z pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37,20 m² 13 306,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Warszawa Włochy, ul. 1-go Sierpnia, zielone osiedle, cicho, blisko do komunikacji miejskiej, stacji kolejowej, lotniska. Dwa oddzielne pokoje, widna, osobna kuchnia, balkon, piwnica. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną , położoną w urokliwej miejscowości Stara Wieś , w gminie Limanowa, w powiecie limanowskim. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35 m² 11 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Tylko U nas! Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu. Lokalizacja: na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł712 m² 3 369,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

| funkcjonujący, gotowy do kontynuowania działalności budynek pensjonatowy po remoncie - ponad 40 miejsc noclegowych - profesjonalna kuchnia - 90-metrowy stylowy apartament Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42,70 m² 10 046,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa - os. Tysiąclecia. Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2, położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

315 350 zł3 710 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 710 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 85 m, głębokość 35 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,37 m² 6 397,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C/21.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,54 m² 7 511,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena ofertowa: 719.000 zł Teraz CENA SPECJALNA: 650.000 zł ODBERZ IMPONUJĄCY RABAT! Proponujemy do sprzedaży: - położony w pięknie zrewitalizowanej, zadbanej kamienicy - usytuowany na dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł11 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym przy trasie S7,doskonała pod budowę hali, osiedla, magazynu. Polecam osobom, które chcą zainwestować w pewną inwestycję w najlepszym.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane - Łączki Brzeskie, gm. Przecław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch malowniczo położonych działek budowlanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł216 m² 1 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:674 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, usytuowany w Ochabach Małych koło Skoczowa. W skład domu wchodzi wysoki parter i przyziemie. Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,60 mkw, położone na 2. piętrze bloku 2-piętrowego w Centrum Włocławka, z zadaszonym balkonem, trójstronne, z niezwykle praktycznym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,86 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł237,20 m² 9 696,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1934

Oferta dla inwestora Na sprzedaż 5 mieszkań w willi miejskiej na os. Warszawskim. Każdy ze sprzedawanych lokali jest odrębnym mieszkaniem i posiada własną księgę wieczystą. Łączny udział.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,14 m² 14 490,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

146 970 zł3 195 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora ruda woda Z wydanymi warunkami zabudowy cena: 146 970 zł powierzchnia: 3195 m2 udział W drodze 4 000 zł Jest możliwość nabycia części działki.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 127 m² 107,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna niezabudowana działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Ostrowik, gm. Celestynów, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz bliskości trasy S17. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,36 m² 8 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym ogródkiem - ul. Budziwojska - os. Budziwój opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54.36 m2 - ogródek około: 127.85.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,30 m² 10 639,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lublin, lsm, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m , 3 pokoje Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność, styl i wygodę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,40 m² 8 905,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,57 m² 9 211,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od Dewelopera Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. 3.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł4 200 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stoczek Kolonia - Duża działka rolno-budowlana w doskonałej lokalizacji. 42 ary w gminie Niemce - Stoczek Kolonia. Działka szeroka, z dostępem do niedalekich mediów. 17 arów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58,90 m² 6 960,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na pierwszym piętrze w budynku typu bliźniak przy ul. Ignacego Raczyńskiego w Staszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 200 m² 170,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 2200 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 570 m² 116,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Wielogórze. Nieruchomość posiada warunki zabudowy na budynek jednorodzinny wolnostojący. Kształt oraz super wymiary (70x36).

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 124 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Powierzchnia 3124m2, położona jest w Zgierzu na granicy z Łodzią. Działka ogrodzona siatką z bramą i furtką. Szeokość frontu 17m. Jest prąd i woda ze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

879 000 zł213,37 m² 4 119,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% prowizji | Dom wolnostojący | ul. Warzywna | Stargard Dom wielopokoleniowy | możliwość 3 niezależnych poziomów 2 źródła ogrzewania | garaż | niezależne wejście do piwnicy Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 098 m²

Wyjątkowa okazja dla inwestorów, osób poszukujących gotowego biznesu agroturystycznego lub marzących o prowadzeniu klimatycznego pensjonatu w malowniczym zakątku Polski! Solidny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł135 m² 5 362,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:237 m²

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 255 m² 557,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Budynek biurowy na dużej działce kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Na sprzedaż duża działka zabudowana budynkiem biurowym, wolnostojącym dwu- i trzykondygnacyjnym w całości.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł66,60 m² 7 462,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na Mokotowie, świetna lokalizacja Budynek: galeria Panorama powstała we wczesnych latach dziewięćdziesiątych jako pierwsze w Polsce centrum handlowe. Pod koniec lat 90-tych była.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł139,42 m² 2 872,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

CO sprzedajemy? Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (dom modułowy) realizowany według projektu Z500 Z14 D L, o powierzchni całkowitej 139,42 m oraz użytkowej 109,24.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł40,70 m² 26 535,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie w Riverview, garaż, komórka, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł20 551 m² 46,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w trakcie podziału na mniejsze budowlane (zabudowa jednorodzinna) o powierzchni od 1000m2 do 1734m2. Do każdej działki budowlanej będzie zapewniony dojazd drogą utwardzoną. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł96,90 m² 1 847,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę mieszkania położonego w Świecie koło Gryfowa Śląskiego. Lokal o powierzchni użytkowej 81,40 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura mówi pierwsze słowo. Osada Leśna Polana to wyjątkowe miejsce dla tych, którzy pragną życia w harmonii z przyrodą - z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kolonia

Rybno,warmińsko-mazurskie

680 000 zł78,80 m² 8 629,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny z bala o powierzchni użytkowej 63,7 m (powierzchnia całkowita 78,8m ), położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1010.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka 1000 m w Błędowie (gm. Pomiechówek) tylko 200 m od linii brzegowej jeziora Na sprzedaż piękna, doskonale położona działka o powierzchni 1000 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:998 m²

Dom rekreacyjny z możliwością rozbudowy lub zabudowy całorocznej w spokojnej okolicy przy rzece Bug. Na sprzedaż dom z dużym potencjałem na powiększenie o powierzchni ok 50m2.