dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

3 500 000 zł10 710 m² 326,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. Okazja dla inwestora, firmy. Grunt usługowy, hale usługowe, magazyny: lokalizacja: miasto Świdnica, teren przemysłowy, świetny dojazd do Wrocławia, wałbrzycha. Powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, blisko dk1. Osiedle dobrze skomunikowane, parking pod blokiem. Mieszkanie posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

747 100 zł83,61 m² 8 935,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,61 m , położone na VII piętrze w budynku P8 (klatka 2) w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł61 m² 13 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy z 2010 roku zlokalizowane na zielonej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł39,08 m² 15 736,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,08m na ul. Brazylijskiej. Znajduje się na parterze. Mieszkanie do remontu. Układ: - dwa pokoje z odrębną kuchnią - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,50 m² 6 264,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeża oferta , która łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem do wygodnego życia! - 3 pokoje | 60,5 m - Os. Niepodległości - 379 000 zł - IV piętro spokój i dobre.

Szczegóły ogłoszenia

699 500 zł3 442 m² 203,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka usługowa o powierzchni 34,42 ar w Sosnowicach gm. Brzeźnica Działka o powierzchni 34,42 ar posiada kształt nieregularny, ale korzystny do zabudowy. W gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 960 zł36,20 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję w centrum Polic! Osiedle Emilii Plater to nowoczesny projekt, który rozświetli centrum miasta. Nowoczesny projekt przykuwa uwagę swoją.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 664 m² 104,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki w Przyborowie (gmina Szamotuły). Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Dążysz do zamieszkania na łonie przyrody? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem bezpośrednio pod budynkiem w Gorcach. Lokal mieszkalny składa sie z : - pokoju z aneksem kuchennym - wydzielonego pokoju na sypialnię - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 929 zł28,79 m² 14 724,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Primacasa Piaseczno kawalerka z ogródkiem, 28,79 m kw. + 15,95 m kw. ogródka | 423 929 zł Są poranki, kiedy nie chcesz się śpieszyć. Kiedy filiżanka kawy smakuje lepiej na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 501 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O pow. 1501m2 dobrzyca, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy. W miejscowości restauracja, lasy, droga rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł350 m² 1 311,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczym Podlasiu, w miejscowości Waliły-Stacja, gm. Gródek - tuż przy szlaku rowerowym Green Velo i na skraju Puszczy Knyszyńskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł86 m² 4 058,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:833 m²

Na sprzedaż dom do remontu wybudowany w 1972 roku o powierzchni mieszkalnej 86 m , położony na działce o wielkości 833 m , zlokalizowany zaledwie kilometr od centrum Łasku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł1 009 m² 315,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja | Działka z Pozwoleniem i Fundamentami - Wojcieszyce Szukasz gotowego rozwiązania, aby zacząć budowę wymarzonego domu jeszcze w tym sezonie? Ta oferta jest dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Jeśli szukasz okazji! aby zainwestowac swój kapitał I zarabiać realne pieniądze to właście ją znalazłaś/eś od razu konkretnie - atuty: - bardzo dobra cena ( tylko 8 326 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 765 zł102,63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Piasta towers | panorama Z 8 piętra Unikatowe | 5 pokoi | Perfekcyjny układ dla rodziny |balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł174,66 m² 2 513,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy warsztat z pełnym wyposażeniem kłopotów Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości produkcyjno-usługowej o powierzchni użytkowej 174,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 152 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w Dębicy, gm. Ostrówek, ok. 12 km od Kocka, ok. 25 km od Lubartowa, ok. 19 km od Radzynia Podlaskiego, ok. 26 km od Parczewa. Dom drewniany, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł36,29 m² 12 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł1 090 m² 8 861,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Słowackiego. Budynek usytuowany jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł540 m² 1 098,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Trzykondygnacyjny budynek z lat 70-tych ( rok zakończenia budowy 1978, nadbudowa - trzecie piętro - zakończona budowa 1995 r. ) posadowiony na działce o pow. 12 arów w Kalwarii.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,00 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, na Os. Wschód, przy ul. Płockiej we Włocławku, wybudowanego w 1991 r., z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł60,71 m² 4 612,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m , położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

699 000 zł3 398 m² 205,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka z linią brzegowa Brdy nieopodal lasu w Tryszczynie! Polecamy kilka działek o powierzchniach od 1058 m2 do 3 438 m2 blisko Bydgoszczy w przepięknej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł56 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m2 w inwestycji Osiedle Avia przy ul. Avia w dzielnicy Czyżyny w Krakowie! Nieruchomość skalda się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 600 000 zł350 m² 10 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Nowoczesny, piętrowy dom o całkowitej powierzchni około 350 m (powierzchnia użytkowa ok. 205 m ), położony w prestiżowej i spokojnej miejscowości Niemcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

53 100 zł1 265 m² 41,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż na raty bez banku! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Pierwsza wpłata - 10%. Miesięczna rata już od 800 zł. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł660 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym wybudujesz dom w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie chcesz mieć świetne połączenie z aglomeracją śląską - ta oferta zasługuje na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu jasne i bardzo przytulne, wyremontowane mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Seweryna. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość.