dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

850 000 zł67,64 m² 12 566,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Nieruchomość na sprzedaż pod biuro lub mieszkanie ul. Powstańców Śląskich (galeriowiec). Położenie: lokal położony jest w samym centrum przy sky tower, ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 038 732 zł101,55 m² 20 076,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Inwestycja: - osiedle nowoczesnych willi - klimat resortu wypoczynkowego - wysoki standard: - centralny oczyszczacz powietrza - rekuperator - ściany z najlepszą termoizolacją - dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł134 m² 4 253,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Są domy, które już na starcie dają poczucie solidności i możliwości ta nieruchomość to idealne połączenie zadbanego stanu i przestrzeni do dalszej aranżacji. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 056 m² 842,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości w Bolesławcu na przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Doskonała oferta dla inwestora. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł106,80 m² 5 524,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 106,8 m2 w Białym Kościele. Lokalizacja łączy idealnie spokój domu na uboczu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł253,95 m² 7 324,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Luksusowy, nowoczesny oraz stylowo zaaranżowany dom wolnostojący, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz rozkład pomieszczeń gwarantują wysoki komfort użytkowania. Więcej szczegółów,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek aktualnie zagospodarowany na serwis samochodowy (jest możliwość kupna wraz z wyposażeniem do prowadzenia warsztatu) Obiekt o powierzchni 200m2 stanowi dużą wysoką halę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

350 000 zł440 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:591 m²

Siemyśl na sprzedaż budynek mieszkalno- użytkowy II kondygnacyjny wybudowany ok. 1930 roku. Parter: o pow. 220 m2 Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie o wysokości ca. 6.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł105,40 m² 5 642,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w Willi Miejskiej Szukasz przestrzeni z duszą, która łączy prestiż powojennej architektury z prywatnością domu jednorodzinnego? Mieszkanie na I piętrze stylowej willi.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 998 zł250 m² 4 799,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, obejmująca dwa niezależne domy wolnostojące położone na jednej działce (1200m2) w Łodzi, przy ul. Kownackiej. To rzadko spotykana oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł141,80 m² 2 461,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta sprzedaży - lokal usługowy Z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się w budynku handlowo-mieszkalnym, położonym w Rybniku, obręb Kamień, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł15 892 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 892 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami rolniczymi. Działka położona jest na obrzeżach Marciszowa i posiada bezpośredni dostęp do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 054 m² 378,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1054 m , położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości Kopalino idealne miejsce dla osób szukających spokoju, natury i bliskości morza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:569 m²

Wspaniały dom dla rodziny, z pokojami do wynajęcia Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom podpiwniczony o powierzchni 280 m kw., usytuowany na działce o powierzchni 569 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

450 000 zł46,80 m² 9 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Koszalina. Oferujemy dla naszych klientów lokal użytkowy o powierzchni 46,80 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Milenium przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł689 m² 8 853,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego obiektu wypoczynkowego pensjonatu Selena , zlokalizowanego w nadmorskiej Ustce, przy spokojnej, zielonej ulicy Kosynierów w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 442 zł45,72 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł32,10 m² 15 794 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1- pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, położonym zaledwie 120 m do morza. Nieruchomość ulokowana na 2 piętrze luksusowego apartamentowca z 2022 roku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 375 zł77,50 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł2 265 m² 2 737,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 934 m²

B ud ynek produkcyjno-magazynowy z wysokiej jakości częścią administracyjno-biurową do sprzedaży. Piła, osiedle Staszyce, ul. Glinanna. Doskonałe położenie na terenach przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł33 800 m² 8,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa w gminie Mogielnica o powierzchni 3,38 ha. Położona przy drodze asfaltowej z nachyleniem południowym. Obecnie działka w większości pusta, częściowo po granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł134,60 m² 9 658,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ładny dom W zabudowie bliźniaczej zdnajdujący się nad jeziorem sławskim W radzyniu proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł1 327 m² 253,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 327 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł998 m² 751,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

vPrestiżowa lokalizacja działki, stare Babice. vPowierzchnia działki 998m. vIdealna działka pod zabudowę jednorodzinną. vDziałka w zielonej okolicy, blisko lasu. -parametry:- Powierzchnia: 998m.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,10 m² 8 148,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,10 m , zlokalizowane na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł166,20 m² 2 346,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Codziennie świeże wypieki i do dworca pkp w 2 minuty - zamieszkaj w Kłomnicach! Dom jednorodzinny o powierzchni 165 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 880 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł107,91 m² 6 486,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mega okazja w samym Sercu Miasta Szczecin! Położone w doskonałej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 107m2, idealnie nadające się na Inwestycję lub podzielenie na pokoje pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47,90 m² 20 668,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie na Woli w monitorowanym budynku (cegła) z 1966 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47.90m2 (po remoncie 48.90m2) przy ul. Platynowej składające się z: salon Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł314 m² 5 063,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 591 m²

oferujemy do sprzedaży duży dom w bezpośrednim sąsiedztwie Gostynia powierzchnia: działka 2.591 m2, dom 314 m2 powierzchni całkowitej media: prąd, woda, ogrzewanie - piec gazowy, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Osieki,zachodniopomorskie

120 600 zł670 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 12 działek położonych ok.150 m od jez. Jamno w miejscowości Osieki. Miejscowość Osieki położona jest w pasie nadmorskim w pobliżu znanych kurortów, jak Mielno.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł26,08 m² 9 892,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie w Polanicy Zdroju. Kawalerka na sprzedaż blisko deptaka. Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na 1. piętrze w bloku w Polanicy-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 155 m² 138,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Łęka, przy ul. Szkotnica. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,65 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję 14 nowoczesnych szeregówek w zabudowie dwulokalowej zlokalizowaną w sąsiedztwie lasu, łąk i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

391 000 zł2 300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz szybki dojazd do miasta. Media przy granicy działki: prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2, położone na 3 piętrze w zadbanym czteropiętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł115,32 m² 14 308,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

To nie jest kolejne zwykłe mieszkanie z ogłoszenia. To nieruchomość wyjątkowa, której aurę odczuwa się już po przekroczeniu progu. Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł194 m² 11 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy do sprzedaży wygodny, wolnostojący budynek mieszkalny z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest niepodpiwniczony, posiada dwie pełne kondygnacje i jest kryty dachem kopertowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł57 m² 10 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,67 m² 6 686,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59,67m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.