dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

3 500 000 zł650 m² 5 384,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedania budynek w centrum Bełchatowa Budynek parter + piętro. Dotychczasowy najemca - Biedronka. Parter 372m2. Duża powierzchnia handlowa, zaplecze. Rampa dla dostaw. Piętro 278m2. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

107 940 zł1 028 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka nr 163/17 o powierzchni 1028 m , położona w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. Lokalizacja: rogowo, gmina Pasłęk miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 893 zł59,91 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Nowe mieszkanie o powierzchni 59,91 m . Znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł81,17 m² 2 205,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,17 m , położone przy ul. Rynek 5 w Miasteczku Śląskim. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł1 407 m² 349,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 1407 m2 blisko lasu - na sprzedaż. Piękna działka budowlana położona w malowniczym miejscu blisko rezerwatu Las Młochowski. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł8 355 m² 31,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam do zaoferowania Państwu bardzo atrakcyjną działkę w miejscowości Obłęże - gmina Kępice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł46,41 m² 6 658,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy lokal mieszkalny. Zlokalizowany przy ul. Złotej - centrum Kielc. Mieszkanie o powierzchni 46,41 m2 znajduje się w odnowionym budynku wielorodzinnym na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł79 900 m² 98,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna o pow. 7,99 ha usytuowana w obszarze administracyjnym Budziska, gm. Halinów. Bardzo dobra lokalizacja. Pełny dostęp do infrastruktury, tereny zielone, blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł38,40 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dwiema piwnicami i miejscem w garażu - Białystok, nowe Miasto Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł39,31 m² 29 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej Świnoujście, apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach. Przyjedź, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł105 m² 11 323,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Do sprzedaży oferujemy niewielki segment na Ursynowie na zamkniętym kameralnym osiedlu z końca lat 90tych niedaleko ul. Puławskiej i trasy S2. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł74,50 m² 8 724,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony w miejscowości Supienie, w gminie Filipów w województwie podlaskim. Budynek wybudowany w 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 114 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża atrakcyjna działka zlokalizowana w Brzeziny Wielkie , bardzo blisko Częstochowy a jednocześnie wśród ciszy i zieleni. Idealna pod duży dom lub bliźniaka. Informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł35,68 m² 13 172,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Orunia Górna. Atuty: - mieszkanie idealne dla studenta, singla lub pary - Cicha i spokojna okolica - Kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - centrum Wrocławia, przedmieście Oławskie Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,89 m + piwnica 6,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł335 000 m² 12,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego o powierzchni 33 ha w Gminie Sośno w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,60 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu ? A może myślisz o inwestycji pod wynajem ? Ta doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu lub.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,04 m² 7 962,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przytulna kawalerka po remoncie - ul. Zwycięstwa, centrum Koszalina Na sprzedaż słoneczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 35,04 m2, położone w samym sercu Koszalina przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 387 m² 104,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł43,58 m² 15 993,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice Wielkie. To 2.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł438 m² 1 892,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną nieruchomość: na sprzedaż działka o powierzchni 438 m2, która zgodnie z planem ogólnym miasta Gdyni będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł74,93 m² 9 075,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Agencja westate Gdańsk oferuję na sprzedaż komfortowy, prawy segment o powierzchni 74,93m , położony w spokojnej części Leśniewo. Nieruchomość wyróżnia się dużym i słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

271 800 zł1 812 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

11 Działek z wz w Pomieczynie, na wzgórzu pod lasem! Miejsce idealne dla rodziny ceniącej sobie ciszę, spokój, i piękno krajobrazów, oraz pod inwestycje. Na sprzedaż 13 działek.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, posadowione na 2 piętrze apartamentowca blisko centrum Kowar. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł833 m² 360,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, na lekkim wzniesieniu, nasłoneczniona działka w Dobrej. Powierzchnia 833 m2, kształt kwadratu. Teren uzbrojony : prąd i gaz na granicy działki, woda w drodze/ obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

120 040 zł3 001 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentację działek w Powiecie bialostockim gminie Zabludów , zlokalizowanych 5 km za Zabłudowem w okolicach spokojnej wsi Koźliki. Odległość do Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł133,12 m² 26 216,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament premium 133,12 m | zabłocie | garden residence | taras 13 m oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 133,12 m zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł835 m² 94,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Działka budowlana 835 m - Nowy Dwór, gmina Krzywiń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 835 m , położoną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,55 m² 9 857,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (45,55m2) znajdujące się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł13 119 m² 4,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna w sąsiedztwie lasu w miejscowości Wołcza.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł50,35 m² 8 043,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35 mkw przy ul. Wrocławskiej 31 w Gliwicach. Mieszkanie jest świetną inwestycją pod wynajem: - lokalizacja: bezpośrednia okolica.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł24,21 m² 8 261,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy (oficynie), na 1 piętrze. Na 24,21 m2 składają się: - pokój, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Częstochowa,śląskie

1 190 000 zł320 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Atrakcyjna oferta Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność w domu lub dwóch rodzin! Przedstawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 772 000 zł14 194 m² 124,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu zabudowanej nieruchomości położonej w Wąsoszu, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 996 zł45,98 m² 8 895,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej. Nova park II. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stobno

Stobno,wielkopolskie

154 000 zł1 877 m² 82,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę z przeznaczeniem na budowę domu jednorodzinnego znajdującą się w Stobnie w otulinie lasu z dojazdem nieutwardzonym stanowiącym służebność wpisaną do księgi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniesz wracać po pracy do cichego i położonego pośród drzew mieszkania, ta lokalizacja jest idealna dla Ciebie. Oferta na wyłączność biura. Oferujemy mieszkanie M - 2 po remoncie, gotowe.