dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka uzbrojona zlokalizowana 25km od Ursynowa, za Prażmowem w odległości 5km. od projektowanej trasy ekspresowej S-7. Wymiary 37,5x80m. Szerszą stroną od ulicy asfaltowej. Można podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem do generalnego remontu! Istnieje możliwość zagospodarowania kuchni na sypialnie/gabinet i przeniesienia kuchni do salonu. Uwaga! Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł85 m² 9 282,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł5 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 55 arów, położona w miejscowości Smyków gm. Radgoszcz, w samym środku kompleksu leśnego. Polecana dla osób lubiących spędzać czas na łonie natury, ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł354,70 m² 8 316,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Kamienica Z lokalami usługowymi I nowoczesnym mieszkaniem - gotowa inwestycja W centrum dąbrowy tarnowskiej! istnieje możliwość zamiany na dom W tarnowie! Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł36,55 m² 16 826,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z 1959 r., przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Bobrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 800 zł126 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy w stanie deweloperskim Szczecinek, trzesieka - ul. Żeglarska (droga miejska utwardzona kostką)kluczowe informacje. Rodzaj zabudowy: bliźniak (2 segmenty). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł36,59 m² 10 904,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy spokój, bliskość natury i szybki dojazd do Trójmiasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 200 zł31,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Dom z warsztatem na sprzedaż | narożna działka 651 m | Smochowice | 950 000 zł. W sercu Smochowic, przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł96,50 m² 16 051,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy na osiedlu Marina Mokotów (składa się z dwóch lokali, które mogą być niezależne o powierzchni 43 i56 m 2 ). Duże witryny z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł93,50 m² 9 614,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, z poddaszem użytkowym, o powierzchni 93,5 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 568 379 zł361,16 m² 5 568 379 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Prezentowany lokal o powierzchni 358,91 mkw jest położony na dwóch poziomach: parter i (-) jeden , Kamienica ( okolica Libelta) pięciokondygnacyjna w neobarokowej stylistyce z1895,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł650 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Pensjonat o powierzchni użytkowej 650m2 z 25 pokojami , 64 miejscami noclegowymi, położony na działce 1096m2 w niedalekiej odległości od morza. Na parterze znajdują się: 5 pokoi plus 2.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł65,63 m² 3 489,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

!oferta dostępna tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości - mieszkanie dwustronne - bezczynszowe - 3km nad morze - przystanek autobusowy pod domem Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł53,45 m² 11 917,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 53,45 m , położonego na 4. piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Końskie

Końskie,świętokrzyskie

285 000 zł125 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Okazja: wolnostojący dom z dużym potencjałem Końskie, ul. Krzywa Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i poszukiwanej części Końskich przy ul. Krzywej. To.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3działki po 1758 m2 o wymiarach 40 x 43. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkalna. W nowym planie teren objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83 m² 19 879,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłącznie U nas Reprezentacyjny lokal inwestycyjny w kamienicy na styku Śródmieścia i Mokotowa Na sprzedaż unikalny lokal (mieszkanie) o powierzchni 82,60 m2, zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze nowego budownictwa z 2024 roku. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł133,40 m² 51,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Domy wolnostojące stan surowy otwarty za cenę 689 tys, stan deweloperski 889 tys bliźniaki stan surowy otwarty za cenę 789 tys, stan deweloperski 989 tys (połowa bliźniaka) link do spaceru 360 :.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 400 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 2400m2. Szerokość działki 22m. Działka z możliwością zabudowy. Brak planu zagospodarowania. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł17 900 m² 44,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 17900 m2 znajdująca się w miejscowości Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona na terenie objętym mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł220 m² 14 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Nieruchomość Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom pod Warszawą. Dom, który przyciąga uwagę przestrzenią i światłem. Imponujący, niemal sześciometrowy salon z antresolą to.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71 m² 9 788,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atuty: * 3 sypialnie * Duża działka * 20 kilometrów od centrum Gdańska * Bliskość szkoły i przedszkola; * W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa; * Cicha i spokojna okolica;.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł46,20 m² 19 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferuję nieruchomość, która w obecnych czasach daje coś więcej niż tylko doskonałą lokalizację. To mieszkanie przy ul. Minogi w Gdańsku łączy prestiż życia na Starówce z rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł240 m² 19 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Sopocka willa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł345 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 585 m²

Wyjątkowa agroturystyka w Brennej cisza, słońce i gotowy biznes w górach Jeżeli marzysz o spokoju, pięknych widokach i mnóstwie słońca, z wygodnym całorocznym dojazdem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 300 zł57,80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

245 500 zł46,79 m² 5 246,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje + garaż w cenie / centrum Rydułtów! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Krzyżkowickiej w centrum Rydułtów. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,30 m² 6 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Aleja Zwycięstwa 27 w Olecku. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł2 860 m² 160,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek w zielonej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Szczecina Skolwin. Łączna powierzchnia to 2860 m w.

Szczegóły ogłoszenia

3 720 000 zł312 500 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość rolna. Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z magią? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość rolną, która zachwyca nie tylko pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł9 320 m² 99,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne działki budowlane - Sarbsk, gm. Wicko, woj. pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł882 m² 168,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Szukasz działki na Kaszubach blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 882 m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł160 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 801 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z możliwością prowadzenia agroturystyki Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 160 m2 położony godzinę drogi od Białegostoku. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł170,39 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Szczodrowo, gmina Skarszewy, przy ulicy Głównej. Dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł83,58 m² 7 406,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Rumia Janowo Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 83,58 m , w tym: - mieszkanie: 78,91.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij