dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

815 000 zł52,40 m² 15 553,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł455 m² 1 843,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atuty nieruchomości ; 1-. Atrakcyjna lokalizacja! Tężnię i deptak na wyciągnięcie ręki! Dom piętrowy gotowy do zamieszkania bez wkładu własnego! 2- oferujemy do sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł101,50 m² 6 600,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Bliźniak 101,5 m z pompą ciepła | działka 515 m | Leśniów Wielki Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,37 m² 11 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę w miejscowości Osiek powiecie Oświęcimskim województwie Małopolskim. Prezentowana nieruchomość jest działka budowlaną o powierzchni 23,37.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 066 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w Pomigaczach. ( w pobliżu Majątek Howieny, stawy w Kopolanach). Ładna, kształtna działka w pobliżu nowej zabudowy jednorodzinnej. Zamieszkaj pod miastem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 062 m² 149,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Tomice blisko granicy z Wadowicami. Działka posiada powierzchnię ok 11 ar i jest w pełni budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł8 100 m² 56,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Trębaczew. Działki nr ewid. 1623, 1624, 3442, 3443, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,70 m² 25 458,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Kijowskiej dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:252 m²

Letniskowy domek nad wodą | 50 m | Ośrodek olza Domek letniskowy o powierzchni 50 m , położony na terenie Ośrodka Wypoczynkowego olza , stanowi propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł110,37 m² 4 710,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Przestronne 3- pokojowe, rodzinne mieszkanie! Centrum! | Chorzów ul. Powstańców zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

679 840 zł4 249 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma pt Nieruchomości i Finanse oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną znajdującą się na ul. 11 Listopada w Wagrowcu. Działka posiadają dostęp do drogi publicznej. Wydano decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,39 m² 14 978,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowo wykończony apartamet Z widokiem na śnieżkę Oferuję Państwu do zakupu nowo wykończony i umeblowany apartament , położony w Karpaczu przy ul. Staszica. Apartament w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 321 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 321 m²

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wolnostojący drewniany dom, usytuowany w miejscowości Iwonicz-Zdrój, przy ul. Wschodniej. Budynek jest przeznaczony do kompleksowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł39,48 m² 18 465,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Górska 12 to odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta, który oprócz zaspokojenia swojego apetytu inwestycyjnego, pragnie zaspokoić również potrzebę wizualną, opartą na niebanalnym designie całej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,03 m² 13 604,36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,03 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, w inwestycji Capital Towers Residence, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,50 m² 15 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł116 m² 6 715,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 m²

Housing Market! Z przyjemnością prezentuje inwestycję Osiedle Południowa w Stojadłach! Oferta w okolicy Mińska Mazowieckiego wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

: piękny dom W stylu glamour : Polecam Państwu na sprzedaż przestronny, komfortowy i pięknie urządzony dom w Kostrzynie Wielkopolskim. Posesja jest ogrodzona i zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

389 000 zł30,20 m² 12 880,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż nowocześnie wykończona Kawalerka o powierzchni 30,2 m2 znajdująca się na 3 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Jarockiej, osiedle Jaroty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 769 143 zł104 m² 17 010,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek za chwilę start nowego etapu, zgłoś się I wybierz pierwszy! Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł1 403 m² 473,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane w Brwinowie o pow. 1403m2 i 1400m2 cena za całość 1.300.000zł, jedna działka cena 665.000zł Dojazd do działek drogą wewnętrzną z gminnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł8 319 m² 112,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu obszerną działkę budowlaną pod Chojnikiem w Sobieszowie. Są to dwie działki oznaczone w ewidencji gruntów jako działki o nr 363.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,21 m² 11 257,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie położone w Mierzynie wśród ciszy i zieleni. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł287 m² 5 400,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż działający i wyposażony pensjonat o powierzchni 287 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w gminie Władysławowo. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brzeźnica,małopolskie

3 200 000 zł19 000 m² 168,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej pod zabudowę mieszkaniowo usługową. Powierzchnia: 19 000 m Lokalizacja: brzeźnica, woj. małopolskie Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 225 zł89,61 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kamionka,warmińsko-mazurskie

2 800 000 zł316,55 m² 8 845,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 276 m²

Wyjątkowa nieruchomość z duszą - dawny budynek szkoły z widokiem na jezioro, kamionka, gm. Biskupiec Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,56 m² 7 293,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 44,56m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł19 412 m² 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż działkę 19412 m2, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

649 350 zł28,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1 pokoje Z balkonem okolica dworca głównego lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wita Stwosza, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,68 m² 14 304,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 37,68 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 732 m² 53,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna cenowo nieruchomość gruntowa pod zabudowę. Powierzchnia 2732 m2. Nieruchomość położona we wsi Lubachów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ujęta jako.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 908 m²

Tylko w Keller Williams! dwa domy, jedna pasja - twoje wymarzone siedlisko pod lasem W wandowie Szukasz miejsca, które nie narzuca ram, lecz daje przestrzeń do życia, twórczości i biznesu?.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,10 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią zlokalizowane nieopodal Galerii Mokotów. Aktualnie mieszkanie jest przedmiotem najmu i generuje rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł437,81 m² 7 057,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:452 m²

Lokalizacja: międzywodzie, ścisłe centrum link do filmu: Bardzo atrakcyjnie zlokalizowany obiekt BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ NR 102 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł60 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa przy trasie gdańskiej. Przyborowice Górne, gm. Załuski. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowo korzystnie położona nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Westate Katowice ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży piętrowego ,wolnostojącego domu zlokalizowanego w spokojnej i zielonej Górze Siewierskiej ( gmina Psary).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 964 zł58,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł14 495 m² 51,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni około 14495 m2 znajdująca się we wsi Korytów gmina Radziejowice. Działka niezabudowana, położona na terenie objętym mpzp z oznaczeniem symbolem u/mn-.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł101,86 m² 12 261,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie jest przygotowane do własnej Aranżacji zdjęcia są poglądowe z bliźniaczego mieszkanie które wyremontowaliśmy Na sprzedaż unikatowe mieszkanie, zlokalizowane w sercu Gdańska,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij