dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

380 000 zł79 m² 4 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w centrum Michałowa. Dom składa się z: 3 pokoi, kuchni , łazienki z wc przedpokój poddasze nieużytkowe Działka o powierzchni 1818 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej we wsi Janczewo w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Lokalizacja I opis nieruchomości: dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł105 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Na sprzedaż polecamy dom wolnostojący o powierzchni około 100 m , położony na działce o powierzchni 1892 m , w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Trojaczek

Trojaczek,kujawsko-pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 109 m²

Dom ze spa Duże Siedlisko i 3 stawy Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 5109 m2 , położona w spokojnej, zielonej okolicy zaledwie 450 metrów od malowniczego jeziora Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł94 m² 3 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Bez dodatkowych kosztów w postaci prowizji! Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkową działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 4600 m , położoną w miejscowości Siciska, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 518 m² 327 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Aleksandra Dzielnicka tel.   tylko W biurze sdp Działka budowlana w Krzyżowicach o powierzchni 1518 m2. Przeznaczenie działki: teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł79 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 79000 m2 (7,9 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 260 zł56,30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ul. Głogowskiej 67 w Poznaniu. Lokal jest położony na pierwszym piętrze, co jest dużym udogodnieniem. Mieszkanie 5 lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25,80 m² 7 713,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł8 968 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 2 działek o łącznej powierzchni 0,8968 ha Pierwsza działka kształtem jest zbliżona do prostokąta, powierzchnia 0,5958 ha i wymiary: długość ok. 125m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jamielnik

Jamielnik,warmińsko-mazurskie

2 008 800 zł20 006 m² 100,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Jamielnik w powiecie nowomiejskim w gminie Nowe Miasto Lubawskie. Przedmiotem oferty są trzy działki: 288/5 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 100 m² 259,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rekreacyjną o powierzchni 1100m2, wraz ze stojącym na niej budynkiem mieszkalnym o powierzchni 92,66 m2, znajdującą się w Tomczynie obok.

Szczegóły ogłoszenia

467 558 zł1 274 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1274 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka ma kształt prostokąta o bokach 54 x 24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

502 265 zł5 287 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w mieście Sochocin, gm.Sochocin. Lokalizacja: obręb: 0023 - sochocin - miasto, gmina Sochocin, powiat: płoński Położenie: przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł150,70 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 210 zł45,61 m² 12 611,49 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł640 m² 2 335,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,86 m² 12 422,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i rodzinnej dzielnicy Gdańska - Jasień, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł54 m² 20 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Below you ll find this offer also in English, spanish and Portuguese. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł115 m² 21 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1889

Unikatowy apartament z duszą w historycznej kamienicy | Lokalizacja idealna dla miłośników Krakowa i jego wyjątkowego klimatu [na wyłączność] english description below - please do not.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 500 zł44,85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł64,80 m² 4 398,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze Rejowiec, ul. Słoneczna. Na sprzedaż oferuję komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64,8 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł7 400 m² 64,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości gęś (gmina wicko) przy drodze 214! Działka o powierzchni 7400m2. nr działki: 236; dojazd do działki wewnętrzną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 246 300 zł5 665 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sośnica-różaniec, gmina kąty wrocławskie, powiat wrocławski przestronna działka przy parku krajobrazowym media - woda - kanalizacja - prąd powierzchnia nieruchomości 5665 M uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł170,39 m² 2 341,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wysoka Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 170,39m2 położony na działce o pow. 450m2 Budynek murowany w technologii tradycyjnej, wybudowany ok. 1992r. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

230 940 zł1 283 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł40,14 m² 6 103,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Atrakcyjna lokalizacja blisko bulwaru parter - 2 pokoje, z potencjałem Powierzchnia: 40,14 m Układ: - 2 pokoje. - kuchnia. - łazienka. To mieszkanie w zabytkowej kamienicy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 339 m² 494,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 3 339 m Zakręt, przy Trakcie Brzeskim | mpzp | Widoczna lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 3 339 m , położona w miejscowości Zakręt,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na pograniczu dwóch dzielnic Oliwy i Przymorza, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł435,78 m² 2 868,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 435,78 m2 , położony na działce nr 1227/130 o wielkości 1060 m2 w Spytkowicach , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 o powierzchni o 31m położonego na dziesiątym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr H3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

119 500 zł1 085 m² 110,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Żdżary, około 3 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł155,59 m² 5 013,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w Wysokiej Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł75,70 m² 5 667,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł14 551 m² 20,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Blue-Home ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę działki z dwoma stawami, o łącznej powierzchni 14551 m2, położonej w malowniczej okolicy Lubicza Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 625 zł55,75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej szybki dojazd do serca miasta z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

298 000 zł44 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Grunwaldzkiej 27. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch zamykanych sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 198 zł77,93 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie C6 Mieszkanie o powierzchni 77,93 m2, 4 pokoje - pokój dzienny.