dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

403 000 zł1 612 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka o powierzchni 1613 m2, zlokalizowana na terenie kompleksu częściowo zalesionych działek budowlanych w Powązkach, gm. Leszno, w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł7 270 m² 453,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: działka położona jest w rejonie ulicy Mamuszki w Kiełpinie Górnym, jednym z lepiej skomunikowanych osiedli w Gdańsku. Ze względu na sąsiedztwo obwodnicy i sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł62,01 m² 28 951 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy Apartament 62 m2 w Ustce, położony przy bulwarze portowym z obłędnym widokiem na kanał i przepływające kutry. Ustka to urocza nadmorska miejscowość, w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,49 m² 8 596,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 usytuowane na IV piętrze przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 398 m² 100,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o płaskim terenie i regularnym, prostokątnym kształcie, położona w miejscowości Rościsławice, w gminie Oborniki Śląskie,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł180 m² 2 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość Na sprzedaż dom z wyremontowanym piętrem. Do dyspozycji są trzy przestronne pokoje, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb mogą pełnić funkcję sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł13 550 m² 88,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż wraz z domem Januszkowice, gm. Długołęka 13 550 m Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z 4 działek o łącznej powierzchni 13 550.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł729 m² 1 714,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:729 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 729 m , zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej około 200 m , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,30 m² 14 990,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Blacharskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł5 100 m² 99,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Stare Budy, gmina Radziejowice Na sprzedaż działka o powierzchni 5100 m , położona w spokojnej miejscowości Stare Budy. Dojazd z drogi asfaltowej, kształt prostokątny,.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł385 m² 42 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy do wejścia, w pełni wyposażony lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - doskonała inwestycja dla międzynarodowych firm i dynamicznie rozwijających się biznesów w Polsce!.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł909 m² 203,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca , gdzie można zacząć nowy rozdział - oto idealna przestrzeń do życia. Wśród nowo wybudowanych domów , na spokojnym osiedlu młodych rodzin , czeka na Ciebie działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 928 zł35,93 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A28 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 35,93 m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł18 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany garaż jednostanowiskowy z kanałem w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Żabianka Nieruchomość: garaż murowany położony w doskonałej lokalizacji Gdańska Żabianka,.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 115 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia dostępna działka 1115 m2 w malowniczej lokalizacji w pobliżu stawu i lasu. Przedmiot oferty Działka nr. 544/11 Powierzchnia działki 1115 m2 o wymiarach około 26m x 43m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 913 zł56,41 m² 8 578,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł56,42 m² 6 983,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament bezczynszowy - tarnowskie góry / opatowice Kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 56,42 m2 usytuowany na I piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 000 zł39,69 m² 16 452,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

220 500 zł1 225 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania działki budowlane usytuowane w Dziwiszowie. Dziwiszów to malownicza miejscowość położona kilka minut drogi autem od Jeleniej Góry. Wieś leży.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł320 m² 10 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 592 m²

Wyjątkowa rezydencja w sercu natury - przestrzeń, prywatność i sprawny dojazd do Trójmiasta największe atuty - Ponad 1 ha działki z własnym stawem i wyspą - 2 niezależne części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł65,78 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł68,33 m² 15 937,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 158 m² 152,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/1 o powierzchni 2 158 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mega obniżka ceny! już dzisiaj zobacz tą ofertę! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 270 zł46,45 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł5 192 m² 138,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 5192m2, w parkowej części Milanówka. Kształt działki prostokątny, wymiary: 103X50m. Teren płaski, działka zadrzewiona samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł79,30 m² 11 298,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania we Wrocławiu, w malowniczej okolicy Skarbowców. To idealne miejsce dla rodziny poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł240 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Marzysz o przestrzeni, którą urządzisz według własnych upodobań, w zielonym i dobrze skomunikowanym miejscu? Ten dom w Rąbieniu to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 142 m² 1 182,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam kupno działki budowlanej o łącznym metra 1142 mkw, położonej na toruńskich Wrzosach. Działka w pełni uzbrojona - gaz, prąd kanalizacja, woda. Działka budowlana przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 823 zł35,64 m² 14 837,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 466 zł62,20 m² 8 030 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,20 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina - Czechów Południowy. Mieszkanie znajduje się blisko uczelni: uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w miejscowości Przejazdowo blisko Gdańska, 10 min do plaży w Sobieszewie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł285 m² 5 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom murowany o pow. 286 m2 plus część handlowo-usługowa na parterze o pow. 230 m2 na działce o pow. 2400 m2 znajdujący się przy ul. Stężyckiej w Dęblinie pow. rycki woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osiny

Osiny,świętokrzyskie

210 000 zł25 240 m² 8,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 25 240 m2 , położona w malowniczej miejscowości Osiny, gm. Pierzchnica. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - należy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,10 m² 10 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z łatwym dojazdem do centrum? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł27,50 m² 20 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 27,5 m w stanie deweloperskim - Mokotów, ul. Bobrowiecka Cena: 577 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,5 m , zlokalizowane na Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł1 698 m² 998,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka inwestycyjno - budowlana 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Żagań, mieszkanie 54 m2, cena 180 000 zł, okazja, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum Żagania. To jedna z ostatnich takich ofert.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł223,50 m² 14 317,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dom położony na Strzeszynie to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

6 144 450 zł448 500 m² 13,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna gospodarstwo rolne Z potencjałem rozwojowym | łubowice, wielkopolskie Przedstawiona oferta cenowa dotyczy Gruntu rolnego 44,85 ha Istnieje możliwość sprzedaży większej ilości.