dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

** Oferta tylko w Biurze knc City ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** niezabitów gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł230 m² 6 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opis Lokalizacji: nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Zabrodzie, położonej w cichej i spokojnej okolicy pod Ostrołęką, w województwie mazowieckim. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł155 m² 6 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom z zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155m2 na działce 305m2, w miejscowości Sielachowskie w gminie Wasilków. Przestrzeń mieszkalną stanowi: parter: - wiatrołap - salon - strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł136,30 m² 5 062,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej luzino, ul. Robakowska Możliwy zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia! dom Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

473 057 zł47,20 m² 10 022,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 47,20 m2 położone na I piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 383 m² 108,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna w Starczanowie koło Nekli. Powierzchnia: 1383m2 Front: 41m Bok: 38 m Możliwość zabudowy handlowo - usługowej, mieszkalnej lub mieszanej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 150 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 11,50 a, zlokalizowana w Juszowicach (gm. Rudna). W mpzp grunt objęty symbolem mp, który przewiduje przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Kalisty,warmińsko-mazurskie

250 000 zł59 800 m² 4,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Leśne | 5,9800 hektara | Kalisty, gm. Świątki Przedstawiam ofertę sprzedaży trzech wyjątkowych działek o charakterze leśnym, położonych w spokojnej i zielonej części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

22 150 000 zł443,44 m² 49 950,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English Version Below Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 443,44 m z dużymi oknami i wejściem od strony kompleksu Bohema. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

404 390 zł1 526 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Stawiguda, 1526 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1526 m, położona w miejscowości Stawiguda. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 540 zł73,71 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa przytulne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 870 m² 171,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1870 m , położona w Sierockim gm. Biały Dunajec. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do kwadratu (o bokach ok. 43 m) o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 477 m² 270,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Koleczkowie - 1477 m , ul. Lipowa. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

8 520 000 zł28 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m. od siebie. Na ziemi można budować osiedle pod warunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180,24 m² 7 212,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowoczesny dom Z widokiem na jezioro Nowoczesny dom | Prywatny dostęp do jeziora | Kraina tysiąca jezior Dom z własnym dostępem do jeziora. Przestronny taras oraz ogród z widokiem na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł7 526 m² 261,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 7526 m2 zlokalizowaną w Tychach, wartogłowiec przy ul. Paproci. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 996 zł83,85 m² 9 266,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł10 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1 ha z pozwoleniem na budowę farmy fotowoltaicznej 1 mw + magazyn energii | Gniszewo k. Tczewa Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 1 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł160 m² 7 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Ofera na wyłączność Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Katowicach, w malowniczej dzielnicy Kostuchna w rejonie ul. Boja-Żeleńskiego. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 961 zł50,07 m² 25 163,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**luksusowy Apartament z Ogródkiem przy Parku Oliwskim - Gdańsk Oliwa | 50,07 m | 2 pokoje | Parter** Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni **50,07 m **, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł208,50 m² 3 213,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dwa nowe domy w zabudowie bliźniaczej w wykończeniu deweloperskim Mokra pod Jarosławiem Lokalizacja: domy położone w miejscowości Mokra pod Jarosławiem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

115 720 zł1 052 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kompleks działek budowlanych o powierzchniach od 1000 mkw do 1800 mkw. Dojazd do części z nich jest poprzez drogę publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

2 920 000 zł280 005 m² 10,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna, położona pośrodku kaszubskich lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł32 m² 16 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: apartamenty inwestycyjne charakteryzują kompaktowe układy z wyraźnie wydzielonymi strefami dziennymi i nocnymi z myślą o najwyższej wygodzie lokatorów. W lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł16,38 m² 3 968,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikalna oferta! Komfortowe, szerokie miejsce postojowe w hali garażowej - os. Zwycięstwa 5 - nowe budownictwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca postojowego (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł92,10 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 28.08 MIESZKANIE POD INWESTYCJE | IDEALNE DO DALSZEGO WYNAJMU | 2 MIESZKANIA W JEDNYM | 2POKOLENIOWE | BALKON + OGRÓDEK | MIEJSCE POSTOJOWE | BEZCZYNSZOWE Lokal: 1E1 "Przystanek Reda" to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

550 000 zł80,06 m² 6 869,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Wyjątkowy dom W jeżycach - przytulny azyl blisko morza (gmina darłowo) Szukasz miejsca, gdzie zapach drewna miesza się ze świeżym wiejskim powietrzem, a do szerokiej, piaszczystej plaży masz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł278 m² 4 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:479 m²

Ten dom to nie tylko nieruchomość dla dużej rodziny, ale także: -podział na trzy odrębne mieszkania -pensjonat -hotel -hostel -dom seniora możliwości jest dużo. Dane nieruchomości: -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł260 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedam nowoczesny, energooszczędny dom z 2016 roku idealny dla wymagającej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięknego, dwupoziomowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,68 m² 11 869,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu zrealizowanym jako inwestycja Eurostylu pod nazwą nowy horyzont charakteryzującym sie kameralną zabudową budynków, w które wkomponowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Dom 140 m + drugi budynek 41 m | możliwość 3 mieszkań | Rybie k. Warszawy Na sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę. Atuty Położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, na I piętrze! Płock, ul. Morykoniego, popularne osiedle " Wielka Płyta". Blok przy pasażu, w sąsiedztwie szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł125,40 m² 17 902,71 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny 4 pok. apartament 125,4 m z panoramicznym widokiem 7. piętro Śródmieście, ul. Słomińskiego | super lokalizacja | 2 min do metra Cena: 2 245 000 zł Powierzchnia: 125,4 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

162 030 zł982 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane położone w Bolesławicach. Oferta dotyczy działki o powierzchni 982 m2 położonej przy drodze asfaltowej. Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 474 598 zł650 m² 5 345,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż dwa budynki mieszkalne z dochodem z najmu Wrocław- krzyki - Klecina Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 326 zł59,82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera brak kosztów pośrednictwa! przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł439 m² 2 505,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie? A może potrzebujesz przestrzeni, gdzie połączysz prestiżowe biuro z prywatnym apartamentem? Ten dom w Piekarach Śląskich to 439 m2.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł197 m² 5 050,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Grudziądz - okolice ul.Warszawskiej - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 197m2, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 119 000 zł159 m² 13 327,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, zoo, błonia, kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do.