dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

568 700 zł28,78 m² 19 760,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowy apartament w Międzywodziu oddalony o jedynie 350 metrów od malowniczej plaży. Rok budowy - 2020. Wysoki potencjał inwestycyjny - apartament.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł3 240 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska działka nieopodal jeziora w Chwaszczynie! lokalizaja: chwaszczyno to doskonała lokalizacja dla tych, którzy szukają ciszy i jednocześnie dogodnych połączeń z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł178 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Duży segment zewnętrzny z garażem / 178m2 w Szałszy gotowy dom W stanie deweloperskim / oddany do użytkowania + pełne zagospodarowanie części wspólnych osiedla. Biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 136 m² 92,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze stawem w miejscowości Ostrowo, gmina Powidz. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 8136 m2 Typ działki: budowlana Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 194 zł76,45 m² 21 964,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując wykończone mieszkanie, płacisz nie tylko za metry Płacisz za: miesiące remontu błędy ekip poprawki stres i stracony czas Tutaj tego nie ma. To mieszkanie jest nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł64,53 m² 14 287,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł65 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 174 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę: tylko U nas! oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w spokojnej, niewielkiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł3 321 m² 239,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kostrzyn, ul. Mickiewicza 28 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 321 m , położona w Kostrzynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 336 zł71 m² 15 554,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 71 m - Ogrody Tesoro, suchy Dwór Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 113 m² 359,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.973361, 21.054667 Uwieliny, ul. Szlachecka Numer Ewidencyjny 180/3 Media Prąd i woda - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 500 zł82,66 m² 4 833,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom wolnostojący w Żorach - Kleszczowie Stan surowy otwarty | 399 500 pln ani podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Marzysz o ciszy, przestrzeni i domu skrojonym na miarę Twoich potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy nieruchomość w stanie deweloperskim, położoną w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 741 m² 47,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek rolnych z aktualnymi warunkami zabudowy, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

12 475 000 zł25 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście działek budowlanych położonych w atrakcyjnej, zielonej części Wiązowny w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z szybkim dostępem do centrum miejscowości oraz trasy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł10 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora! Działka budowlana o pow. ok 1 ha położona w Brzeźnicy. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości ok 38 metrów. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Skłodowskiej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł690 m² 5 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:974 m²

Do sprzedaży budynek wielorodzinny / kamienica/, znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. J. Kilińskiego 17. Działka o powierzchni 974 m 2 , o wymiarach 29 x 25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł39,14 m² 4 343,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. przygotowuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 przy ul. Mazowieckiego 4 w Radomiu o powierzchni 39,14 m2. Pokój nr 1 pow. 17,81 m2, pokój nr 2 pow. 6,88 m2, kuchnia pow. 6,84m2, schowek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Dwupokojowe mieszkanie Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana | Blisko morza | 1. piętro atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Gdynia, dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana, - 2 ustawne pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61,98 m² 5 646,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ładne, przestronne mieszkanie w kamienicy o pow. 61,98 m2 położone w dobrej lokalizacji w centrum Cieszyna przy ul. Bielskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł90,30 m² 6 256,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Duże, 4-pokojowe mieszkanie (90,30m2) w niskim budynku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z czterech dużych pokoi, osobnej kuchni i łazienki z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

827 750 zł385 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala garażowa wielostanowiskowa, wrocław. Gotowa inwestycja we Wrocławiu - hala garażowa z miejscami postojowymi. Na sprzedaż hala garażowa z miejscami postojowymi dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 908 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka pięknie położonych działek w Wierzbnej! Przedmiotem oferty jest działka położona na wzgórzu, piękne widoki - Wierzbna! Działka o łącznej powierzchni 29,08 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł48,50 m² 9 670,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie na Chabrach 3 pokoje, balkon, 10. piętro | 59,9 m | Opole Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64,60 m² 6 346,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje z pięknym widokiem na całe Karkonosze! oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome oferuje do sprzedaży mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł92 m² 15 206,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Podstawowe zalety: mieszkanie słoneczne, trójstronne (wschód, zachód, południe), wysokie (2,9 m), dwa balkony; bardzo dobry rozkład, duży potencjał aranżacyjny (można uzyskać 4 pokoje) parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

172 350 zł383 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dni otwarte 31.05 oraz 1.06 godz. 13:00-15:00 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w malowniczej miejscowości Rybical, gm. Ryn, położonej nad Jeziorem Ryńskim na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 295 m² 370,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym d generalnego remontu/rozbiórki, zlokalizowaną na pograniczu Komprachcic.

Szczegóły ogłoszenia

4 707 500 zł13 450 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów jednorodzinnych lub W zabudowie bliźniaczej Do sprzedania działka w Kajetanach o powierzchni 13 450 m2 wymiary 489 x 27,5 m Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł56,50 m² 10 884,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, z dużym salonem i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł1 333 m² 1 155,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka W sercu suchego lasu Na sprzedaż działka o powierzchni 1333 m2 położona przy ul. Krótkiej w Suchym Lesie otoczona zabudową jednorodzinną z bujną roślinnością.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86,26 m² 6 028,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta tylko W naszym biurze. Prezentujemy do sprzedaży dwa apartamenty bezczynszowe w stanie deweloperskim, położone w Tworogu, w spokojnym miejscu, przy lesie, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie/zazamcze/ 46 m 2 /1 piętro/ balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze ul. Wieniecka 4 piętrowy blok na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł200 m² 2 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedania dom w trakcie budowy położony w Giebułtowie gm. Mirsk. Szczegóły oferty: - budynek częściowo wykończony posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł63,70 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Obrzynowie, tuż pod Prabutami Szukasz dużego i niedrogiego mieszkania w spokojnej okolicy, idealnego dla rodziny? Obrzynowo to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł250 m² 3 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

W miejscowości Ruszków II gm Kościelec pow Kolski, przy granicy miasta powiatowego Koło, zaledwie 3km od zjazdy/wjazdu na autostradę A2 do kupna elegancki dom wolnostojący, parterowy połączony.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł203 m² 19 458,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul. Hożej Poznaj wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł90 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Tylko 18 km do centrum Warszawy Łącznie 90 m2. Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,57 m² 8 011,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:797 m²

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni użytkowej 38 m , usytuowany na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 797 m . Nieruchomość.