dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

125 450 zł965 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ostatnia działka (pozostałe 5 sprzedane) Rzadko spotykane tak urokliwe miejsce pod budowę domu. Szczerze polecam na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną (wydane bezterminowe warunki zabudowy ) na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł116,47 m² 8 577,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Nowoczesny dom z 2023/2024 r. na dużej działce 890 m Mikanów przedmieścia Mińska Mazowieckiego, przy samym lesie! Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł40 m² 22 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,75 m , znajdującego się w prestiżowej lokalizacji w Miasteczku Wilanów przy ul. Zdrowej -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł529 m² 1 037 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Safrina: działka Z bonusem, który kosuje konkurencję! To prawdopodobnie najlepiej zainwestowane pieniądze w tej części Łodzi kupujesz funkcjonalną bazę, która w urzędzie właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana idealna pod dom jednorodzinny w miejscowości Żerniki Małe, 2km od Tyńca Małego, 5 km od Bielan Wrocławskich. - powierzchnia 1000 m2, - przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł99 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Polecam na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym, znajdujący się na działce nr ewid. 37/8, obręb ewid. Podlesie Wysokie, gm. Wągrowiec projekt domu poladowo DM-6299 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł170 m² 3 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom z charakterem w sercu zielonego Wodzisławia - ul. Romantyczna Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory spędzasz przy ciepłym blasku ognia.

Szczegóły ogłoszenia

140 600 zł1 406 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1406 m2 położona w doskonałej lokalizacji. Działkia zlokalizowana jest w miejscowości Wsola ( gmina Jedlinsk). Dla działki w roku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł26,70 m² 11 872,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% Prowizji Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, mieszcząca się w kameralnym bloku , liczącym zaledwie 14 mieszkań w Świdrze niedaleko stacji skm. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gajewo

Gajewo,warmińsko-mazurskie

2 250 000 zł435 m² 5 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 683 m²

Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Gajewo, w sąsiedztwie Lasu Miejskiego, zaledwie 380 metrów od jego granicy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł809 m² 147,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działki budowlane w miejscowości Bierkowo k. Słupska. Lokalizacja: 7 min od Słupska położenie w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej 15 km nad morze - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy domom z ogródkiem w zabudowie szeregowej w Bieniewicach pod Błoniem w cenie mieszkania w Warszawie. Zamieszkaj, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

131 250 zł875 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana położona w Inowrocławiu z wjazdem od ul. Polnej. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige! Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

201 700 zł2 017 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonej w malowniczej miejscowości Kępa Niemojewska, w bezpośrednim sąsiedztwie natury i jednej.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł81,22 m² 11 499,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania duże ładne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Diamentowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2 piętrze w nowym 6-cio piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 706 m² 83,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Super działka! Jastrzębie-Zdrój , Moszczenica Działka budowlana o pow. 1706 mkw położona w Moszczenicy. Świetna lokalizacja, w okolicy nowe domy jednorodzinne. Tereny wolne od szkód.

Szczegóły ogłoszenia

538 500 zł50,30 m² 10 705,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | Nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 50,3 m , położone na 3 piętrze budynku z 2022 roku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 169 zł65,43 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł246 m² 8 943,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 250m2, w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego Kamienica z 2002r, wybudowana z bloczku betonowego, docieplona styropianem 20cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 916 zł45,24 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę eleganckich, przestrzennych apartamentów w stanie deweloperskim, położonych w gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł492 m² 6 036,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo - mieszkalny o powierzchni 492m2 znajdujący się na os. Słonecznym. Nieruchomość wybudowana w 2000r. W parterze i piwnicy znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, przytulny dom szeregowy położony w miejscowości Kiełczówek, na kameralnym osiedlu bezpośrednio graniczącym z terenami rekreacyjno-leśnymi. Dom wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 784 zł70,88 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł190 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 968 m²

Ponad 8 000 m prywatnej przestrzeni, 400 m murowanych zabudowań gospodarczych i dom o powierzchni 190 m - nieruchomość z ogromnym potencjałem w Wymysłowie, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,90 m² 6 885,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Super.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:891 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek do adaptacji na budynek mieszkalny w Goczałkowicach-Zdrój przy ulicy Głównej, druga linia zabudowy za budynkiem pod adresem Główna 3. Obecnie budynek.