dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

Rynek pierwotny

381 900 zł47,75 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy już ostatnie trzy mieszkania - 47,75 m2 położone na 1, 2 i 3 piętrze Posiadamy indywidualne garaże w budynku do sprzedaży zewnętrznej z księgą wieczystą: - 18,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokoje 55 m2, sławinek Żołnierska Lokal położony jest na parterze w niewysokim bloku. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania Składa się z dużego salonu i dużej sypialni. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 462 060 zł3 566 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka idealna pod zabudowę rezydencjonalną, pięknie położona wśród nowej zabudowy. Obowiązujący plan przewiduje zabudowę jedno, dwu lub czterorodzinną. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł154,96 m² 3 736,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:70 m²

Dom, który daje możliwości. Przestrzeń, komfort i miejsce na Twoją firmę. Na sprzedaż bardzo zadbany dom w zabudowie szeregowej, zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69 m² 13 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł279 m² 10 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 015 zł56,45 m² 31 621,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie sprichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 830 zł44,05 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z ciszą Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z tarasem i przytulnym ogrodem o powierzchni 41,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 900 zł176,20 m² 10 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Piękny Dom ok. 177m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Dom o nowoczesnym wyglądzie, parterowy, z dwustanowiskowym garażem i dużym tarasem. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 999 zł453 m² 9 933,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Poznań na rogu ulic Szpitalnej i Miodowej, w bezpośrednim sąsiedztwie pętli Ogrody. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł839,10 m² 1 489,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna inwestycja W rozwijającej się nysie budynek + pełne projekty + pozwolenia Nysa dynamicznie się rozwija, a zapotrzebowanie na mieszkania, kwatery pracownicze i lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł974 m² 70,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - 974m2 - kawęczyn Szukasz atrakcyjnego miejsca na swój dom? Oferujemy działki w pięknej okolicy z widokiem na las. Wokół powstają nowe domy. Cisza i spokój! Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2000 m , położonej w malowniczej miejscowości Stare Załubice, składającej się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,61 m² 7 442,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, górczyn. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł59 145 m² 101,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Białej Podlaskiej , o łącznej powierzchni 5,9145 ha. Nieruchomość składa się z sześciu geodezyjnie wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wersja parterowa 35m (5x7) 150 tyś.netto stan deweloperski Całoroczny dom na zgłoszenie lub pozwolenie na budowę. Dom wykonany w konstrukcji szkieletowej drewnianej z certyfikowanego drewna C24.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł376,90 m² 9 551,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Ta wyjątkowa nieruchomość w Wojcieszowie, położona w sercu malowniczego krajobrazu Gór Kaczawskich, to gotowy biznes turystyczny z ogromnym potencjałem rozwoju. Region ten, należący do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł109,82 m² 6 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Cianowice, gm Skała, dom w stanie deweloperskim, bez pcc i prowizji. Powierzchnia całkowita: 109,82 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 127 m² 1 730,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

= kontakt magdalena cecotka   = na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zabudowana dwoma budynkami : mieszkalno biurowym - jednopiętrowym- o powierzchni ok 440M2 oraz budynekiem produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł88 m² 3 170,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu , przy ul. Jasnogórskiej - w bezpośredniej bliskości Centrum, komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł5 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 5500 m idealna dla dewelopera Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5500 m, o wymiarach ok. 50,5 m x 109 m. Nieruchomość doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na piętrze Z poddaszem dolina słońca -sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zakupu mieszkania 67 m z poddaszem 40 m Mieszkanie stanowi połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 15 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł8 019 m² 470,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 13838 mkw wraz z magazynem 982 mkw do remontu, w centrum Wieliszewa, powiat legionowski. Możliwość wykorzystania/adaptacji jako obiekt produkcyjno-magazynowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł8 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

142 205 zł1 673 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 755 zł49,85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupijący nie płaci prowizji.NAJLEPSZA I NAJTAŃSZA INWESTYCJA. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży apartamenty w stanie developerskim na nowym osiedlu w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Feliksowie. 3 działki rolne. Każda o powierzchni 3500m2 w cenie 35zł/m2. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł125,13 m² 7 584,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

"Platynowy Las" Twój azyl w Baninie. Ostatnia szansa na wybór jednego z 3 dostępnych domów! Prezentujemy nowoczesną inwestycję składającą się z 6 domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy położony w miejscowości Szczęsne graniczącej z Grodziskiem Mazowieckim Nieruchomość znajduje się w spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł69,50 m² 4 158,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na I piętrze w wyremontowanym bloku przy ul. Królewieckiej - dzielnica Gaj Na powierzchnię 69,50 m2 składają się 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 521 zł44,89 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,5m ),.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł120,63 m² 1 616,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przemyśl , ul. Węgierska! Do sprzedania wydzielony lokal mieszkalny, udziału w nieruchomości gruntowej o pow. 0,1154 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o pow. 121 m2. Jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40,50 m² 5 679,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone na parterze o powierzchni 40,50 m2 składa się z dwóch pokoi ( 14-16)m2 , kuchni z oknem( 4m2), łazienki z wc i prysznicem (4m2). Na podłodze w kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 369 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 2369 m , zlokalizowany przy ulicy Pińczowskiej w Jędrzejowie. To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

181 488 zł912 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/3 i pow. 912m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 204 960 zł70,88 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 811 400 zł190,57 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Konin,wielkopolskie

880 000 zł400 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:382 m²

Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Konińskiej Starówki! Budynek Mieszkalno-Usługowy z Potencjałem! Szukasz gotowej inwestycji w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł290 m² 1 341,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Niezabudowana działka o powierzchni 290m 2 , położona w centrum malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący