dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 399 000 zł210,75 m² 6 638,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesne rezydencje w okolicach Rzeszowa ponad 175 m luksusu, prywatność i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 6 pokojowe rezydencje o powierzchni użytkowej 175,71.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Górne Miasto Gorzów Wielkopolski

481 680 zł59,71 m² 8 066,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Gorzów Wielkopolski, ul. Żelazna Powierzchnia: 59,71 m Kondygnacja: i piętro Budynek: e, apartamenty da-ko Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Żelazna

Górne Miasto Gorzów Wielkopolski

278 874 zł30,85 m² 9 039,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Nowa kawalerka z dogodną lokalizacją - Gorzów Wielkopolski, ul. Żelazna Powierzchnia: 30,85 m Kondygnacja: parter Budynek: e, apartamenty da-ko Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Górne Miasto Gorzów Wielkopolski

384 292 zł47,59 m² 8 075,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na parterze Gorzów Wielkopolski, ul. Żelazna Powierzchnia: 47,59 m Kondygnacja: II Budynek: C, apartamenty da-ko Liczba pokoi: 2 ________________________________________.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,49 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,49 m2 + ogród w nowej inwestycji Kameralne Lwowska w Malawie. Kameralne Lwowska to nowoczesne, przytulne osiedle mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,81 m² 10 361,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,81 m z dwoma balkonami zlokalizowane na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Jazowej w Rzeszowie (dzielnica Drabinianka). To.

Szczegóły ogłoszenia

420 500 zł1 450 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1450 m Bogdaszowice | spokój, natura i szybki dojazd do Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1450 m w zielonej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł324 m² 5 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż duży, rodzinny dom znajdujący się w Pruszczu Gdańskim, na Osiedlu Wschód, przy ul. Stefana Czarnieckiego. Dom położony jest w cichej dzielnicy, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 220 zł48,39 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 236 zł60,37 m² 9 395,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,37 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 804 zł47,80 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 135 m² 132,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pomiędzy Linówkiem i Ińskiem o powierzchni 1135m2 oraz 1/31 udziału w drodze wewnętrznej. Działka objęta mpzp: 1) Przeznaczenie terenu Teren zabudowy rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł390 m² 8 971,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:311 m²

Mamy do zaoferowania Państwu interesujący dom w zabudowie bliźniaczej, w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Suchanino przy ulicy Witolda Małcużyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł146 m² 5 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

DO sprzedaży dom mieszkalny na radogoszczu świetnie skomunikowany. Blisko punkty handlowo-usługowe I tereny zielone. Do sprzedaży wolno stojący 1-piętrowy dom mieszkalny z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł51,77 m² 10 797,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament, który daje coś więcej niż metry - daje styl życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie cisza, świeże górskie powietrze i widok na Czantorię oraz Równicę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 815 609 zł1 731,60 m² 1 626,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży kompleks trzech kamienic w centrum Legnicy Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita 1731,6 m2 - Powierzchnia działki 977 m2 - Liczba kondygnacji 4 - Kształt działki nie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53,90 m² 6 660,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,90 m , położone na 10. piętrze w wieżowcu na cenionym Osiedlu Kopernik w Legnicy. Lokal jest bardzo słoneczny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 000 zł63,32 m² 12 697,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł55,24 m² 13 196,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 947 zł35,67 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 969 m² 228,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Legnicy doskonała lokalizacja blisko centrum. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Legnica przy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł36,80 m² 8 559,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka Osiedle ,piekary A, legnica Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni ok. 36,80 m , zlokalizowaną na 1. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł47,88 m² 9 586,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie | nowe budownictwo 2024 Z windą| gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wykończonego mieszkania w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,70 m² 5 478,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania ? Lokalizacja z pełną infrastrukturą oraz możliwość własnej aranżacji wnętrza jest dla Ciebie priorytetem? Mam dla Ciebie propozycję! funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł102,14 m² 6 755,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne I funkcjonalne mieszkanie w kapitalnej i malowniczej lokalizacji w Legnicy, dzielnica Tarninów/ ulica Powstańców Śląskich. Nieruchomość 4 pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł59,16 m² 6 169,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia? To 2-pokojowe lokum z balkonem w spokojnej części Legnicy może być idealne dla Ciebie! Zadbany budynek, świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł104 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarninowa z widokiem na wschody i zachody słońca! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o rozkładzie 3 pokoi z osobną kuchnią, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

263 074 zł30,59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji ,stary Młyn, przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30,59m , położone na III piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Jaworzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie w zadbanej kamienicy Legnica, stare Miasto, ul. Nowy Świat Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,57 m² 9 111,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

! oferta premium! Szukasz przestronnego mieszkania 2 -pokojowego z balkonem? Na sprzedaż perełka, która może Cię zainteresować! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,70 m² 7 435,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe po generalnym remoncie | Balkon z markizą | Garderoba | Piekary A Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,50 m² 12 531,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja - Powierzchnia: 39,5m2 - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 3 (mieszkanie bez balkonu, budynek bez windy) - Cena: 495 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,89 m² 9 884,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkanie dla rodziny | 85,89 m | 2 poziomy | balkon | 2 miejsca postojowe | Legnica, ul. Książęca Na sprzedaż nowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 85,89 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

105 525 zł1 206 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1009/2, położona na spokojnym osiedlu Sobów przy ul. Starowiejskiej. Teren płaski, zadbany i dobrze zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,40 m² 7 764,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Poszukujesz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji idealnego na start, pod wynajem lub jako inwestycję? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! okolica: osiedle Nagórki to.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jedyne takie mieszkanie na os. Manhattan wysoki parter, winda z poziomu 0! Idealne dla seniorów , osób z ograniczoną mobilnością oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i nie przepadają.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gdynia Działki Leśne | Apartament z widokiem na morze | 40 m Klimatyczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony.