dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

260 000 zł1 753 m² 148,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Działki budowlane w Pieńsku! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1753 m2, położona w Pieńsku przy ul. Stefana Batorego. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł4 200 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka budowlana znajdująca się W libertowie blisko granicy Z krakowem oferta tylko W biurze nieruchomości danax Wyjątkowa działka o dużym potencjale, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł74,33 m² 21 512,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - city profit nieruchomości - prezentuje z przyjemnością : **** Nieruchomość w nowoczesnej inwestycji klasy premium **** na sprzedaż | 5-pokojowe mieszkanie | 2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego wyjątkowego domu! Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku po kompleksowym remoncie, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł266,40 m² 5 251,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzic. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł178,40 m² 7 847,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy osiedle 800-lecia, świecie Przedstawiamy wyjątkową ofertę nowo wybudowanego, nigdy niezamieszkanego domu parterowego o powierzchni użytkowej 178,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł370,30 m² 6 478,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną na Siedlcach w Gdańsku, przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość: dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł19 206 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 19,206m2 w miejscowości Miedniewice gmina Wiskitki Działka położona w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja idealna gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł3 003 m² 199,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Lednica Górna (gmina Wieliczka), z szybkim dojazdem do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

620 000 zł1 083 m² 572,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 828 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 828 m 2. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy o pow. użytkowej 1049,79 m 2 budynek magazynowy (garaż).

Szczegóły ogłoszenia

10 640 485 zł88 670,71 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży teren inwestycyjny pod produkcję i logistykę Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 9 ha, położony w miejscowości Chmielów, przy ul. Siarkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 176 zł66,28 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Do tego mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 508 m² 298,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Tarnowa z istniejącą zabudową usługową! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 15,08 ara.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł89,50 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania w samym sercu Lublina. Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Piłsudskiego 18, lublin Powierzchnia: 89,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł755 m² 2 781,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa, niższa cena nieruchomości Spadek ceny: 100 000 zł Aktualna cena: 2 100 000 zł Atrakcyjna obniżka ceny inwestycja gotowa do generowania przychodu od pierwszego dnia. Master house nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jedna z najlepszych lokalizacji w Stargardzie. Parter, budynek po termomodernizacji, wysoki parter, cena do negocjacji. Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł60,50 m² 4 132,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł184 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dobre Nieruchomości prezentują : tel   Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Miedzynia. Budynek został wybudowany w 2008 roku i znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł934 m² 144,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż | Jedlina, gmina Bojszowy | 934 m Jedlina - Gmina Bojszowy, powiat bieruńsko lędziński Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 934 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93,92 m² 10 114,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gorzków gm. Wieliczka Do sprzedania dom wolnostojący w stanie deweloperskim w uroczym miejscu z pięknym widokiem na okolicę i las. Dom wybudowany wg projektu biura Archon" Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 139 zł84,98 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cztero-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,98 m2 w świetnej cenie. 0% Wynagrodzenia dla biura!brak pcc! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim Inwestycja: przedstawiam inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł9 075 m² 274,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona przy ul. Kraśnickiej w Lublinie. Działkę zgodnie z zapisami mpzp można wykorzystać m.in. do budowy: - średniej i drobnej wytwórczości - rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka rolna w Międzybrodziu Bialskim o powierzchni 1974mkw, położona na stoku południowym z widokiem na górę Żar. W nowym studium uwarunkowań gminy, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł36,89 m² 21 658,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.89 m , położone w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny w Krakowie. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł37,48 m² 6 350,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje pierwsze miejsce? Mam takie dla Ciebie! Bądź pierwszy! Zadzwoń! Umów się na prezentację! dla kogo? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 987 m² 14,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość, obejmująca działki gruntu numer 2116, 2117 i 2118, o łącznej powierzchni 100.855m2 położona jest w Wojkowicach w rejonie rzeki Brynicy. Najbliższe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł69,20 m² 4 176,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Końskich przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość o powierzchni 69,2 m wymaga remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

119 280 zł1 704 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w miejscowości Dobre gmina Będzino, blisko trasy S6! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobre, blisko trasy S6. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł25,84 m² 14 860,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz kompaktowego, ale doskonale zaprojektowanego miejsca do życia? A może celujesz w bezpieczną inwestycję, która od pierwszego dnia zarabia na siebie? Zapraszam na ul. Zaświat 18, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł727,89 m² 10 290,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 588 m²

Rezydencja przy kampinosie || strefa wellness W bryle budynku || sala klubowa || działka 1 ha || własny staw, domek gościnny Położona na imponującej, ponadhektarowej działce rezydencja to.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66 m² 5 152 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyremontowane mieszkanie przy ulicy Robotniczej w Dębicy. Opis mieszkania na sprzedaż W dębicy Jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł110 m² 9 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 428 zł48,44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł108 m² 2 962,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży świetnie skomunikowany i przestronny lokal użytkowy w centrum Wałbrzycha. Na powierzchnię obiektu składają się: sala główna, 2 zaplecza, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł2 146 m² 689,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w bezpośrednim sąsiedztwie stacji pkp Dawidy. Nieruchomość idealna dla dewelopera, firmy lub osoby prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 202 250 zł8 809 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Kamieńcu Wrocławskim. Położona w obszarze aktywności gospodarczej. W bliskiej odległości znajdują się centra magazynowe , firmy produkcyjne oraz n-park. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,80 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i piwnicą osiedle Górne, ul. Kochanowskiego Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na cenionym osiedlu Górnym.