dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

459 999 zł82,20 m² 5 596,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,2 m z poddaszem użytkowym, położone na 3 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł602 m² 4 649,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 918 m²

Unikalna nieruchomość inwestycyjna - modlnica / modlniczka | tuż przy granicy krakowa Na sprzedaż wyjątkowa, dochodowa nieruchomość inwestycyjna, położona bezpośrednio przy granicy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie atrakcyjne działki budowlane na osiedlu Kamieńskim w Golczewie, położone w malowniczej, spokojnej okolicy blisko jeziora. Działki posiadają wydane warunki zabudowy przed.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł104,02 m² 4 181,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Kupujący za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztów prowizji. Przestronne mieszkanie z potencjałem całe piętro domu + strych Bielsko-Biała, kamienica | ul. Chłodna Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 330 m² 525,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlano-usługowa o pow. 13,30 ara , zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124,80 m² 7 203,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment posiada 5 pokoi, pow. 124,80mkw położony jest na pięknej działce o pow. 229,68mkw / w bryle budynku garaż oraz miejsca postojowe przy domu / okna tarasowe na ogród przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł885 m² 214,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w spokojnej dzielnicy Odolanowa. Teren zadbany, regularnie użytkowany, świetnie nadaje się do wypoczynku weekendowego, spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł16,60 m² 4 759,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wodzisław Śl., os. Dabrówki Do sprzedania garaż murowany o pow. 16,60 m 2 Garaż jest usytuowany w bryle budynku (w bloku) odnowiony , z elektryką Droga dojazdowa asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł46,81 m² 10 296,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin niesamowita okazja! bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na kwiecień 2026 rok! południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

1 002 040 zł42,64 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 323 zł53,67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 802 m² 213,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną działkę budowlaną. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy lesie i zabudowie jednorodzinnej, na działce prąd woda w studni jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł48 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chomontowce to malownicza wieś w województwie Podlaskim, w której czas jakby zwolnił, znajdziemy tu naturę otacza spokojną atmosferę. Polecam Państwu na sprzedaż przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Dom, który otworzy przed tobą nowe możliwości! Marzysz o przestrzeni dla rodziny, chcesz prowadzić biznes przy domu, a może szukasz inwestycji z potencjałem? Ten dom da Ci to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł37 m² 29 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować apartament idealny pod inwestycje na Kazimierzu o powierzchni 37 m2 znajdujący się na trzecim piętrze pięciopiętrowej odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł870 m² 245,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie sprzedaży działki w Pniewie Na sprzedaż działka uzbrojona o powierzchni 870 m , położona przy samej ścianie lasu w malowniczej okolicy Pniewa. Działka ma wydany plan.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł98,81 m² 18 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 900 m² 28,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 8900 m2 położona w miejscowości Zbiroża w centrum wsi, wymiary około 37 x 250 metrów, z dostępem do mediów: prąd, woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

160 550 zł845 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Żorach (dzielnica Kleszczów), przy ul. Złotej - dojazd ul. Jurajską. Dostępnych jest 5 działek o różnych metrażach - wybierasz tę, która najbardziej Ci.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł27,50 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 27,5 m , zlokalizowane przy ul. Piaskowej w Kraków. Lokal jest całkowicie nowy nigdy niezamieszkały, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

279 266 zł934 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka w Radziszewie 934m2 nr 94/19 z przeznaczeniem budowlanym. Działka znajduje się w malowniczej okolicy, otoczona zielenią, co dodatkowo podkreśla jej urok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Syców

Syców,dolnośląskie

202 000 zł1 611 m² 125,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę mieszkaniową o pow. ok. 9 arów i 16 arów, szybki dojazd do centrum. Syców, szosa Kępińska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,12 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 46 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Okólnej. Lokal dostępny w ciągu 1 m-ca. Piętro: 2/4. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł43 m² 9 767,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osowa góra, ul. Kormoranów Zapraszam do obejrzenia bardzo ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 165 m² 240,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z widokiem na góry o powierzchni 1165 m2, położona w miejscowości Poręba Wielka (gmina Niedźwiedź). Objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50,11 m² 9 778,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Zakopiańskiej w Polanicy Zdrój zaledwie 400 metrów od centrum uzdrowiskowego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł89 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom w Wiechetkach Małych powiat sokołowski, gmina Bielany. Powierzchnia domu 89 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i p. pokoju. Dach i okna wymienione, nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 038 zł52,33 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamień koszty najmu na własny kapitał. Gotowe 3 pokoje w Starym Browarze. Oferta bezpośrednia od dewelopera zmirob. Mieszkanie 2M20 znajduje się w budynku nr 2, który został już oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz miejsca, które nie jest tylko "czterema ścianami", ale przestrzenią, w której każdy domownik w końcu znajdzie swój własny kąt? Przy ul. Siedlanowskiego 6 czeka na Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 100 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1100 m , położona w malowniczej, górskiej okolicy. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63,98 m² 4 985,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m , położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 785 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malownicze położenie, z zachwycającymi widokami na Góry Sowie. Wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa. Dojazd od drogi asfaltowej ok. 90 m - utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy dwupoziomowy Apartament premium "pod Klucz" w ekskluzywnej inwestycji Forma Futura, częstochowa Adres: częstochowa, ul. Makuszyńskiego 102 Inwestycja: forma Futura Standard Wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł67,65 m² 10 702,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 398 000 zł331 m² 10 265,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż: chata Beskidu wyjątkowa nieruchomość z kortem tenisowym na górze Chełm (myślenice) Lokalizacja: góra Chełm, okolice Myślenic, woj. małopolskiepowierzchnia użytkowa: łącznie 331.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł131,22 m² 9 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska tel:   Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 620 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1620 m - zabudowa jednorodzinna i usługi - świetna lokalizacja, media, mpzp! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1620 m , położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 602 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2602 m2 położoną w Ławszowej, gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 247 m² 248,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1247 m położoną w samym sercu Siemian, w otulinie jeziora Jeziorak zaledwie 50 metrów w linii prostej od brzegu! Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł14,81 m² 21 607,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przepięknie urządzony mikroapartament.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjne działki położoną w malowniczej okolicy z przepięknymi widokami w malowniczym Jabłowie. Działka aktualnie rolna, leży na terenie nie objętym.