dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

310 000 zł1 500 m² 207 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W rościnnie Z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego Gmina Skoki. Na sprzedaż zabudowana działka w Rościnnie o powierzchni 1500 m. Działka znajduje się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł547,71 m² 1 990,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Unikatowy obiekt z dostępem do rzeki w Bydgoszczy Na sprzedaż obiekt (stary Młyn) o pow. całkowitej 610 m2 (po podłodze) usytuowany na osiedlu Prądy w Bydgoszczy. Wyjątkowe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - ul. Łużycka Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe, położone na I piętrze w budynku dwupiętrowym przy ul. Łużyckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 082 zł152 m² 8 290,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł3 715 m² 103,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Myszkowie w rejonie ulicy Klonowej oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł54 m² 16 259,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie z widokiem na miasto 3 pokoje, 54,06 m , ul. Gnieźnieńska Porto to wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia połączenie nowoczesnej architektury, zielonej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł60,70 m² 3 871,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na Marezie przy ul. Korzeniewskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 48 m2 z balkonem na sprzedaż- katowice ul. Wajdy Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Katowicach przy ul. Wajdy. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - wyjątkowy 2 pokojowy apartament na 1 piętrze w bloku z 2023 r na osiedlu Zielona Stawki. Z uwagi na standard budynku idealne również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł114,48 m² 6 070,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania 4 - pokojowego położonego na ul. Orężnej w Elblągu. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Orężnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 154 m² 152,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/3 o powierzchni 2 154 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Przemocze,zachodniopomorskie

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Możliwość kredytowania! Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej, zielonej okolicy Osiedle Pod Lasem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Goleniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł2 400 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

24 ar Werlas przy ścianie lasu z pozwoleniem na budowę domu Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 24 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta z wydanem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubieszyn,zachodniopomorskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom postawiony na dużej działce o powierzchni 5600 m 2 ,21 km od polskiej granicy w miejscowości Grambow, (zaledwie 1,5 km od rowerowego przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł268,26 m² 3 466,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:801 m²

Do sprzedaży nieruchomość mieszkalno-usługowo-handlowa przy ulicy Iłżeckiej w Starachowicach, w dobrej lokalizacji. W pobliżu stacja paliw bp, galeria Handlowa Galardia, targowisko.

Szczegóły ogłoszenia

109 400 zł1 709 m² 64,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w Rotnowie zaledwie 4 km od Gryfic. Nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 1709 m2, w kształcie prostokąta. Działka położona jest tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 000 m² 92,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka rolna, psiv o powierzchni ok. 13 000 m2, położona w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. Chabrowej. Lokalizacja: nowa Wieś Malborska to prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

5 400 000 zł530 m² 10 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:870 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Bronowicach Małych o powierzchni całkowitej 530 m2 na działce 8,7a. Przedmiotem jest Wolnostojący budynek z 2001r , który jest podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

150 000 zł851 m² 176,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy położona niedaleko morza i jeziora, w Mielnie. Prezentowana działka znajduje się około 200 metrów od głównej, asfaltowej drogi wjazdowej do Mielna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł10 759 m² 269,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta obejmuje działkę , projekty , dokumentację oraz koncepcję budowy Aparthotelu. Lokalizacja i otoczenie. Nieruchomość usytuowana jest we wsi Kal, w gminie Węgorzewo, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

215 448 zł18 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o numerze ewidencyjnym 5352/1, położoną przy ul. Półwiejskiej w Wałczu w spokojnej, zielonej części miasta, a jednocześnie z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Warzymice,zachodniopomorskie

739 999 zł79,20 m² 9 343,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie o łącznej powierzchni 79,2 m (parter ok. 50 m + poddasze ok. 29 m ), położone na jednym z atrakcyjnych osiedli w podszczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

580 500 zł26,98 m² 21 515,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Komfortowo wyposażony lokal mieszkalny o powierzchni 26,98m2 w kompleksie wypoczynkowym Maloves Spa. Znajdujący się w najlepszej lokalizacji we Władysławowie, oddalonej jedynie 50 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł2 161 m² 895,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W prestiżowym puszczykowie starym Prestiżowa lokalizacja tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym | Media w drodze | mpzp pod budowę rezydencji | Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 915 m² 227,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3915 m , położona w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,40 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Żabianka, przy ul. Gospody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

397 600 zł1 136 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lęborku - Twoje miejsce na nowy rozdział życia Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. Wśród spokojnej zieleni i nowoczesnego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł111 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż bliźniak w Gryfinie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gryfinie przy ul. Herberta (wcześniej ul. Jana Pawła II), w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Kategoria: mieszkania Lokalizacja: gromadka ul.11 listopada Piętro: 1 Powierzchnia użytkowa: 52 m2 Pokoje: 2 NAJWIĘKSZE ZALETY! Mieszkanie po remoncie I piętro Spokojna okolica Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł63 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 752 m² 68,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną o naturalnym, częściowo wyniesionym terenie, który nadaje nieruchomości wyjątkowego charakteru oraz daje ciekawe możliwości projektowe. Działka jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,26 m² 9 948,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (70,26 m2). Część zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,03 m² 10 610,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, przy ul. Poznańskiej w Toruniu! Ekspozycja okien: południowy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 467 m² 197,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malownicza działka budowlana z warunkami zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 048 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj! Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1048m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Perzów,wielkopolskie

660 000 zł120 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy! Posiadamy w sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną w cichej i spokojnej części Perzowa, na nowo powstałym osiedlu. Budynek posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:669 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową ofertę Hotel Piast, zlokalizowany w sercu historycznej Bystrzycy Kłodzkiej. To doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 378 zł56,68 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,68 m2 z ogródkiem o powierzchni 52 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł59,92 m² 16 522,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie 59,92 m2 Dzielnica Muzyczna Bydgoszcz 2025 rok parter bez barier W Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy nowe, w pełni wykończone mieszkania w kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł874 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Lubsza, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt zbliżony do rombu, wymiary: 30,5m.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij