dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

2 650 000 zł2 419 m² 1 095 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam gorąco! Gratka dla Inwestora! okazja! Piękna i bardzo atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie, w dzielnicy Wawer, osiedle Międzylesie. Doskonałe miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł55,45 m² 10 315,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Apartamenty Pszczyńska to zlokalizowane przy ul Pszczyńskiej w Gliwicach osiedle mieszkaniowe składające się z dwóch eleganckich budynków mieszkalnych połączonych komfortowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł58,33 m² 10 543,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 000 zł49,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 300 m² 56,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Widna Góra, 33 ary z Warunkami Zabudowy Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 33 arów, położoną w miejscowości Widna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł512 m² 3 710,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 457 m²

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Chcesz kupić nieruchomość już przynoszącą dochód? A może interesuje Cię rozbudowa/budowa nieruchomości? Jeżeli tak, to mamy coś dla Ciebie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł914 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 914 m, położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się gminie Rzekuń, przy ul. Platynowej. Najważniejsze atuty: ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł115 m² 8 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy, przestronny apartament z dużym, prywatnym ogródkiem w narożnym segmencie, usytuowany na ogrodzonym osiedlu mieszkań bezczynszowych w zielonej i spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Apartament 7b 127 m | 5 pokoi | 2 łazienki | dwupoziomowy Cena: 890 000 zł Stan deweloperski podwyższony standard ul. Podmiejska, sanok (olchowce) Przestronny, dwupoziomowy Apartament 7b.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 806 zł49 m² 9 036,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 1b Apartament nr 3 nowe 49 m | standard premium Cena: 442 806 zł Dostępny od ręki gotowy do zamieszkania od zaraz! Nowoczesny Apartament nr 3 (mieszkanie 1b) o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 127 zł36,94 m² 9 965,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 3b Apartament nr 1 nowe 36,94 m | I piętro | pod klucz Cena: 368 127 zł Gotowe do zamieszkania dostępne od ręki Nowoczesne Mieszkanie 3b Apartament nr 1, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 728 m² 295,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3728 m , położona w miejscowości Bramki (gmina Błonie), bezpośrednio przy trasie Poznańskiej dk 92, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Roszków. Działka w kształcie prostokąta, o szerokości frontu ok. 24 m, długość ok. 41 m. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 073 m² 178,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka w sąsiedztwie Zamku w Podzmaczu - Ogrodzieniec tylko u Nas. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu terenu, idealna pod zabudowę jednorodzinna lub inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł340 m² 3 967,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Gdyby to była sama działka, uznalibyśmy ją za trudną., choć atrakcyjnie położną. Ale jest tu już wszystko, a nawet więcej! To i tak nie jest łatwa i oczywista oferta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Ugoszcz (w pobliżu Bytowa- 7km). Nieruchomość usytuowana w bardzo ładnej, cichej i zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 273 zł38,36 m² 9 730,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 019 zł81,19 m² 8 856 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 792 zł46,38 m² 9 460,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł51,50 m² 3 786,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze kamienicy posadowionej w Paczkowie przy ul Narutowicza. Mieszkanie o pow 51,5 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł177 m² 7 853,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dwa wyjątkowe i nowoczesne domy wolnostojące z antresolą usytuowane na posesji, na której niebawem będzie wykonane ogrodzenie oraz automatyczna brama wjazdowa z podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł13 700 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki w miejscowości Rusiec, położonej w powiecie bełchatowskim. Obie działki mają prostokątny kształt i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł6 800 m² 23,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nowa Wieś Ujska - Kolonia o pow. 6800 m 2. Działka usytuowana w dobrej lokalizacji w enklawie lasu i pól, możliwość reaktywacji stawu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł48 m² 11 039,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Olszynka. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42 m² 13 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizji! Nowoczesne 2 pokoje pod klucz w inwestycji agosto.

Szczegóły ogłoszenia

6 195 000 zł105 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa (p/u) z mpzp o pow. 10,5ha w doskonałej lokalizacji ,przy samej trasie S7 Warszawa-Gdańsk. Działka jest kwadratowa, przylega na szerokości około 300m do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł125 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy o powierzchni 125,8 m2 usytuowany przy Rondzie zesłańców Syberyjskich z ekspozycją i wejściem od strony ronda. Lokal składa się z trzech otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł26 295 m² 285,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna , położona w atrakcyjnym miejscu Bielska-Białej w pobliżu S-1 o łącznej pow.2,6296 ha. Teren objęty jest mpzp o symbolu U-01 i U-02.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,55 m² 11 170,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie sprzedaży proponuję Państwu gotowe do wprowadzenia, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone w północnej części Szczecina przy ul. M. Reja. Najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł33,47 m² 13 594,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie gotowe do odbioru wejdź - zobacz - kup Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Bez czekania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:863 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w Wilczynie, stworzony dla osób ceniących jakość, spokój i harmonię. Nieruchomość zachwyca przemyślanym układem, wysokim standardem wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł70 m² 57 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup apartament z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

395 000 zł320 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

Na sprzedaż przestronny dom do remontu położony na dużej działce w spokojnym miejscu. Lokalizacja: - miejscowość Żarki w gminie Libiąż - Kraków - 50km - Chrzanów - 9km - Libiąż - 5km -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł68,48 m² 8 761,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zakupu ostatniego w mega promocji mieszkania na piętrze i z poddaszem do adaptacji. Mieszkanie jest wspaniale doświetlone oraz ogródkiem i miejscem postojowym do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom z klimatem i potencjałem w spokojnej okolicy, na działce 62 ary w otulinie lasu, ze stodołą - Miękinia , do centrum Krzeszowic kilka minut, do Krakowa kilkanaście , komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 200 m² 374,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa zlokalizowana w miejscowości Skierdy, gmina Jabłonna, o powierzchni 1200m2 To idealne miejsce na rozwój biznesu, zapewniające szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł123 m² 5 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "szeregowej" o pow. 123 m2 na parceli 270m2. Segmenty oddzielone garażami! Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł1 178 m² 827,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod budowę Twojego domu. Działka przy granicy Wrocławia dojazd w 2 minuty (tylko 7 min do Centrum Handlowego Bielany Wrocławskie!). Lokalizacja: zabrodzie dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

750 000 zł3 673 m² 204,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek Hala 3 piętrowa nadająca się na magazyn i produkcję w przemysłowej dzielnicy Chojnowa. Do autostrady A4: 6km / 10min. 3 piętra po 1200m2 w układzie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 894 zł65,86 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,86 m na warszawskim Bemowie - gotowe do zamieszkania od zaraz, bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł9 399 m² 2 659,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla | 240 lokali | Atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m , z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego osiedla składającego.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 245 m² 55,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 245 m , położona we wsi Karpa, gmina Pisz, powiat piski, województwo warmińsko-mazurskie. Działka ma regularny, prostokątny kształt, co.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z dala od zgiełku miasta z kawałkiem lasu? Jeśli tak to mam świetną propozycję! Oferuję na sprzedaż przepięknie usytuowaną działkę o powierzchni 3000 m2. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 061 m² 466,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę nr. 215/153, dla której zostały wydane warunki zabudowy/ zabudowa bliźniacza dwulokalowa, 2-budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł236 m² 6 987,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż segment bliźniaka z potencjałem mieszkalno-biurowym Poznań, grunwald Na sprzedaż prawy segment budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej , położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji? Prezentujemy funkcjonalną i jasną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną przy ulicy.