dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

2 289 000 zł97,13 m² 23 566,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie czteropokojowe w Dolnym Sopocie, w odległości 400 metrów od morza. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,05 m² 9 336,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładny lokal, na parterze z witrynami, w zadbanej kamienicy, o pow. 61,05 m2, w ok. ul. Słowiańskiej , w dzielnicy Śródmieście. Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł75,20 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa cena | ogródek | pompa ciepła | apartament Z 2023 roku | strych | miejsce postojowe | 4 pokoje | dwa balkony Nowa cena promocyjna: 799 000 zł (tylko do końca 2025 roku!) Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł77 m² 11 558,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal usługowy w centrum Szczecina - 77 m2 - Stare Miasto, ul. Tkacka róg Łaziebna Lokalizacja: serce Szczecina, prestiżowe Stare Miasto, narożny lokal z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,66 m² 8 477,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Obniżka ceny! Teraz mieszkanie kosztuje 608 000 zł. Garaż 70 000 zł. Istnieje możliwość dokupienia garażu pod budynkiem za osobną kwotę 70 000zł. Garaż murowany o pow. 17,02m2 z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł275 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom, który daje więcej niż adres - daje styl życia. Są miejsca, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoją codzienność. Ten dom należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,40 m² 13 919,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m2 położone w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w budynku z windą na "osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 522 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Retków, gmina Grębocice, działka budowlana, powierzchnia 15,22ar, sprzedaż 68 000 zł nowa cena Szukasz działki pod budowę domu dla siebie dla rodziny, zależy Ci na ładnej okolicy, dobrym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 339 m² 46,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę siedliskową o powierzchni 3390 m2, która idealnie nadaję się dla kogoś kto szuka ciszy i spokoju a zarazem szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dramin

Dramin,mazowieckie

340 000 zł144 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dramin stuletni dom, siedlisko na działce 7500m2 dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Typ własności: własność Stan domu: do remontu Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 960 zł70,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na parterze niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kromnów piękna działka rolna z prawem zabudowy - na sprzedaż. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 4000 m2 i wymiarach 82.5 x 36,6 x 83,6 x 60. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł26,32 m² 14 589,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk - Śródmieście, ul. Mostek Cena brutto: 384 798 zł Powierzchnia: 26,32 m2 Liczba pokoi: 1 Ogródek: tak Termin odbioru: IV kwartał 2024 Forma własności: pełna własność dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł183,60 m² 3 262,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom mieszkalny jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku wraz z działką Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym Piękny duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 120 zł64,40 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 236 m²

Wyjątkowa oferta! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość położoną w Małym Rudniku k. Grudziądza! Na działce o powierzchni ponad 5200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy idealna pod zabudowę jednorodzinną! Działka położona w malowniczej okolicy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł800 m² 231,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura posiadamy interesującą działkę budowlaną, położoną w gminie Prószków, w miejscowości Boguszyce, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Atutami nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 430 m² 265,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi. Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działce idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Elzanowo

Elzanowo,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł18 632 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Startfragment Wyjątkowy potencjał inwestycyjny Grunt o powierzchni 1.86 ha w Elzanowie Oferta Biura Blue-Home Nieruchomości to rzadko spotykana okazja inwestycyjna, skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł203,01 m² 13 299,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w dzielnicy Mały Kack na ulicy Druskiennickiej. Nieruchomość jest ciekawą propozycję inwestycyjną. W domu wydzielono 6 niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Niemojewo,kujawsko-pomorskie

1 999 000 zł13 615 m² 146,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 615 m²

W otoczeniu pól i lasów Kujaw, w malowniczej miejscowości Niemojewo, gmina Dąbrowa Biskupia, znajduje się wyjątkowe siedlisko, które łączy luksus i nowoczesność z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 100 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowy w Bieszczadach gm.Komańcza Obiekt wypoczynkowy z przełomu lat 60/70 u.w. aktualnie prosperujący, modernizowany i remontowany regularnie na przestrzeni lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł277,10 m² 5 052,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:248 m²

Kamienica położona w zabytkowym mieście Trzebiatów to atrakcyjna nieruchomość o dużym potencjale użytkowym i inwestycyjnym. Budynek o powierzchni całkowitej 277 m2 łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł61,40 m² 14 641,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł115 m² 5 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom położony w Pszennie! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy szereg Stan surowy- zamknięty! (istnieje moziwośc zakupu w standardzie dewelopwerskim w wyższej cenie! ) Segmenty środkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 336 m² 706,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod rezydencję Z linią brzegową jeziora Działka o powierzchni 2 336 m pod rezydencję z linią brzegową ok 45 m położona w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł40,54 m² 15 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! Wyjątkowy dwupoziomowy Loft z ogródkiem i miejscem parkingowym w hali garażowej czeka na nowego właściciela. Gotowy, aby wprowadzić się z przysłowiową.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 390 000 zł239 m² 5 815,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala o powierzchni użytkowej około 239m2 - Lublin, wrotków W skład hali wchodzą: - część magazynowo-warsztatowa około 111m2 - biura 17m2 i 30m2 - magazyn 20m2 - szatnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 151 zł33,11 m² 14 501,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu apartamenty w nowo powstającej inwestycji, powstającej w przepięknym Świeradowie Zdroju w miejscu z widokiem na panoramę Świeradowa Zdroju, położone kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł126,42 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł25 m² 6 440 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu kawalerkę położoną przy jednej z głównych ulic w Piotrkowie Trybunalskim lokalizacja to ulica Wojska Polskiego W mieszkaniu przeprowadzono prace remontowe. Wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł179,05 m² 5 020,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Ofertę sprzedaży stanowi wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 179.05 m . Nieruchomość osadzona na malowniczej działce 1040 m w miejscowości Starościn.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł174,97 m² 5 658,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 094 m²

Dom, do którego wraca się z przyjemnością przestrzeń, spokój i komfort w zasięgu miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu położonego na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł110 m² 36 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Zjawiskowy apartament W przepięknej, zabytkowej kamienicy. Design I luksus W prestiżowej lokalizacji. Wysokość prawie 4 metry : Krótko: śródmieście / Jasna | Luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł59,50 m² 9 781,51 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | rozkład | centrum | ul. Kniaziewicza Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 57,5 m , zlokalizowane w śródmiejskiej części Wrocławia - Przedmieście Oławskie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł120 m² 5 504,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Mysłowic. Rozkład pomieszczeń Parter komfortowa strefa dzienna Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 354 m² 731,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż bardzo dobrze położoną działkę w Poznaniu, na Kotowie na ulicy Sąsiedzkiej o powierzchni całkowitej 1354m2. Przeznaczenie: pod zabudowę mieszkaniową oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

242 400 zł808 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Położona w kompleksie 10 działek budowlanych. Możliwość wyboru działki. W drodze dostępna kanalizacja i wodociąg. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 541 m² 113,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnej działce nad jeziorem, idealnej do prowadzenia działalności turystycznej? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę gruntową nr 237, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

303 450 zł1 140 m² 266,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 3 działek budowlanych z drogą dojazdową - Przyjaźń k. Żukowa | 4007 m | wz Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 3 działek budowlanych wraz z wydzieloną drogą dojazdową,.