dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 286 ogłoszeń

Rynek pierwotny

850 950 zł61 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór II.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł600 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:633 m²

Wyobraź sobie miejsce, które zarabia na siebie od pierwszego dnia. Nieruchomość, która nie wymaga wdrożenia, testów ani budowania marki od zera wszystko już działa. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 107 m2 zlokalizowana w spokojnej, willowej dzielnicy Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,98 m² 8 811,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja do plaży zaledwie 1,5 km - bliskość parku I rzeki - mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 904 m² 89,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia działka inwestycyjna położona w Kurianach. Działka z oznaczeniem w mpzp jako tereny usług , tereny mieszkaniowe oraz tereny leśne. Dojazd drogą żwirową. Do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł864 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8.64a zlokalizowanej w Kolbuszowej! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 187 m² 176,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/5 o powierzchni 1 187 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 800 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar. Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Radzikowskiego | 50 m2 english version below Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 695 000 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł24 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną w miejscowości Świdnica o pow. 2,4ha Działka ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inwestycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna i zadbana działka rekreacyjna z murowanym domkiem, położona w Kulowie na terenie rod Hutnik ul. Liliowa. Działka o powierzchni 5 arów, ogrodzona z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 300 m² 9,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 48300 m , zlokalizowanej w Lindowie, gmina Mszczonów. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 67 m z przynależną działką 200 m , zlokalizowaną w oficynie kamienicy przy ul. Pułtuskiej 7a. Nieruchomość nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Parterówka ( ok. 180m2) położona na działce 609m2 w okolicy dzielnicy Czarnowąsy w Opolu. Oddana do użytku w 2024. Pozostało trochę do zrobienia w tym ogrodzenie. Dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł51,05 m² 9 794,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m znajdujące się przy ul. Podgórnej (chełmińskie Przedmieście). Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 000 zł180 m² 21 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

NA sprzedaż dom W brzezinkach Z dobrym dojazdem do wrocławia dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z 2011 r o powierzchni użytkowej 180 m2, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:225 m²

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł100,30 m² 7 278,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny idealne dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie dopasowane do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 547 m² 77,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży niezwykle atrakcyjnej działki rolnej, położonej w miejscowości Wielka Wieś, ok. 7 km od Krakowa. Idealne i szybkie połączenie z Krakowem: busy, mpk. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

A może pensjonat nad morzem ? Wyjątkowa oferta! Atrakcyjna cena! okazja! Zapraszamy do Władysławowa, turystycznej miejscowości znajdującej się nad otwartym morzem, zatoką Pucką oraz Nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł970 m² 2 576,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u nas! Na sprzedaż zakład produkcyjny przystosowany pod produkcję żywności z dodatkowym budynkiem handlowo-usługowym, który teraz pełni funkcję mieszkalną. Zakład posiada certyfikat.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł73,84 m² 7 963,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalna przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji. Wyjątkowe mieszkanie w sercu Węgorzewa przy ul. Zamkowej, usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku. Przestronne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł23,20 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

1 576 000 zł82,28 m² 19 154,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł160 m² 5 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 55 m , położony w samym centrum Grójca! Przy ul. Mszczonowskiej. Półpiętro. Witryna od ulicy. Na podłodze wykładzina. W drugim pomieszczeniu panele 2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Konradowie - ogródek. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - dużej widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna pcv, ściany gładzie. Wraz z zakupem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł73,91 m² 10 147,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Hit inwestycyjny K. Wrocławia! bezczynszowe Mieszkanie (73,91 m ) Z ogródkiem! bez pcc I bez prowizji wyjątkowa prywatność: tylko dwa mieszkania W budynku! Lokalizacja: krzeptów k.

Szczegóły ogłoszenia

742 203 zł39,69 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

289 000 zł3 016 m² 95,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy w Kamionkach Małych Lokalizacja - Kamionki Małe; - z odległością 3,5 km do Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł151 m² 761,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,51 ara, położona w ścisłym centrum miejscowości Besko (powiat sanocki), bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł72,86 m² 18 391,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 72,86 m , zlokalizowany w zielonej i prestiżowej dzielnicy Krakowa Wola Justowska, przy ul. Morelowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71,20 m² 9 129 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni użytkowej 71,2 m2 + 12 m2 poddasza do aranżacji. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł135 m² 1 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Sprzedam wyjątkowe siedlisko w miejscowości Grzymała w gminie Tuczępy, działka o powierzchni 3900 m - miejsce dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 546 000 zł49 m² 31 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament 49 m | Centrum Gdyni | 2 pokoje | 10 minut do plaży. Na sprzedaż komfortowy, zupełnie nowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł232 m² 3 228,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - dom wolnostojący, położony w spokojnej i malowniczej części połczynazdroju, o powierzchni 232 m2. To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł29 m² 12 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W historycznej kamienicy przy rynku bielsko-biała Rynek 22 - 1 piętro - stan deweloperski Kawalerka zlokalizowana w zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy bielskiej Starówce,.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł4 623 m² 191,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa - symbol U2 "zespoły zabudowy usługowej", powierzchnia 4623 m 2 , Pawłowice, ul. Leśna ( przy Wiślance, dk81), powiat pszczyński. Cena 885000 zł, czyli 191, 43 zł/1 m 2.