dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

1 220 000 zł105 m² 11 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkową nieruchomość inwestycyjną obejmującą dwa całoroczne domki letniskowe, położone w malowniczej, zacisznej miejscowości Wilcza (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zawady Ełckie,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł200 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Na sprzedaż posiadłość z linią brzegową jeziora Zawadzkiego położona na Mazurach Garbatych w miejscowości Zawady Ełckie. Jest to doskonałe miejsce do rodzinnego odpoczynku dla tych.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 574 m² 2 509,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 119 m²

Kompleks produkcyjno/magazynowy - okolice ul. Nałęczowskiej Łączna powierzchnia zabudowy budynków: około 1474m2 hale + około 100m2 biur i zapleczy. Budynek produkcyjno-magazynowy z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

1 766 750 zł11 445 m² 154,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży oferujemy działkę o powierzchni 1,1445ha położoną w miejscowości Nowe Ramoty, gmina Łukta, powiat ostródzki. Grunt objęty mpzp gminy Łukta, pozwalający na budowę domu,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,81 m² 8 992,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krynicy, topowym górskim kurorcie w samym jego centrum tuż przy słynnym deptaku i pijalni wód przy ulicy Ebersa. Do mieszkania przynależy też.

Szczegóły ogłoszenia

307 500 zł49,50 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w spokojnej części Czeladzi - Osiedle Dziekana. To propozycja dla osób, które szukają ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł43 074 m² 46,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Walulik Olecko, ul. Leśna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości gruntowej położonej na obrzeżach Olecka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł10 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna/budowlana o powierzchni 1 ha położona na terenie Inowrocławia przy drodze asfaltowej.W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł120,30 m² 13 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Dziadowa Kłoda Oferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki. Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lub masz pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł151,01 m² 6 953,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł38,50 m² 5 451,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł920 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki budowlane w Przyjaźni na Kaszubach - idealne miejsce na Twój dom marzeń! Ostatnie dwie działki z I etapu inwestycji Wybierz swoją działkę: działka nr 70/18- 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 580 zł132,34 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szereg idealny dla Ciebie! okazyjna cena! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego szeregu z ogródkiem. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 205 m² 90,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren o powierzchni 13205 m2(sprzedaż w całości). Mpzp dla tego terenu określa -pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (2mn) oraz pod zabudowę usługową z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

482 190 zł42,93 m² 11 232,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

| wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 42,00 m | Bochnia | Na Kąty Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w spokojnej części Bochni! Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, która obejmuje budowę czterdziestu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 500 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowej nieruchomości położonej 6 km od Mikołowa w miejscowości Gostyń. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

140 280 zł1 002 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie nie jedna a cztery wyjątkowe działki budowlane, położone w malowniczej okolicy, wśród zieleni i niedaleko zbiorników wodnych. Na ten moment dostępne są działki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Borsukówka, gmina Dobrzyniewo-Duże, w spokojnej, zielonej okolicy z wydanymi warunkami. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł2 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena: 560 000,00 zł (280 zł/m2) do negocjacji! Powierzchnia: 0,2000 ha nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, idealna lokalizacja dla dewelopera! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w pięknej okolicy jaką jest Nowy Świętów. Działka oznaczona jest w miejscowym planie jako rm i przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł500 m² 1 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

NR oferty: sbdoc9200 Na sprzedaż Hala produkcyjno-magazynowa w Złotoryi! Okazja! Cena: 770 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest hala produkcyjno-magazynowej z pomieszczeniami gospodarczymi,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł320 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 320m2 położona w malowniczej miejscowości Okuninka nad jeziorem Białym. Działkę można przekształcić w budowlaną - obecnie leśna.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,40 m² 6 469,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Chłapowskiego 18/32. W skład lokalu usytuowanego na parterze budynku wchodzą: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 925,64 m² 2 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy budynek zlokalizowany jest w centralnej części Kutna przy ul. Grunwaldzkiej jednej z głównych ulic miasta, o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł1 000 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej Perły Mazowsza - Luksusowego Pałacu w Strzembowie, 45km od Warszawy. W tym wyjątkowym pałacu każdy krok to podróż w krainę niezapomnianych doznań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 311 zł75,39 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,90 m² 12 124 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Budynek z 2001 roku! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,84 m² 8 804,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł179 m² 6 703,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż obiekt turystyczny położony w popularnej turystycznej miejscowości nad polskim morzem. Lokalizacja: jantar to znana nadmorska miejscowość położona w gminie Stegna na Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

109 890 zł999 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 273/10, położona we wsi Borzestowo, gmina Chmielno, przy spokojnej ulicy Jaśminowej, zaledwie kilkanaście minut spacerem od jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł216,38 m² 3 235,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące w stanie surowym otwartym, zlokalizowane przy ul. Jowisza w Zabrzu w spokojnej części Osiedla Kopernika, jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł43,57 m² 28 000,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrium Oliva - wyjątkowa, prestiżowa inwestycja w Gdańsku Oliwie. Inwestycja Atrium Oliva to osiedle o wysokim standardzie wykończenia. Zastosowano wysokiej klasy materiały z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 877 zł36,95 m² 20 213,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 36,95 m2 nad morzem w pierwszej linii. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,9 m2, sypialnia 10,7 m2. Przedpokój 2,5 m2. Łazienka 3,7 m2. Balkon 6,7 m2. III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł135 m² 11 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 812 m²

Luboń / ul. Poznańska na sprzedaż : dom wolno stojący oddany do użytkowania w 2014r. Powierzchnia całkowita budynku:135 m2, działka : 1812m2, garaż ; murowany o powierzchni ok. 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26,40 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cudowna kawalerka w centrum miasta przy ul. Drwęckiej! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym, liczącym jedynie 8 lokali. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

9 796 000 zł8 164 m² 1 199,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż: hala przemysłowo-magazynowa 8164 m Błonie k. Warszawy Lokalizacja: błonie, zaledwie 39 km od centrum Warszawy 3 km od węzła autostrady A2 (grodzisk Mazowiecki) 500 m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Segment na sprzedaż Bez pcc I prowizji | W ofercie dostępne także inne domy Nowoczesny dom w prestiżowej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż dom w inwestycji od renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 000 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Przeznaczenie: 3mnw - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Radojewice

Radojewice,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 877 m² 42,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Radojewice działka przy samym lesie na zdjęciu z drona. Pozostały jeszcze 2 działki budowlane, o pow 1877m2 i 2112m2 Działki idealne dla osób pragnących zamieszkać poza miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zielonki,małopolskie

1 420 000 zł120 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedlu. Prezentowana nieruchomość ma 120 m2 powierzchni całkowitej,.