dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

780 000 zł71,08 m² 10 973,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty elegance 1one Apartamenty | Stare Miasto | elbląg Historia i Nowoczesność | Na sprzedaż apartamenty elegance 1one w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł69,71 m² 12 337,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Apartamenty nowa fregata przy Solankach Budynki zlokalizowane będą w Inowrocławiu przy ulicy Daszyńskiego 6-8 na terenie byłego sanatorium "fregata". 56 apartamentów 4 kondygnacje (3 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 808 zł45,44 m² 12 759,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 940 zł78,20 m² 11 444,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Apartamenty nowa fregata przy Solankach Budynki zlokalizowane będą w Inowrocławiu przy ulicy Daszyńskiego 6-8 na terenie byłego sanatorium "fregata" 56 apartamentów 4 kondygnacje (3 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,9 m , położone na parterze w 9-piętrowym bloku. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64,10 m² 5 912,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Dekabrystów. Nieruchomość o powierzchni 64,10 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

523 509 zł29,10 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Metro Płocka | Balkon | Okazja kawalerka idealna start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 29,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł36,80 m² 17 853,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 973 zł43,33 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i balkonem, mieszczące się na Osiedlu Sady, nowej inwestycji w północnej części Słubic, przy ulicy Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 478 zł35,79 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

255 474 zł30,78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i balkonem, mieszcząca się na Osiedlu Sady, nowej inwestycji w północnej części Słubic, przy ulicy Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł78,90 m² 6 717,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na 1. piętrze w jednorodzinnym budynku dwulokalowym zlokalizowanym przy ulicy Niedźwiedziej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przymorze | 2 pokoje po generalnym remoncie | blisko morza grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł168 m² 9 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

Polecam: tylko U nas! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Krzykach przy ul. Zimowej, usytuowany na jednej z bocznych, cichych uliczek otoczonych zielenią. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokojowy apartament o powierzchni 152,5 m w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Bronowicach przy ulicy Złoty Róg w Krakowie. Apartament na 3. piętrze z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł63,58 m² 6 999,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Oferujemy do zakupu przytulne, słoneczne mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ul. Polarnej (dzielnica Piotrowice Ochojec). Składające się z : - jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,94 m² 18 070,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro w nowoczesnej inwestycji na Pradze Południe, w okolicach Soho. Aktualnie lokal funkcjonuje jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 556 zł38,78 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 168 zł44,92 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 621 zł29,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w spokojnej i cichej części Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38m na 2 pietrze w trzy pietrowym bloku Mieszkanie jest dwustronne,balkon,piwnica

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,10 m² 14 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł179 m² 6 586,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Wierzchowisku - 179 m | garaż | ogród. Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom po generalnym remoncie na dużej działce Gazomia Stara | 140 m + poddasze | 5000 m Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Dom wolnostojący w Częstochowie z dużą działką, zadbany i gotowy do zamieszkania. Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bardzo ładnego, zadbanego i w.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł63,32 m² 5 590,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, po generalnym remoncie, gotowego do zamieszkania od zaraz , położonego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł69 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 978 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką - Blachownia, ul. 1 maja Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 65 m (powierzchnia zabudowy 79.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,78 m² 19 597,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 39 m2 składają się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł50 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Na 50 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 835,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Na 52,27 m2 składają się: - pokój dzienny - oddzielna kuchnia z oknem - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79 m² 17 088,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Na 79 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na taras - otwarta kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł46,90 m² 16 567,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Na niespełna 47 m2 składają się: - duży pokój 16 m2 z loggią - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna kuchnią - dwa mniejsze pokoje - korytarz - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,50 m² 15 164,84 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie dostepne od zaraz,ulokowane na wydmach przy pieknej,szerokiej plazy.Mieszkanie posiada 2 pokoje,salon,aneks kuchenny w pelni wyposazony,bardzo duzej sypialni i lazienki.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 200 m² 320,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 12 A usytuowaną w znakomitej lokalizacji w okolicy na trasie Oława Wrocław. Zapraszam na prezentację tel  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł78,76 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł79,65 m² 8 725,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrotków o metrażu 79,65m w skład, którego wchodzą: poziom pierwszy - salon z aneksem kuchennym, wc,.