dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

647 400 zł6 474 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki nr 74/5 i 74/6, kodrąbek Wyspa Wolin Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6474 m , położone w miejscowości Kodrąbek w gminie Wolin,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Malownicze mieszkanie na sprzedaż w Kobylnikach, gmina Kruszwica - idealne miejsce dla miłośników natury i spokoju! To urokliwe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł17 770 m² 20,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny w atrakcyjnej cenie blisko jeziora i lasów! Na działce studnia głębinowa oraz skrzynka z prądem. Lokalizacja: działka znajduje się w malowniczo położonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł887 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Gorzycach przy ul. Piaskowej. Powierzchnia to 887 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 37x25 metrów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Kretowiny

Kretowiny,warmińsko-mazurskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej w turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Kępniewo

Kępniewo,warmińsko-mazurskie

620 000 zł120 m² 5 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Marzysz, aby obcować z naturą? Chcesz stworzyć idealne warunki do życia dla siebie i swojej rodziny? Chciałbyś mieć dom, ale nie chcesz jego budować, tylko wprowadzić się na gotowe? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł737 m² 223,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swoje miejsce na ziemi w sercu urokliwego Nowego Warpna. Prezentujemy ofertę pięciu przestronnych działek, idealnych dla tych, którzy marzą o miejscu w otoczeniu natury, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,20 m² 7 624,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Polecamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20m2 w znakomitej lokalizacji osiedla Piaski w Białymstoku. Blok 11 piętrowy z płyty z 1976 roku, wjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna oferta dla inwestora lub dla osoby prywatnej! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Katowic przy ulicy Curie-Skłodowskiej, na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł533 m² 748,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! działka budowlana W żorach (okolica ulicy Malinowej) Opis nieruchomości: prezentuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 533m2 zlokalizowaną w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł3 850 m² 701,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 3850 m2 , o wymiarach 30 x 129 m na osiedlu Szerokie z możliwością przekształcenia pod zabudowę wielorodzinną, apartamenty, budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 044 m² 205,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł56 200 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w miejscowości Warniłęg, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Drawsko - największego na Pojezierzu Drawskim. Działka posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 520 zł37,45 m² 8 665,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 37,45 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Serce miasta - ul. Piotrkowska | 2 pokoje | 55 m | balkon oferta tylko U nas Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w ścisłym centrum Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 634 m² 182,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m zapisanej w księdze wieczystejka1d/00030366/7. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł48,47 m² 13 884,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - dobra lokalizacja serce dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - solidna gdyńska kamienica z odnowioną elewacją - idealne pod inwestycję (wynajem długo-.

Szczegóły ogłoszenia

405 484 zł1 139 m² 356 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Zastań, gmina Wolin. Działka w kompleksie działek, częściowo zabudowanych, droga dojazdowa z kostki brukowej, teren podniesiony zgodnie z planem,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 100 m² 29,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w górach pomiędzy Krynicą Zdrój a Mochnaczką (droga przy Cichym Kąciku) Działka o powierzchni 5100m/kw w kształcie prostokątnym, lekko nachylonym w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 445 zł45,07 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 950 zł61 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór II.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł600 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:633 m²

Wyobraź sobie miejsce, które zarabia na siebie od pierwszego dnia. Nieruchomość, która nie wymaga wdrożenia, testów ani budowania marki od zera wszystko już działa. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 107 m2 zlokalizowana w spokojnej, willowej dzielnicy Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,98 m² 8 811,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja do plaży zaledwie 1,5 km - bliskość parku I rzeki - mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 904 m² 89,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia działka inwestycyjna położona w Kurianach. Działka z oznaczeniem w mpzp jako tereny usług , tereny mieszkaniowe oraz tereny leśne. Dojazd drogą żwirową. Do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł864 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8.64a zlokalizowanej w Kolbuszowej! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 187 m² 176,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/5 o powierzchni 1 187 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 800 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar. Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Radzikowskiego | 50 m2 english version below Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 695 000 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł24 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną w miejscowości Świdnica o pow. 2,4ha Działka ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inwestycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna i zadbana działka rekreacyjna z murowanym domkiem, położona w Kulowie na terenie rod Hutnik ul. Liliowa. Działka o powierzchni 5 arów, ogrodzona z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 300 m² 9,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 48300 m , zlokalizowanej w Lindowie, gmina Mszczonów. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 67 m z przynależną działką 200 m , zlokalizowaną w oficynie kamienicy przy ul. Pułtuskiej 7a. Nieruchomość nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Parterówka ( ok. 180m2) położona na działce 609m2 w okolicy dzielnicy Czarnowąsy w Opolu. Oddana do użytku w 2024. Pozostało trochę do zrobienia w tym ogrodzenie. Dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł51,05 m² 9 794,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m znajdujące się przy ul. Podgórnej (chełmińskie Przedmieście). Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 000 zł180 m² 21 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

NA sprzedaż dom W brzezinkach Z dobrym dojazdem do wrocławia dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z 2011 r o powierzchni użytkowej 180 m2, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:225 m²

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.