cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 002 ogłoszenia
Od najnowszych
200 002 ogłoszenia
Rynek pierwotny
Dom wolnostojący Giebułtówek
Giebułtówek,dolnośląskie
699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²
Działka Niemstów
Niemstów,dolnośląskie
175 000 zł2 000 m² 87,50 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska
Poznań,wielkopolskie
495 000 zł41,80 m² 11 842,11 zł/m²
449 000 zł2 807 m² 159,96 zł/m²
970 000 zł104 m² 9 326,92 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Nowy Sącz
Nowy Sącz,małopolskie
110 000 zł2 400 m² 46 zł/m²
Dom Kałęczyn
Kałęczyn,mazowieckie
6 500 000 zł600 m² 10 833,33 zł/m²
Dom z tarasem
Borek,małopolskie
560 000 zł130 m² 4 308 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Wrocław,dolnośląskie
639 000 zł36,88 m² 17 326,46 zł/m²
395 000 zł16 100 m² 24,53 zł/m²
99 000 zł8 900 m² 11,12 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
599 000 zł131,65 m² 4 549,94 zł/m²
Dom z garażem
Białystok,podlaskie
2 689 900 zł539,79 m² 4 983,23 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Warszawska
Rzeszów,podkarpackie
765 000 zł238 m² 3 214,29 zł/m²
Działka komercyjna Lublin
Lublin,lubelskie
262 000 zł600 m² 436,67 zł/m²
Lokal gastronomiczny, ul. Okopowa
Lublin,lubelskie
1 900 000 zł277 m² 6 859,21 zł/m²
Dom wolnostojący Konin
Konin,wielkopolskie
380 000 zł146 m² 2 602,74 zł/m²
249 000 zł919 m² 270,95 zł/m²
190 000 zł3 130 m² 60,70 zł/m²
Działka budowlana
Bochnia,małopolskie
216 000 zł1 612 m² 134 zł/m²
265 000 zł36,71 m² 7 218,74 zł/m²
265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²
439 000 zł63,80 m² 6 880,88 zł/m²
148 800 zł744 m² 200 zł/m²
Działka Łajs
Łajs,warmińsko-mazurskie
579 000 zł7 764 m² 74,57 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Bytyń
Bytyń,wielkopolskie
248 000 zł1 184 m² 209,46 zł/m²
Działka rolna Dąbki
Dąbki,zachodniopomorskie
349 000 zł7 400 m² 47 zł/m²
Dom z tarasem
Plewiska,wielkopolskie
1 170 000 zł100 m² 11 700 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna
Dąbrowa,wielkopolskie
590 000 zł60,77 m² 9 708,74 zł/m²
633 035 zł51,30 m² 12 339,86 zł/m²
Apartament z aneksem, ul. Wyszyńskiego
Józefów,mazowieckie
1 870 170 zł110,01 m² 17 000 zł/m²
Dom z tarasem Żyrardów
Żyrardów,mazowieckie
869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²
Lokal usługowy z wejściem od ulicy Legnica
Legnica,dolnośląskie
289 000 zł48,86 m² 5 914,86 zł/m²
565 000 zł60 m² 9 416,67 zł/m²
Działka budowlana Piersna
Piersna,dolnośląskie
264 000 zł4 400 m² 60 zł/m²
499 000 zł9 549 m² 52,26 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia