dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł71,94 m² 18 070,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro w nowoczesnej inwestycji na Pradze Południe, w okolicach Soho. Aktualnie lokal funkcjonuje jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 400 000 zł165,45 m² 8 461,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, z własnym ogródkiem i garażem, zlokalizowany przy ul. Kolumba w Kołobrzegu. Osiedle Kolumba by Saltic to wyjątkowe osiedle 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 350 000 zł164,04 m² 8 229,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Kolumba

Radzikowo Kołobrzeg

1 350 000 zł169,57 m² 7 961,31 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w spokojnej i cichej części Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

899 288 zł86,47 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

1 053 540 zł78,04 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

705 993 zł64,77 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38m na 2 pietrze w trzy pietrowym bloku Mieszkanie jest dwustronne,balkon,piwnica

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,10 m² 14 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 982 zł74,59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Apartament zlokalizowany jest na parterze budynku D. W ramach tego lokalu przypisany jest balkon o powierzchni ok 14 m2. Budynek zaprojektowany z użyciem najnowszych technik budowlanych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Apartament zlokalizowany jest na parterze budynku D. W ramach tego lokalu przypisany jest ogródek zielony o powierzchni ok 40 m2. Budynek zaprojektowany z użyciem najnowszych technik.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł179 m² 6 586,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Wierzchowisku - 179 m | garaż | ogród. Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom po generalnym remoncie na dużej działce Gazomia Stara | 140 m + poddasze | 5000 m Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Dom wolnostojący w Częstochowie z dużą działką, zadbany i gotowy do zamieszkania. Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bardzo ładnego, zadbanego i w.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł63,32 m² 5 590,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, po generalnym remoncie, gotowego do zamieszkania od zaraz , położonego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł69 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 978 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką - Blachownia, ul. 1 maja Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 65 m (powierzchnia zabudowy 79.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,78 m² 19 597,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 39 m2 składają się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł50 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Na 50 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 835,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Na 52,27 m2 składają się: - pokój dzienny - oddzielna kuchnia z oknem - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79 m² 17 088,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Na 79 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na taras - otwarta kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł46,90 m² 16 567,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Na niespełna 47 m2 składają się: - duży pokój 16 m2 z loggią - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna kuchnią - dwa mniejsze pokoje - korytarz - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,50 m² 15 164,84 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie dostepne od zaraz,ulokowane na wydmach przy pieknej,szerokiej plazy.Mieszkanie posiada 2 pokoje,salon,aneks kuchenny w pelni wyposazony,bardzo duzej sypialni i lazienki.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 200 m² 320,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 12 A usytuowaną w znakomitej lokalizacji w okolicy na trasie Oława Wrocław. Zapraszam na prezentację tel  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł78,76 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł79,65 m² 8 725,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrotków o metrażu 79,65m w skład, którego wchodzą: poziom pierwszy - salon z aneksem kuchennym, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskiej Woli. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wolskiej 115 w Warszawie. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o osobach szukających komfortowego miejsca do życia z ogródkiem, miejscem parkingowym i nowoczesnym układem wnętrz. Całość utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł254,71 m² 7 848,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nowoczesny, pięknie wyremontowany dom na sprzedaż - w zachodniej części Poznania na styku dzielnic jeżyce/ogrody/ Wola - niecałe 255 m2, na działce 423 m2. Ten nowoczesny i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł132,70 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Ustki! Szukasz komfortowego miejsca, które połączy bliskość morza z miejskim stylem życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 025 000 zł300 m² 13 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:161 m²

Zabytkowa Kamienica ścisłe centrum Rzeszowa po generalnym remoncie lokale użytkowe oraz dwa mieszkania po 40m2 w całości wynajęta wysoka stopu zwrotu brak wpisu konserwatorskiego oferty prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł27,24 m² 19 897,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na Kazimierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31 m² 18 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1970 roku. Lokal składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 680 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1 680 m2 - Świetna lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Proponuję Państwu działkę gruntową o powierzchni 1 680 m położoną w miejscowości Otok ( nr ewid. 99/9 ). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł10 163 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt inwestycyjny 10 163 m2 zobacz film Zobacz Film Działka nr 56, obręb 6, mpzp : H.1MN-U tereny usługowe (96%) z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej Na sprzedaż proponujemy atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki Pod Wymarzony Dom przy Lesie Na sprzedaż działki gruntowe pod zabudowę mieszkaniową położone pod lasem w urokliwej miejscowości Kruszyn miejscu, gdzie cisza, zieleń i przestrzeń.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij