dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

650 000 zł62,70 m² 10 366,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 62,7 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej płyty z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 351 zł41,96 m² 11 566,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

667 760 zł36 m² 18 548,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zarabia i nie stoi puste? To mieszkanie to pewniak - w samym sercu Wrzeszcza. Wrzeszcz = jedna z najlepiej wynajmujących się lokalizacji w Gdańsku idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kuczyna

Kuczyna,kujawsko-pomorskie

77 000 zł1 937 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę na Kuczynie - w okolicach Brześcia Kuj. o powierzchni 1937 m , położoną przy drodze utwardzonej 76m 2 od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klamry

Klamry,kujawsko-pomorskie

69 000 zł1 050 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1050 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,01 m² 8 281,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, retkinia Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Retkini. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł69 m² 14 420,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Księcia Witolda Apartament Glamour Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda. Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

856 240 zł3 058 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 30,58 ara, położona w rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części Świlczy - tuż pod Rzeszowem. Działka posiada dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 815 zł87,65 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego, 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w prestiżowej lokalizacji na Wawrze przy ul. Poprawna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

428 500 zł24,35 m² 17 597,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament nad morzem | Idealny pod inwestycję i wynajem! Jeśli szukasz nieruchomości w otoczeniu lasu, 20 min spacerem od plaży, z ogromnym potencjałem najmu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł8 663 m² 46,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.241500, 20.755250 Umiastów, ul. Lazurowa Numer Ewidencyjny 108/1 Media Prąd, woda i gaz - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł12 756 m² 58,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 12 756 m (1,19 ha) położona w Łękawicy (gm. Stryszów), w spokojnej, zielonej i widokowej okolicy, w bliskiej odległości od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 777 zł49 680 m² 26,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt w miejscowości Secyminek w gminie Leoncin. Grunt ten jest doskonałą inwestycją dla firm zainteresowanych budową osiedla domków jednorodzinnych. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 010 zł99,94 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najważniejsze atuty inwestycji Słowackiego 78 - nowoczesny, elegancki budynek o kameralnym charakterze - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz Górny, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł72,40 m² 7 444,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

II etap budowy "osiedle modrzewiowe" Mieszkania od 10 - 15 A od ul. Modrzewiowej Oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe 72 m2 z ogródkiem o powierzchni 41 m2 (oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł8 557 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Blachowni o powierzchni 9357m2 działka : o pow. 8 557m2 wymiary : szer. 9m/74m/35m i dł. 100m/205m/176mm.

Szczegóły ogłoszenia

246 480 zł948 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 948 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł165,30 m² 6 654,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera. Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

1 790 000 zł345 m² 5 188,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowa cena! Zapraszam do składania ofert zakupu Luksusowej Willi w Oleśnicy, dolnośląskie. Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy z bezpośrednim dostępem do Parku / Terenów.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł40,99 m² 9 710 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   wszystkie instalacje po wymianie/doskonała lokalizacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem | Łódź - Kochanówka | 134,5 m Styl, przestrzeń i kameralność - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy.