dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

680 000 zł59,16 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 M2 na reja (centrum) - okazja! Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł10 055 m² 99,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 1,0055 ha położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Kuklówka Radziejowicka. Działka zabudowana budynkiem o pow. 100m2 Media : woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka Z planem zagospodarowania przestrzennego *** porosły *** działka pod inswestycję *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal mieszkalno-użytkowy o powierzchni ok 120m. , położony na trzecim piętrze kamienicy (na poddaszu) w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Kościuszki. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł65,20 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z ciszą, przestrzenią i bliskością natury - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szewna,świętokrzyskie

184 000 zł2 000 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży uroczą działkę w Szewnie na ul. Zakanale. Działka rolno-budowlana o powierzchni 2000m2 (nr działki 130/1, 130/2) usytuowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł81,46 m² 7 733,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone Nowym Dworze Mazowiecki przy ul. 29 Listopada w dzielnicy Modlin Twierdza. Lokal o powierzchni 81,46m2 położony na pierwszym piętrze składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł3 000 m² 666,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o budowie pensjonatu, własnego domu lub szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł288 m² 6 909,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Dom premium gotowy do zamieszkania Chcesz uciec poza miasto blisko terenów zielonych a zarazem zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? Oferujemy nieruchomość położoną w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 700 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W agencji: sdz/aw101ac/2018 Bardzo malowniczo położone dwie działki o powierzchni około 2700m2 każda, 39 km od centrum Łodzi, 11 km od Poddębic. Obie działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 300 000 zł131,29 m² 9 901,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej lokalizacji w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni użytkowej 131,29 m 2 , nieruchomość posadowiona na działce o pow. 1105.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł43,53 m² 18 263,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament o powierzchni 43,53m2 ulokowany w niskich, kameralnych budynkach. Posiada balkon i ogródek oraz ogólnodostępny basen zapewniając idealne miejsce do relaksu. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł62,69 m² 7 162,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej w pobliżu ulicy Budziwojskiej! Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

477 618 zł3 461 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z trzech działek w pierwszej linii od kanału, tuż przy samej przystani Wrota Mazur, zaledwie kilka kilometrów od Pisza. Numer działki 196/8. Maldanin. Najważniejsze cechy oferty: - duża.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł130 m² 4 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż rodzinny dom, w Jakubowicach Siedlisko z domem 529 000zł Z możliwością powiększenia o: - teren inwestycyjny 300 000zł - Grunt rolny 4 hektary 330 000zł Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 773 m² 202,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 17.73 a - z czego ok. 7.5 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (4MN3),.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 345 m² 226,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ładna, kształtna( z wjazdem od strony północy), działka budowlana położona w otulinie lasu, częściowo zadrzewiona. Dodatkowym atutem jest cisza i spokój oraz sąsiedztwo nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 100 zł40,73 m² 11 640,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 126 zł36,42 m² 13 539,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

104 800 zł1 048 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wyborowie w gminie Grabów nad Pilicą. Działka o powierzchni:1049 m2 i wymiarach: 22x48. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 880 zł49,68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie aż trójstronne o powierzchni 49,68m2 jedyne na inwestycji z ogrodem o pow. około 100m2, jedyne mieszkanie z oddzielnym od klatki schodowej oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Korlino

Korlino,zachodniopomorskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Przedstawiamy Państwu gospodarstwo budynkiem mieszkalnym z garażem o powierzchni mieszkalnej 200 m2 oraz 100 m2 garażu, położone jest to wszystko na działce 70 000 m2 w oddalonej o 6.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 944 m² 257,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia nieruchomość zlokalizowaną w Puławach, oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 414/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

323 000 zł130 m² 2 484,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny / inwestycyjny 15 kilometrów od Brojc. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 828 800 zł20 320 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***nieruchomość gruntowa W mońkach***2,0320ha***idealna inwestycja***mpzp - mn** Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej w Mońkach. Powierzchnia, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 731 m² 74,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Siedliska k. Ełku | blisko jeziora Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Siedliska , z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 017 m² 103,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.17 a w miejscowości Krużlowa Wyżna, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wały

Wały,dolnośląskie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! działki przy ścianie lasu! Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchni 1000 mkw. we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł102 321 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wolin Slow Life Village Kołczewo | Wyspa Wolin Przedmiotem oferty jest sprzedaż kompleksu gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych w miejscowości Kołczewo na Wyspie Wolin, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 000 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na terenach zielonych (zl) o pow. ok 80 a, z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach Parcela w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

189 700 zł35,09 m² 5 406,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie M3 we Włocławku, przy ul. Chopina. Lokal o powierzchni 35,09 m , usytuowany na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł157 m² 5 923,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 157 m2 położony na włąsnej działce 900 m2 w nowopowstającej inwestycji deweloperskiej. Gdzie znajduje się dom? Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 880 zł36 m² 13 310,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal B1 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

325 655 zł59,21 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwa mieszkania zlokalizowane na poddaszu zabytkowej kamienicy zlokalizowanej 10 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie 1 - 59,21 m2 - salon z miejscem na aneks kuchenny, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,31 m² 6 552,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,31 m zlokalizowane w Ostrołęce, przy ul. Fieldorfa "nila" 24a. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w V-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 044 m² 71,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pragniemy przedstawić Państwu trzy działki, które znajdują się przy nowo wybudowanej obwodnicy dk51 w miejscowości Smolajny. Wyjątkowa lokalizacja, ze względu położenie działki. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

105 480 zł879 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wygodne, kompaktowe działki z warunkami zabudowy o powierzchniach od 879m2 do 924m2, w malowniczym sąsiedztwie sadów i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł86,45 m² 5 772,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 86,45 m - Napachanie, zachodnia strona Poznania Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 86,45.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,60 m² 22 300,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 w centrum Krakowa przy ul. Józefa Dietla. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł20,40 m² 6 764,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu mieszko.