dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

305 000 zł2 500 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 2500 m Obidowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 2500 m , położoną w malowniczej miejscowości Obidowa miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł774 m² 941,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 774m2 w centrum Kobyłki obecnie na działce jest postawiony budynek do wyburzenia Parametry nieruchomości Powierzchnia: 774 m Przeznaczenie w mpzp: mnu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł108 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa oferta - działka (nr 849) o powierzchni 580 m2 , położona przy ulicy Brackiej 25 na Osiedlu Mickiewicza, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Zlokalizowana w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowy drewniany dom w stylu zakopiańskim zbudowany z bali, zlokalizowany w Straconce Bielsko-Biała ul. Lisia położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 988 zł43,61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Tarasy Belvedere Nowoczesność w centrum Malborka. Deweloper Projekt Jantar z dumą prezentuje swoją flagową inwestycję Tarasy Belvedere. To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany projekt na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,50 m² 8 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone w spokojnej i zielonej części Michałowa. Układ pomieszczeń: przestronny salon 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,42 m² 8 934,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Do sprzedania ładne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Szczecina przy ul. 1 maja. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Chodzież,wielkopolskie

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 847 m²

Chodzież, ul. Słoneczna. Dom wolnostojący o powierzchni 180 m usytuowany na działce o pow. aż 4847 m ! Zamieszkaj w zielonej części Wielkopolski! Szukasz przestrzeni, jaką.

Szczegóły ogłoszenia

3 094 720 zł9 671 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Soblówka - działki do zabudowy, - w części już zabudowana jedna działka, - sposób na inflację. Nieruchomość położona jest w granicach wsi solówka. Bardzo proszę o zapoznanie się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł116 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

0% prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwych Plewiskach, przy ulicy Szkolnej. Ta przestronna nieruchomość na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł19 521 m² 302,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zainwestuj w ośrodek wypoczynkowy z prywatną mini mariną w sercu Borów Tucholskich. Atuty: - niemal.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 700 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 8700 m2 położona w niedalekiej odległości od Jeziora Gatno , oraz wsi Niedamowo, w gminie Kościerzyna. Przepiękna okolica, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł42,68 m² 16 143,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W pełni wykończone i umeblowane mieszkanie. Cena brutto z 8% vat. Zewnętrzne miejsce postojowe w cenie. Mieszkanie z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci pcc. Możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Z możliwością 3 pokoi pruszcz gdański. Lokalizacja: pruszcz Gdański to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 566 m² 146,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki. Numery działek: 54/20 oraz 54/19. Możliwość zakupu razem lub osobno. Powierzchnia: 54/20 1566.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł23 496 m² 22,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękny teren przy Puszczy Zielonka Działka o powierzchni 2,3496 ha położona w miejscowości Głębocko gmina Murowana Goślina. Zgodnie ze studium działka częściowo położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł270 m² 2 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:738 m²

Wynagrodzenie biura Concretny N & hs pokrywa właściciel nieruchomości. Kup bez prowizji. Oferujemy na sprzedaż dom o charakterze mieszkalno-usługowym położony przy ul. Towarowej 29.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 129 m² 186,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę - Borek Stary Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 21,29 ar , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł103,70 m² 6 557,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Dom jednorodzinny - projekt Archon Dom w Cieszyniankach 3 | Wola Lipnicka Duża | 1673 m działki Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w Cieszyniankach 3 pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58 m² 14 051,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku (łostowice). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł258,57 m² 7 309,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Augustów, przy ul. Zakole w spokojnej, zadbanej okolicy, gdzie sąsiedzi znają się, dbają o wspólną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 455 m² 38,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić okazyjną ofertę dużej działki budowlanej w Maciejowej. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji, w środku Maciejowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł750,13 m² 3 586,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 501 m²

Zabytkowy Dwór w Jabłonce z Parkiem 1,75 ha | Idealny na rezydencję lub centrum eventowe. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość - zabytkowy dwór z 1831 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 131 m² 143,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 31.31 a- w całości teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,23 m² 6 066,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - blisko centrum gniezna ul. Wrzesińska - 3 pokojowe Z balkonem! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej zlokalizowany na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł935,59 m² 4 168 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica o powierzchni użytkowej 935,59 mkw położona w centrum Płocka przy ul. Królewieckiej, bezpośrednio przy Nowym Rynku. Budynek powstał w roku 1888, wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 088 zł71,84 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71,63 m , zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku prestiżowej inwestycji na terenie Złotna. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona tuż przy puszczy, na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. W planie miejscowym znajduje się na terenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł191,74 m² 2 294,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 687 m²

Dom z małym gospodarstwem 1,27 ha W sprzedaży połowa dwurodzinnego domu (163,31 mkw.) z dwoma budynkami gospodarczymi (315 mkw.). Dom usytuowany jest na wspólnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł72 m² 10 680,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oto wyjątkowa oferta nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwych Plewiskach, przy ul. Szkolnej. Wybudowany w 2017 roku, o powierzchni około 73m2, stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Atuty: idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy; dodatkowa działka ok. 350 m z budynkiem gospodarczym 2 minuty spacerem do przystanku autobusowego; 5 minut spacerem do lasu oraz staw u,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Wałbrzych,dolnośląskie

4 950 000 zł6 360 m² 778,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 600 m²

Polecam do sprzedaży teren stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na terenie kompleksu znajdują się 3 budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

342 600 zł3 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom na skarpie - Działka pod zabudowę jednorodzinną - Rzeszów - Matysówka o powierzchni 30 arów. Oferujemy na sprzedaż ciekawie usytuowaną działkę częściowo zalesioną z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 732 zł59,62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania w inwestycji niwa przy ul. Inwestycyjnej, na cenionym osiedlu Czarkowo w Łężycy. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43,90 m² 7 061,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w świetnej lokalizacji - ul. Bracka. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych oraz łatwy dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł114 m² 27 192,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niezwykły, przestronny 114 metrowy apartament w prestiżowej inwestycji Bulwar Drobnera nad Odrą. Wszystkie zdjęcia dostępne na stronie komo Nieruchomości! Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 200 m² 908,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana Państwu nieruchomość to jedna z nielicznych dostępnych działek na terenie Izabelina C. Nieruchomość ma powierzchnię 1200m2 i zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł43,04 m² 16 031,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty fort hill - twój azyl W górach Szukasz miejsca, które pozwoli Ci zwolnić tempo, odetchnąć świeżym powietrzem i jednocześnie pozostać produktywnym? Marzysz o przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł252 973 m² 138,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: teren znajduje się na Pomorzu. Bezpośrednio przy obwodnicy miasta Pelplin z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym; 5 km od zjazdu z autostrady A1 (pelplin) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Osiek,małopolskie

1 190 000 zł276 m² 4 311,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ten dom jest idealny dla rodzin szukających spokoju, komfortu i bliskości natury.! dom zostal zarezerwowany! Nowoczesny dom z dużą działką i wyjątkowym klimatem - Osiek, powiat.