dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 999 ogłoszeń

43 000 zł1 275 m² 33,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży 3 działki W mościczka ch polecamy do sprzedaży 3 działki o powierzchniach 0,1275 i 0,1400 ha zlokalizowane w miejscowości Mościczki, gminie Witnica. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 200 m² 288,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Raculi- idealna pod większą inwestycję. Biuro Zachód Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 5200m2 zlokalizowaną w Raculi wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 174 zł67,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupując to mieszkanie, zyskujesz miejsce postojowe zewnętrzne za 15 000 zł Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum.

Szczegóły ogłoszenia

434 400 zł62,90 m² 6 906 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Chropaczów, w Świętochłowicach, przy ul. Świętokrzyskiej 24. Nieruchomość charakteryzuje się następującymi atutami: wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 900 zł52,42 m² 9 498,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M9 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 52,42 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

3 249 600 zł16 248 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks 10 działek budowlanych o łącznej powierzchni 16 248 m2, zlokalizowany w malowniczej wsi Warzno, w gminie Szemud, w powiecie wejherowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Barniewice,pomorskie

1 547 000 zł180 m² 8 594,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Są nieruchomości, które trzeba urządzać. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to właściwe miejsce. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Wykończony w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł77 m² 5 961,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,7 m , umiejscowione na czwartym (ostatnim) piętrze w otwartym, czteropiętrowym bloku. Blok ocieplony i otynkowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

66 500 zł4 374 m² 15,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Youhouse prezentuje: działka budowlana o powierzchni 4374 m2 położona w miejscowości Ławice w dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do Iławy (8km). Działka stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 422 m² 144,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chrzanów, do sprzedaży nieruchomości gruntowa o powierzchni 2422 m2. - bardzo dobra lokalizacja nieruchomość znajduje się w pobliżu węzła autostrady oraz przy drodze krajowej nr 79. - ze.

Szczegóły ogłoszenia

114 240 zł816 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł394 m² 6 319,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - dom bliźniaczy z garażem i dodatkowym budynkiem mieszkalnym, o powierzchni 394 m2, położonej na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 866 zł30,58 m² 17 327,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla studentów wygoda, zieleń i świetna lokalizacja Przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór dla studentów, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł34 625 m² 34,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł900 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaż: nr oferty: stdoc7661 Kategoria: obiekt wolnostojący Gmina Miłkowice Powierzchnia użytkowa budynku: 900 m2 Powierzchnia działki: 1500 m2 Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł105 m² 15 238,09 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku i wyróżnia się trójstronną ekspozycją, która.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł41,92 m² 11 426,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! otoczenie: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł29,21 m² 8 182,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1-pokojowy apartament typu studio, znajduję się w centrum Nysy przy ul. Batalionów Chłopskich o powierzchni całkowitej 29,21m2. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł250 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:987 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 200 m , położony na ustawnej, płaskiej działce o powierzchni 984 m w spokojnej i zielonej części Czańca.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony pod Grodziskiem Maz w miejscowości Szczęsne. W pobliżu szkoła, przedszkole, stacja wkd około 2km. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter mieści.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu do zamieszkania o pow.180 m2 w Bielsku Podlaskim. Dom jest o zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 1565 m2. Działka środkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł160,52 m² 2 305,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż! Przestronny lokal z tarasem w centrum Jastrowia! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 770 zł25,61 m² 21 037,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł765 m² 116,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 765 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m2, usytuowany w Żółwinie. Działka ma powierzchnię 530 m2 Zielona, spokojna i cicha okolica. Stan deweloperski, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł15 116 m² 45,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które zapiera dech w piersiach? To miejsce jest specjalnie dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 49/4, 48/3 o powierzchni 15 116 m , oferująca niezwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł400 m² 8 725 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Są domy, które się buduje. I są takie, które rodzą się z ziemi i historii. Ropa, beskid Niski | 1 Hektar | Gotowy Resort z Duszą | 3 490 000 pln To, co widzisz, to nie jest kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł481 m² 1 245,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:559 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 481 m , zlokalizowaną w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Zduńskiej Woli i głównych tras regionu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł150 m² 2 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż uroczy dom na wsi, położony w malowniczej i spokojnej okolicy. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta i cieszyć się bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł509 m² 176,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 509 m2 położoną w miejscowości Koty w gminie Tworóg. Działka o regularnym kształcie mieszcząca się w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł26,69 m² 12 926,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego mieszkania z potencjałem, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 465 m² 54,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***przedmiotem sprzedaży jest działka 5465 M2 Z halą O pow. OK. 300 M2 ***wszystko gotowe do dziłakności*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Zdrody.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł80 m² 18 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:614 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty inwestycyjnej - drewnianej chaty położonej w ścisłym centrum Szczyrku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł5 994 m² 110,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 5994 m2, zlokalizowana w miejscowości Sade Budy (gm. Jaktorów). Dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Konopnicy (300 m od granicy z Lublinem). Dom o powierzchni ok. 147 m2, położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł75,85 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standard Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł280 m² 4 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący z osobnym garażem dwustanowiskowym, położony w spokojnej miejscowości Karczowiska, gmina Lubin. Nieruchomość otoczona jest lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Kunów,świętokrzyskie

350 000 zł7 675 m² 45,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości przedstawia do sprzedaży działkę inwestycyjną - usługową - przy samej krajowej drodze 9. Działka o powierzchni 7675m2 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł72,40 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 683 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Warszawy Górny Mokotów. To nie tylko wymarzone miejsce dla przyszłych właścicieli, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 024 m² 125,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę z możliwością zabudowy. Działka o powierzchni 1024 m2. Nieruchomości położone w powiecie Hajnowskim gmina Narewka wieś Nowa Łuka.