dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 999 ogłoszeń

3 034 600 zł15 173 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"zapraszamy do inwestycji W urokliwą działkę przy parku krajobrazowym W bliskim sąsiedztwie warszawy! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 15,200 m2, położoną zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł85 m² 2 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie blizniaczej posadowionego przy drodze prowadzącej do ośrodka narciarskiego Resort Czarna Góra. Dom z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 824 zł36,96 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Siedlce! Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum Gdańska? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,41 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym, ocieplonym bloku, który jest wyposażony w windę w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł18 200 m² 14,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku, domu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze w sąsiedztwie? A może szukasz mieszkania, które świetnie sprawdzi się jako inwestycja? Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,16 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kołobrzeg-os.Podczele Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w budynku II piętrowym. Budynek z cegły wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł125,43 m² 9 551,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Niepołomice, dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł10 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Hańczowa (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Uście Gorlickie ). Zgodnie z mpzp część działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 184 zł55,11 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł490 m² 3 244,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Wyjątkowy ośrodek wczasowy blisko morza - idealna inwestycja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży gotowego, całorocznego ośrodka wypoczynkowego położonego zaledwie 1 km od morza oraz słynnej trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 845 zł60,03 m² 10 475,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,03 m zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Dom w stanie deweloperskim,o powierzchni 120 m użytkowych. Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy w Jaktorowie Kolonii, tuż przed Grodziskiem Mazowieckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46,70 m² 4 689,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,7 mkw. znajdującego się na I piętrze bloku w Kościelcu. W jego skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kochanowskiego, dzielnica Satare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

422 915 zł20,63 m² 20 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 096 m² 177,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1096 m , położona w niezwykle urokliwej i pożądanej lokalizacji Winiec, gmina Miłomłyn, województwo warmińsko-mazurskie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,40 m² 12 974,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mickiewicza na wrocławskim Sępolnie, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł67,43 m² 15 556,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami wykończone w wysokim standardzie przy ul. Bujaka w Krakowie. - powierzchnia użytkowa (wg kw): 67,43 m -.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł198 m² 4 217,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy na sprzedaż klimatyczny, w wiejskim stylu dom! Nieruchomość zlokalizowana w Łubowie, około 15 minut od Gniezna, 40 od Poznania. Na powierzchnię 198 m2 składa się: -> Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze z dostępem do ogródka - Osiedle Zarzecze! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

847 500 zł1 130 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1130 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka znajduje się przy ul. Piaskowej w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł2 436 m² 628,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w centrum miasta, blisko centrum handlowego: - przeznaczony na cele usługowe, - w otoczeniu zabudowy mieszkano-usługowej, - z utwardzonym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

398 520 zł972 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 972 m , położona w miejscowości Dobra, w cenie 398 520 zł. Nieruchomość znajduje się w obszarze, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Krzyszkowie gm. Rokietnica! Na sprzedaż przeznaczone są 3 działki o powierzchniach 1000m2, 1000m2 i 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,17 m² 10 359,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje z balkonem, po remoncie, świętopełka Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętopełka w Toruniu, usytuowane na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 360 zł6 317 m² 190,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. Kosodrzewiny Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 324 zł50,76 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł37,80 m² 4 232,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe| Rydułtowy| blisko centrum Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji w atrakcyjnej części Rydułtów.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł131 m² 4 725,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w centrum Bydgoszczy. Kilka kroków od wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

263 676 zł3 612 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 3612 m z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona w obrębie wsi Nowe Dąbie, natomiast usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice) Proszę o tel. gdyż sms y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka. Dom z 1954.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł62,41 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor , w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 500 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Koluszkach przy ul. Brzezińskiej 146. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na wymarzony dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 070 m² 98,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przestronna działka w otoczeniu natury Gorzelnia / Blachownia Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 5070 m , położona w miejscowości Gorzelnia, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 100 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych położonych przy ul. Grzybowej w Skarżysku-Kamiennej, obręb Łyżwy. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł3 000 m² 833 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000m położona w południowej części Milanówka. Teren ma kształt prostokąta o wymiarach 47 x 67 metrów. Działka jest w pełni ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł16 015 m² 36,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka blisko drogi krajowej nr 92. Nieruchomość składa się z działek o łącznej powierzchni 16 015 m stanowiących kompleks gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 €216 m² 5 555,56 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

English below. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w stylu rezydencyjnym o powierzchni użytkowej 335 m2, położony na działce o powierzchni 1340 m2 w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 345 zł51,20 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazja 3 pok.51m2 DUŻY BALKON BLISKO tramwaj Premium Zapytaj o inne Mieszkanie trzypokojowe 51,3m2 z dużym balkonem na 1 piętrze w inwestycji PREMIUM. Zakup od dewelopera bez podatku pcc bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij