dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

160 000 zł150 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom na sprzedaż - idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 895 zł35,55 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 605 zł39,45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 345 zł35,55 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł32,24 m² 16 997,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg | ul. Reymonta 3b | 2 pokoje | 32,24 m | balkon | prestiżowa lokalizacja przy plaży i deptaku Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,39 m² 11 971,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul.B.Chrobrego w Oławie na parterze powierzchnia mieszkania to 74m2 plus piwnica oraz dostępne miejsce parkingowe. Trzy pokoje - salon 24 m2 ,1 pokój 16,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 655 zł30,87 m² 27 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 750 zł30,87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 055 470 zł77,18 m² 26 632,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,50 m² 7 184 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z pięknym widokiem! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Kokociniec, ul. Mała. Mieszkanie o pow. 62,47 m2 składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 48 m z ogromnym potencjałem | 2 niezależne pokoje | widna kuchnia | Chorzów Stary (maciejkowice) Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie wygody, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Twój nowy dom W gliwicach - bojków nowoczesne osiedle szyb bojków 0% prowizji | 0% pcc | światłowód | pomoc W kredycie gratis! zamieszkaj W miejscu, gdzie cisza spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem, wysoki parter, w sąsiedztwie Park Kościuszki, kw - odrębna własność Katowice, ul. Wincentego Pola, 43 m , 2 pokoje, balkon, duża piwnica 5,5 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

7 580 000 zł5 831 m² 1 299,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren inwestycyjny położony przy ul. Fabrycznej w Markach, składający się z dwóch działek budowlanych o powierzchniach: 3767 m2 oraz 2064 m2. Grunt objęty mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 096 zł63,76 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Złote Kaskady III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 986 zł53,57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 136 zł62,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł15 220 m² 100,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży wyjątkowa działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki. Grunt o powierzchni 1,522 ha graniczy z linia brzegową jeziora Limajno nazywanym "perłą Warmii" - nie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł303 m² 5 115,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Książenicach w gm. Grodzisk Mazowiecki. Dom o powierzchni użytkowej 148 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1502 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł82,74 m² 4 230,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

W sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego leży wieś Kaniów istniejąca już 250 lat. Tam właśnie mogą państwo nabyć budynek mieszkalny oraz dwa budynki gospodarcze położone na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

99 990 zł48,95 m² 2 042,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

To świetna oferta, szczególnie dla kogoś, kto szuka bazy wypadowej na Mazurach lub spokojnego miejsca do życia blisko natury. Widok na jezioro Tałtowisko i bliskość Kanału Grunwaldzkiego to.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 578 m² 456,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1578 m w atrakcyjnej lokalizacji pod lasem, ok. 25km od centrum Warszawy. Działka ma wymiary 32m szerokości, jeden bok 56m i drugi bok 42m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł195 m² 4 097,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Betańskiego. Dom o powierzchni 195m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

207 480 zł1 596 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pojedynczych siedlisk w zabudowie zagrodowej. Funkcja z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł128,92 m² 8 144,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szereg z ogrodem | 4 sypialnie | 128,92 m | Osiedle Liliowe Szewce Cena: 1 050 000 zł - szereg skrajny 1 000 000 zł - szeregi środkowe Ceny dotyczą szeregów z Igo etapu inwestycji ,.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł43,80 m² 14 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Spółdzielców 4, usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł148,80 m² 7 056,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Komfortowa willa położona tylko 3 km od granic Wrocławia wśród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Na osiedlu nowo utworzona szkoła podstawowa. W niedalekiej odległości liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81,80 m² 8 545,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Opis nieruchomości Sprzedam bezpośrednio eleganckie, przestronne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Leśna Dolina przy ul. Armii Krajowej 19 w Białymstoku. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł197,09 m² 6 286,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładny, niezwykle zadbany dom wolnostojący, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Serock w gminie Legionowo. Dla kogo: dom z racji swojej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł693 m² 230,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka rekreacyjna wśród starodrzewu | poddębie | 693 m Prywatność, natura i gotowa przestrzeń do wypoczynku tylko 200 m od rzeki Narew lokalizacja Poddębie, ul. Zawalna.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53,03 m² 8 862,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na dzień otwarty - 28.02.2026 (SOBOTA) GODZ: 10:00-13:00. Prezentacja tylko po wcześniejszym uzgodnieniu godziny. Zamieszkaj spokojnie. Żyj wygodnie. Dojeżdżaj szybko. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

Dom wolnostojący

Burdąg,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł245,42 m² 4 478,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 854 m²

Zapraszamy na majowy piknik ( dzień otwarty nieruchomości ) W dniach: 16.05.2026 ORAZ 23.05.2026 W GODZ. 13:00-18:00 - możliwość piknikowania tylko po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,02 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłączny pośrednik Agata Zięba tel.   Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł57,24 m² 13 609,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chcesz zamieszkać w centrum Łodzi? Chcesz cieszyć się nowym mieszkaniem urządzonym pod klucz? Wystarczy zabrać walizki i się wprowadzić. Zapoznaj się z ofertą. Na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, w samym sercu miasta, które możesz zaaranżować dokładnie według własnego gustu ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** ***tylko.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł240 m² 2 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

***jeżeli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** tylko W naszym biurze oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanownym Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Na sprzedaż gotowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie 45,8m2 z licznymi udogodnieniami niespotykanymi w tej części Suchostrzyg.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł103 m² 6 485,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową, przestronną część domu z ogrodem, położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji górskich - Szklarska Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,30 m² 9 470,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Zatorze otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Zatorze, przy ul. Rataja 52. W najbliższej okolicy znajdziemy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł61,08 m² 14 407,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Międzyleskiej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł3 800 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa