dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

840 000 zł108,70 m² 7 727,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy Bliźniak w Kobylance Twój Nowy Adres na Osiedlu Zielonym Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

574 488 zł56,88 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

682 704 zł68,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

617 859 zł62,41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, tarasu i ogródka. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,70 m² 18 731,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu w miejscowości Rewal. Na powierzchnię użytkową 34,7 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Samo Pobierowo przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł36,70 m² 9 128,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach. Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,68 m² 10 877,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

583 506 zł46,31 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

525 200 zł40,40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

477 103 zł39,43 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 477 zł103,49 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grzybowa

Police,zachodniopomorskie

559 000 zł67,99 m² 8 221,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł91,89 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2) - sypialnia (10,22m2) - sypialnia (12,36m2) - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie dostępne od ręki! Oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł190 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z 1990 roku zlokalizowany w Tanowie (13km do ścisłego centrum Szczecina, 7km do centrum Polic) Budynek dwupiętrowy , całkowicie podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł2 500 m² 919,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 2010r., położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszewa- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 370 000 zł144,38 m² 9 488,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Gotowy dom! Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 250 000 zł136,49 m² 9 158,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł43,10 m² 9 002,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku na os. Białostoczek (ul. Buska). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł84 m² 6 988,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł4 620 m² 132,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam do zaoferowania piękną działkę budowlaną w miejscowości Jaszczurowa gmina Mucharz.Usytuowana jest pod lasem ze wspaniałym widokiem na panoramę miejscowości.Idealna alternatywa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł45 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz jasnego i funkcjonalnie rozplanowanego mieszkanie o powierzchni 45 m , położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł56 m² 13 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny bądź inwestycyjnie - pod wynajem, w niezwykle cichym miejscu Krakowa - na osiedlu Złotego Wieku. Lokalizacja Kraków, mistrzejowice - os.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,10 m² 15 790,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Eliasza Walerego Radzikowskiego, dzielnica Azory. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Nowej Hucie na os. Teatralnym w budynku z 1954 roku (cegła). Doskonałe dla wszystkich którzy wolą więcej przestrzeni niż.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70 przy ul. Widok, jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w dzielnicy Dąbie. W okolicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

195 000 zł1 524 m² 127,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżona cena! Pięknie położona działka. Widok na las. Osiedle nowych domów z pełną infrastrukturą : prąd, wodociąg gminny, kanalizacja gminna! Obok nowoczesne domy, mieszkają sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł290 m² 6 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Szukasz domu, który łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta nieruchomość z 2025 roku to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń oraz nowoczesny design Co.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Baranowie, przy ul.Klonowej. Budynek z połowy lat 80tych, o powierzchni około 120m2, wybudowany na działce 449m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł36,60 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka dla singla lub pary na Rubinkowie, z pięknym, panoramicznym widokiem. Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł27,70 m² 6 101,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis Na sprzedaż mieszkanie Chorzów, maciejkowice ul. Rębaczy 29/67 Lokalizacja: spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie lasu oraz Parku na Żabich Dołach idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Kamionek k. Szczytna (działka nr 6/147, obręb Lipowa Góra Zachód), działka o powierzchni 1919 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brajniki,warmińsko-mazurskie

550 000 zł6 500 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Nr 64/21 kolonia Brajniki gm. Jedwabno | 6500 m | mpzp | blisko jeziora Świętajno Działka o powierzchni 6500 m położona jest w urokliwych Brajnikach (a dokładnie kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ługwałd,warmińsko-mazurskie

176 000 zł2 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Nr 185/21 Ługwałd | 2200 m | mpzp | w ciszy i spokoju Zanurz się w miejscu, gdzie króluje cisza, a natura zaprasza do życia w swoim rytmie. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł858 m² 130,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu? Tutaj jest to możliwe! Przedstawiam działkę o pow. 858 m2 w miejscowości Barcikowo (gm. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 800 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 4800 m , wydane warunki zabudowy, 100 m od jeziora, szałstry, cisza, natura, przestrzeń Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę gruntu (nr 100/3, obręb 0017 Szałstry).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 524 m² 183,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Nr 185/189 Ługwałd | 1524 m | mpzp | na granicy z Dywitami Zanurz się w miejscu, gdzie króluje cisza, a natura zaprasza do życia w swoim rytmie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Działdowo,warmińsko-mazurskie

499 000 zł96,62 m² 5 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego działdowo, ul. Osiedleńcza 16 Na sprzedaż dom wolnostojący z 1970 roku, położony w dobrze skomunikowanej części Działdowa przy ul. Osiedleńczej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł90 m² 8 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu. Ostatni, położony na końcu osiedla, przy zielonym zagajniku. Osiedle powstaje niedaleko Mrokowa: stefanowo, w odległości ok. 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł78,34 m² 5 731,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,34 m , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Limanowskiego 35 w Olsztynie. Nieruchomość posiada duży potencjał adaptacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł229 m² 6 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom dwupokoleniowy Z 2020 r. W różnowie blisko olsztyna, kominek, pompa ciepła, fotowoltaika na starych zasadach, możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł31 m² 14 161,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio lub zamienię Apartament blisko plaży i centrum Rewala. Zaleta jest duży ogród z tarasem ukryty za bujną roślinnością. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

659 000 zł65,63 m² 10 041,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 65,63 m , Osiedle Generałów, ul. Grota Roweckiego 29, 3 pokoje, 2 piętro, komórka lokatorska, miejsce postojowe w hali garażowej Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

999 000 zł102,85 m² 9 713,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 217 m²

Siedlisko w sercu Warmii blisko Olsztyna, pełne ciszy, harmonii i przestrzeni Spręcowo 62, gmina Dywity (powiat olsztyński) ok. 12 km od centrum Olsztyna, w otoczeniu lasów i łąk,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij