dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

1 690 000 zł234,61 m² 7 203,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 551 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 234,61 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 15,51 ar przy ul. Kownackiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł55,61 m² 8 973,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Szukasz klimatycznego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia, z wyjątkowym charakterem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! otoczenie: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,76 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż o powierzchni 37,76m2, składające się z salonu, osobnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne, z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł17 200 m² 8,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna lokalizacja Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 1,72 ha ( 17 200 m 2 ), klasoużytek lsvi - 1,65 ha, rvi - 0,07 ha, usytuowaną w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 995 m² 95,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Osiek nad Wisłą, gmina Obrowo. Duża, działka w pobliżu lasu. Wydane warunki zabudowy. Powierzchnia 2995m2, prąd na działce. Ogrodzona płotem budowlanym. W okolicy zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł240 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 775 m²

Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł145,25 m² 8 950,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przepiękny i funkcjonalny lokal mieszkalny jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej na obrzeżach bydgoskiego Górzyskowa czeka na właściciela! Nie zwlekaj - dostępny już tylko jeden lewy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,20 m2 położone na 6 pietrze bloku z winda przy ul.Pułaskiego w Rzeszowie - samo CENTRUM! Mieszkanie sklada się: jasnej kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł148,26 m² 5 733,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na sprzedaż wygodny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Boleminie. Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Oto idealna propozycja dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł31 731 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 3,1731 ha (ok. 13 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka częściowo nachylona z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 230 m² 103,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w Połomii (gmina Mszana) przy ul. Centralnej. Działka ma 1230 m2 powierzchni i kształt prostokąta o wymiarach ok 33 m. x 37 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł623 m² 6 019,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o powierzchni 623 mkw, na parterze budynku z reprezentacyjną elewacją nadającą prestiżowego charakteru. - możliwość dowolnego zaaranżowania i dostosowania jej do.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 390 m² 510,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pozostały ostatnie 2 działki! Działka 1390m2 położona w Chotomowie, 1,5 km od stacji pkp Chotomów. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, rezydencyjną, wolnostojącą. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł550 m² 234,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej zdjęć wkrótce! Na sprzedaż zadbana działka rod im. A. Paszowiaka o powierzchni 550 m , idealna do wypoczynku przez cały sezon, a nawet całorocznego użytkowania. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł70,30 m² 9 004,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Koszarowej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł64,18 m² 4 985,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie: - biskupiec, ul. Kościuszki nr 2, - o powierzchni 64,18 m2, - parter! - obejmujące: 3 pokoje, kuchnię. łazienkę i przedpokój (ładny układ pomieszczeń), - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 850 m² 1 403,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 552 zł63,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, kameralna inwestycja W wysokim standardzie wykończenia tylko 12 apartamentów na parterze tarasy Z ogródkami - na piętrach przestronne balkony zielona, spokojna okolica nie czekaj - kup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł112,93 m² 7 960,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 112,93 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dodatkowo trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sopot

Sopot,pomorskie

22 900 000 zł600 m² 38 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:860 m²

Kamienica w sercu Sopotu - przy najbardziej rozpoznawalnym punkcie miasta Na sprzedaż wyjątkowa kamienica zlokalizowana w absolutnie najbardziej rozpoznawalnym miejscu Sopotu, tuż przy słynnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 800 000 zł750 m² 7 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Dwór Z XIX wieku W otoczeniu parku | 6 ha | strzegocin Historyczna rezydencja ziemiańska | Park krajobrazowy | Staw | Po kompleksowej rekonstrukcji | Funkcja rezydencyjna lub hotelowa *****.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł309,95 m² 3 223,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek Usługowo Mieszkalny w Mielnie, przy jednej z przystani nad jeziorem Jamno i 600 metrów spacerem nad morze. 2 piętrowy, murowany budynek całoroczny z 2001 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł45,84 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie z ogromnym potencjałem + dofinansowanie remontu! Sprzedający dołoży do remontu nawet 500 800 zł/m! To realne wsparcie na start zapytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,80 m² 18 015,46 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - Śródmieście / Wola Osiedle: wolska Żelazna Brama Na sprzedaż oferuję komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 015 000 zł6 700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w przemysłowej części Miejscowości Jasionka. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

30 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki leśnej o powierzchni 3000 m , położonej w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Nieruchomość stanowi las o klasie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60,43 m² 16 465,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku czterolokalowego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł51,23 m² 11 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Marzysz o mieszkaniu, które od pierwszej chwili daje poczucie spokoju, komfortu i tego, że to właśnie Twoje miejsce? Ta wyjątkowa propozycja to doskonała alternatywa - zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł93 m² 9 139,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:865 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom wolnostojący - położony na spokojnym osiedlu - Osiedle Czarne w Jeleniej Górze. Nieruchomość w trakcie budowy - termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 000 zł155 m² 7 729,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kiełpin ul. Brzegowa - skrajny dom teraz W niższej cenie! Zapraszamy - rozpoczynamy nową inwestycję i na początek pierwszy dom w bardzo dobrej cenie. Budujemy tylko trzy domy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52 m² 14 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Potencjał nieruchomości To doskonała propozycja dla osób szukających spokoju w zielonej części Warszawy, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego dojazdu do centrum. Mieszkanie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78 m² 11 525,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Secemińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 390 zł39,95 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł145 m² 5 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest ładny dom jednorodzinny położony 7 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Budynek z 2007 roku, jednokondygnacyjna z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 280 zł56,92 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z doskonałą lokalizacją? Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w północno-zachodniej części Rzeszowa (os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 400 zł41,20 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na pierwszym piętrze o powierzchni 42 mkw, położonego w Wysoka. W budynkach obok znajdują się biura,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł8 588 m² 1 513,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - 86 ar | Balice, ul. Krakowska | blisko lotniska i A4 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 86 arów, przeznaczona pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,77 m² 22 050,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, światło i styl w samym sercu Wrocławia - przy Jodłowej 4 czeka elegancki, dwupokojowy apartament o powierzchni 40,77 m , położony na 4. piętrze nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 752 m² 199,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1752 m2, w kształcie prostokąta, położona w miejscowości Uniemyśl, w gminie Police, woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł9 230 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni całkowitej 9230 m2 z czego część budowlana to około 1200 m2 a część rolna to 8030 m2 zlokalizowaną w Syryni przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Plac Z budynkiem pod stację benzynową Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, idealnie przystosowanej do prowadzenia stacji benzynowej lub innej działalności paliwowo-usługowej.