dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

2 800 000 zł500 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny pensjonat zlokalizowany w samym centrum pięknej i malowniczej miejscowości. Do Kołobrzegu jest zaledwie 3 km. Do morza 500 m. Nieruchomość posiada 22 pokoi z łazienkami,salon.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł280 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Czerna koło Krzeszowic, 25 km na zachód od Krakowa. Budynek został wybudowany w 1952 roku z mieszanego materiału: kamień, cegła, pustak- stropy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł983 m² 259,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 983 m2 położona w Świniarsku gm. Chełmiec. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona w kształcie prostokąta o wymiarach ok 20.

Szczegóły ogłoszenia

124 215 zł1 183 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Kaszubach w Pomlewie - urocza okolica Zalety Kaszuby, przepiękna, cicha okolica, w niewielkiej odległości od Trójmiasta. Tutaj oderwiesz się od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

769 450 zł55 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł107 m² 6 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! rezerwacja! Kontakt: mariusz Sikora Oferta w Naszym Biurze Kupujący nie płaci podatku pcc! Idealna lokalizacja - 5 km od Bydgoszczy, 3 km od Łochowa Z zewnątrz całkowicie wykończony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 764 zł57,09 m² 18 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 052 zł62,68 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,69m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym bloku przy al. Sikorskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł210,30 m² 8 316,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Dom wolnostojący juszkowo Cicha i spokojna okolica | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Idealne dla rodziny z dziećmi | 4 sypialnie ***** rozkład pomieszczeń: parter (80,6 m2): * Salon: 33,24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 257 zł63 m² 20 337,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63,1 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy ul. Hetmańskiej, na osiedlu Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 958 zł61,25 m² 13 207,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego w tej inwestycji *** Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł944 200 m² 4,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy kompleks stawów położonych w miejscowości Miłowice, w gminie Żary, województwo lubuskie. Całość obejmuje około 94,4224 ha powierzchni stawów oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł196 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Wyjątkowa oferta domu z pełnym umeblowaniem w malowniczych Żarkach-Letnisko! Prezentujemy przestronny, piętrowy dom o powierzchni 196 m , usytuowany na działce o powierzchni 771.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,80 m² 7 713,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu Dziesięciny. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł276 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 815 m²

Szukasz miejsca, w które chciałbyś zainwestować ? Kamienica w Ozorkowie, z czterema mieszkaniami, w bardzo dobrej lokalizacji to Alternatywa dla Ciebie! kontakt Joanna Sikorska tel.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł10 700 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.921444, 20.980722 Dobrzenica, ul. Słowicza Numer Ewidencyjny 94/3 Media Prąd i woda - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 600 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy w sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Żłobnica, gmina Kleszczów. Działka znajduje się na terenie gminy która, według wskaźników dochodów podatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł4 470 m² 129,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - Rzeszów - ul. Mokra strona Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę 3 bliźniaków i budowę jednego domu jednorodzinnego. Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł18 900 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** *** Oferujemy do sprzedaży lasy i grunty leśne o powierzchni około 1,89 ha położone na działce nr 126 w obrębie Czyżkowo, gm. Lipka, pow. Złotowski, woj. Wielkopolskie. Las.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł198 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Zapraszam do zakupu. Komfortowy dom na obrzeżach Błonia o powierzchni użytkowej 198 m z możliwością adaptacji wysokiego poddasza. Nieruchomość usytuowana na dużej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł34,73 m² 19 004 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedmieście Oławskie, angel river Nowoczesne, w wysokim standardzie, gustownie urządzone i wyposażone jednopokojowe mieszkanie o pow. 34,73 m z balkonem w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 250 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane ok. 2250 m | po podziale | Ksawerów (wola Zaradzyńska) Opis oferty Oferujemy na sprzedaż działki powstałe z podziału nieruchomości o łącznej powierzchni 8 395.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż mieszkanie - Piotrków Kujawski, ul. Handlowa 3 (I piętro) kupujący nie ponosi kosztów prowizji do biura Cena: 220 000.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł13 200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: grunty rolne i rolno budowlane (mpzp!), miejscowość Złotniki, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj, świętokrzyskie: działka nr ew. 2205 - 1,47 ha - 59'000 pln (rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł300 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 387 m²

Szukasz nieruchomości dla siebie lub pod inwestycję? Mam dla Ciebie Ciekawą ofertę! Zapraszam Cię na prezentację Budynku o powierzchni ok. 300m2 - w całości do własnej adaptacji/aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł128,37 m² 6 621,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom W masłowie pierwszym nowoczesna architektura energooszczędny standard Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 720 zł9 155 m² 120,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam kompleks działek inwestycyjnych z potencjałem do zakupu w całości lub osobno. Działki znajdują przy drodze dk 10 Warszawa-Toruń w Głogowie gmina Obrowo w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 323 m² 718,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 1323 m2 w Michałowicach (blisko wkd). Działka ogrodzona przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł260 000 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W czasach niepewności rynkowej ziemia o unikalnych walorach krajobrazowych pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form zabezpieczenia majątku. Prezentujemy kompleks działek (nr: 7, 8, 9, 10, 15,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł32 578 m² 122,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna Proniewicze, gm. Bielsk Podlaski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 32 578 m , położona w miejscowości Proniewicze, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 492 m² 87,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: - działka budowlana położona w Barczewie przy ul. Korczaka (osiedle ładnych, nowych domów), - o obszarze 1492 m2, - media: prąd, woda, kanalizacja w drodze. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł31,27 m² 19 987,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie położone przy ul. Łochowska 8, w nowym budynku z 2026 roku. Lokal jest wykończony, klimatyzowany i gotowy do zamieszkania idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,40 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 przerobione na M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 50,4 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 990 zł125,55 m² 19 912,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy na sprzedaż | 125,55 m | gotowy, nowoczesny, blisko rynku. Na sprzedaż funkcjonalny i nowocześnie zaaranżowany lokal biurowy z wejściem z ulicy o powierzchni 125,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 171 631 zł84,29 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54,87 m² 4 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach zlokalizowanego przy ulicy ul. ul. Jana Wyplera 10. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 550 zł59 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 275 zł43,86 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

174 370 zł2 491 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o pow. 2491m2 zlokalizowaną w gminie Zabór Miejscowość znajduje się zaledwie 20 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij