dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

725 000 zł85,70 m² 8 459,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 85,7 m znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Zgoda w Brwinowie. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł70 000 m² 13,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poczuj tą ciszę i spokój i zakochaj sie w widokach aby się zakochać - oglądnij wideo poniżej zdjęć! Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cudownie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 249 m² 160,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję piękną działkę budowlaną, położoną w cichej i spokojnej okolicy Komarna! Zlokalizowana na nowym osiedlu mieszkaniowym w otoczeniu zielonych terenów, lasów i łąk.

Szczegóły ogłoszenia

152 360 zł1 172 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż częściowo zalesiona kształtna działka o powierzchni 1172 m , zlokalizowana w miejscowości Pasikonie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok., 40 x 30 m.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł44 m² 6 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 44 m Jelenia Góra, zabobrze do remontu Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone na III piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł338,33 m² 11 793,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Umowa przedwstępna. Luksusowa rezydencja jak z katalogu - gotowa do zamieszkania. Tego jeszcze nie widziałeś! kompleks budynków W zabudowie : budynek mieszkalny jednorodzinny i Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł3 900 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

39 arowa działka na wzgórzu 39 arów o szerokości ok 25m przy dr gminnej asfaltowej. Lekki stok południowo-zachodni. Sąsiednia działka zabudowana. Klasy gruntu riva, lzr/rva, lzr/rivb. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

210 175 zł1 201 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący | 100 m | duża działka 25 arów | gniewomirowice - oś. Południowe opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł58,16 m² 4 883 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal użytkowy, handlowy z witryną przy ul. Wróblewskiego 67 w Siemianowicach Śląskich. Budynek o charakterze komercyjnym z wieloma punktami usługowo-usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 864,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 32,06 m , zlokalizowany w sercu zielonej i spokojnej Krowodrzy. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z 1933 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł2 900 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w miejscowości Laski. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego mn - zabudowa mieszkaniowa. Uzbrojenie - woda, prąd. Do wsi jeździ autobus.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,82 m² 16 324,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowiuteńki Luksusowy apartament w Bystrej, nieopodal Szczyrku, z pięknym widokiem na góry. Usiądź wygodnie w fotelu i poczuj magię tego pięknego apartamentu i jego otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł157,20 m² 7 627,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego w dzielnicy Baranowice w Żorach. Dom wybudowany i oddany do użytku został w 2017 r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

561 348 zł59,83 m² 9 382,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia "pod klucz", położone w Toruniu przy ul. Włocławskiej, w inwestycji renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,20 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieskanie położone w Katowicach dzielnica Tysiąclecia dolne Mieszkanie ustawne rozkładowe o pow. 55,2 m2. Mieszkanie nadające sie do zamieszkania. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71,38 m² 5 869,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,38 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł198 m² 9 085,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom W ustronnym miejscu dla ludzi szukających spokoju od zgiełku miejskiego. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w cichej i spokojnej okolicy. Dom poza miastem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku w zabudowie szeregowej w Czaplach! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł55,52 m² 11 653 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 024 330 zł124,66 m² 16 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu nową, wyjątkową inwestycję, którą jest kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa. To projekt dla osób, które poszukują prywatności, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

154 250 zł617 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki Budowlane od Kaczmarek Nieruchomości Kaczmarek Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działek budowlanych w Słonawach, idealnych do budowy wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 280 zł43,48 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje na 1 piętrze - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2, położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 962 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego oraz w jego otulinie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł952 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Działki w trakcie podziału, ich wymiar i powierzchnia może.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 268 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka gotowa pod prowadzenie działalności w atrakcyjnej lokalizacji blisko trasy S1. Jeżeli szukasz terenu, który jest doskonale zlokalizowany i świetnie nadaje się pod prowadzenie biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 228 m² 324,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam działkę budowlaną położoną w Grabówce gmina Grabówka powiat białostocki województwo podlaskie. Działka mieści się w pięknej, zielonej, cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 046 m² 152,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o kwadratowym kształcie, położoną w malowniczej lokalizacji Ciechocinka, przy ulicy Wołuszewskiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł40,03 m² 15 913,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne, wykończone mieszkanie w Wieliczce na Osiedlu Solnym, od strony Krakowa, przy ul Świętej Barbary 16f. Mieszkanie Nowe mieszkanie o powierzchni 40,03.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 015 m² 521,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana regularny kształt, płaska. Na osiedlu ładnej zabudowy jednorodzinnej. To prawdziwa sypialnia Gdańska, z dogodnym dojazdem do miasta oraz z sąsiedztwem lasów i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 000 zł51 m² 15 784,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

M2u Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz prowizji Lokal / 3 pokojowe mieszkanie 51 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 Biuro, nieuciążliwa działalność. Cena 799 tys dla zakupu przez osobę.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 600 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondygnacji - max 2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 045 zł26,05 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dziś w sprzedaży kawalerka 26mkw z tarasem 11mkw tuż przy Parku Zadole. Mała przestrzeń, wielkie możliwości Twoje miejsce w sercu Katowic! Wyobraź sobie poranek, gdy wstajesz, otwierasz.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie na sprzedaż piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Sobieszowa. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Budynek mieszkalny posadowiony w ostrej granicy. Posiada dobudówkę jako oddzielne pomieszczenie mieszkalne ok 40 m2. Budynek posiada trzy sypialnie. Kuchnia widna otwarta na salon. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł124,01 m² 4 959,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości kębłowo, przy ul. Borówkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż prężnie działający obiekt Bieszczadzkie Anioły - kompleks domków całorocznych położonych w spokojnej, malowniczej miejscowości Paszowa,.