dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

821 700 zł74,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł7 987 m² 25,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Fantasyczna działka rolna o powierzchni 7987mkw położona jest w unikatowym miejscu w Porabce w Kozubniku tuż nad resortem Kozubnik. Wymiary działki przybliżone to 88mx90m. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł109 m² 8 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Sprzedam dom 109m2 na działce 465m2 w Żyrardowie Doskonała lokalizacja do dworca pkp 15 min. pieszo, szkoła, przedszkole, sklepy, markety 10 min. pieszo. Cicha spokojna okolica domków.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł76,79 m² 9 115,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,59 m² 12 800,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Kołobrzeg ścisła starówka - na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku. W pobliżu lokalu znajdują się inne.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł40,44 m² 14 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

czecin, śródmieście - Stare Miasto, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Szczecina - w bezpośrednim sąsiedztwie Bazylika.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 313 m² 799,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża foremna działka położona na granicy Podkowy Leśnej oraz Brwinowa( po jednej stronie ulicy Podkowa Leśna po drugiej administracyjnie Brwinów). W okolicy domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 582 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Cieninie Zabornym. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1 ha Typ działki: usługowo-przemysłowa Media: w drodze Droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł414 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania Dom wraz z dodatkowymi pięcioma mieszkaniami na wynajem. Cała nieruchomość zajmuje 414m2 w jej skład wchodzi dom 312m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł13 400 m² 365,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna strefa ekonomiczna | Nowa Ruda Słupiec Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 400 m (1,34 ha) położona w miejscowości Nowa Ruda Słupiec,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł866 m² 1 027,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przestronna działka pod budowę przy jeziorze wysockim Idealna pod dom z gabinetem lub biurem | Unikalna lokalizacja - 50 m od tafli jeziora | Swoboda aranżacji | Dostęp do mediów | Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł140,25 m² 4 919,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś. Budynek o pow. podłóg 140,25m2, pow. użytkowej 129,93m2 usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30,68 m² 14 309 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lublin, ul. Nałęczowska 67 5 piętro/7 wschodnio - południowa ekspozycja ____________________________ Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,68 m położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł44,74 m² 6 705,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na sprzedaż - Złota 23, kielce, 45 m Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni niemalże 45 m , usytuowany w budynku przy ul. Złotej 23 - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł900 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wapnica w pobliżu Międzyzdrojów. Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego - pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia: 900m2. Bezpośrednio przy drodze. Prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 130 m² 61,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 21,31 ar w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdujące się w obszarze oznaczonym symbolem mn zabudowy mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 158 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ludzie od nieruchomości oferują trzy działki budowlane położone w miejscowości Sobuczyna, ulica Konwaliowa, gmina Poczesna. Otrzymane w wyniku podziału trzy różne działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł73 m² 7 383,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania z pięknym widokiem, to ta nieruchomość jest dla Ciebie - usytuowane na 12 piętrze z panoramą na zachód słońca nad Wisłą. Na powierzchnię 73 mkw składa się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

1 089 000 zł99,90 m² 10 900,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czy marzysz o mieszkaniu, które daje poczucie przestrzeni i prywatności jak w domu, a jednocześnie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od morza? Ta nieruchomość może być.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł178 m² 4 151,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży solidnego, przestronnego i wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej (z oddzielnymi murami). Dom podpiwniczony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł90 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom na granicy Podkowy Leśnej. Piękna działka z licznymi nasadzeniami. Dom z lat 80 tych , podpiwniczony. Typu "klocek" co daje liczne możliwości rozbudowy i nadbudowy. Nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 241 zł44,39 m² 15 166,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 44,39m2 na drugim piętrze. Salon z kuchnią, przedpokój, łazienka, sypialnia. Duży balkon. Ogrzewanie miejskie. W budynku winda m. p. w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 075 zł87,75 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

**zapraszamy na bezpłatną prezentację nowego mieszkania W sokółce** Zapraszamy na prezentację mieszkania w kameralnym budynku przy ul. Broniewskiego w Sokółce. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł54,70 m² 8 499,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku, o powierzchni 54,70 m2, w dzielnicy lsm. Świetna lokalizacja, wszystkie usługi nieopodal nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 764 m² 144,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Zagórze (gm. Czerwieńsk) Działka o powierzchni 2764m2 zlokalizowana jest wśród.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł258 m² 15 077,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję o powierzchni 258 m przy ul. Halczyna w Bronowicach. Dom wolnostojący z 1953 roku (lata 60.) budowany z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Okazja! bez podatku pcc! bez prowizji! domy gotowe do wykończenia! oddane do użytkowania! Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł69,80 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z ogródkiem 160 m2! zakończenie budowy styczeń 2027 Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie willowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,92 m² 9 369,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Policach, na zielonym osiedlu Gryfitów. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł83,02 m² 7 203,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 83,2 m z tarasem i widokiem na Wisłę - Tczew! Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

13 171 080 zł168,86 m² 78 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy niezwykły penthouse zlokalizowany w najbardziej prestiżowej części Krakowa przy ul. Kościuszki 22. To miejsce dla osób ceniących najwyższy standard życia, komfort i dyskrecję,.

Szczegóły ogłoszenia

138 296 zł1 172 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow.1172 m2 przy ulicy Konwaliowej w miejscowości Sobuczyna gmina Poczesna Idealne miejsce pod budowę domu, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Atuty nieruchomości Witryna od strony ulicy, idealna pod gabinet, biuro, salon beauty, kancelarię lub usługi. Dwa w pełni niezależne poziomy, umożliwiające jednoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł217,70 m² 11 437,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy nowoczesny dom, który zachwyca swoją unikalną konstrukcją, przestronnością oraz wysokim pomieszczeniami, wypełnionymi po brzegi dziennym światłem. Nieruchomość : 1/2 bliźniaka,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni użytkowej 60m , zlokalizowany w miejscowości Samborówko, zaledwie 10km od Ostródy. Cena nieruchomości wynosi 420 000 pln. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

782 925 zł54,75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 54,75 m | 3 Pokoje | Balkon 7,8 m | 2 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% pcc | Bez Prowizji Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł47 m² 11 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo - Twój drugi dom nad Bałtykiem | Mierzeja Wiślana Marzysz o miejscu, do którego wracasz po każdym tygodniu pracy? Miejscu, gdzie morze, zalew i rzeka wyznaczają rytm dnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

199 500 zł70 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu komfortowego lokalu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Kunowo, gm. Banie. Opis nieruchomości: - budynek mieszkalny przekształcony z funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,48 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie w Sztutowie. Tak jak na zdjęciach. Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37.48 m2 z miejscem naziemnym, w odległości 4 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 016 zł25,26 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka z balkonem | 25,26 m | II piętro | ul. Wieniawskiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,26.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:880 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować nieruchomość w Nowym Dworze Gdańskim dom wielorodzinny z 4 odrębnymi lokalami mieszkalnymi i osobnymi wejściami, w spokojnej części miasta,.