dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

528 061 zł36,85 m² 14 330,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem na osiedlu dewelopera Robyg przy ul. Drabika na wrocławskim Jagodnie. Nowy budynek z 2023 roku, boczna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

11 700 000 zł90 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 9ha ha. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut samochodem (drogą wojewódzką nr 636 ,a.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 800 zł189,80 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł55,50 m² 3 765,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grupa | k. Grudziądza | 2 pokoje | 55,5 m2 | spokojne osiedle | odświeżone | duża piwnica | dostępne od zaraz! Na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodzin i par, które od samego początku chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony na dużej, ogrodzonej działce 1911 m w Poznaniu, przy ul. Rzecznej. Budynek z lat 60., z płaskim dachem (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

465 000 zł25,09 m² 18 533,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowy apartament inwestycyjny położony w luksusowym hotelu Radisson Resort w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 000 zł72,37 m² 12 726,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie gotowe mieszkania 3 i 4 pokojowe! Zaledwie 4 km od Starego Miasta, świetna komunikacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł96 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 732 zł48,93 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! 48,93m2- 3 pokoje! osiedle W centrum! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak pcc! zapraszam do kontaktu po szczegóły związane Z aktualnymi rabatami! atuty: - technologia Home.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 338 zł74,01 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej, nowoczesnej części miasta, która łączy komfort codziennego życia z bliskością terenów zielonych. W najbliższej okolicy znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 003 m² 119,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Działka budowlana, pokrzywnica/kędzierzyn-Koźle Idealna pod budowę domu lub inwestycję! Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,2003 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł98,24 m² 18 312 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,13 m² 8 696,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni Apartament 4 pokoje + Ogród 195m Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia / Nietuzinkowy Design / Ogród 195m / Bezczynszowe / blisko skm / eko - pompa ciepła / Prezentowany Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł2 001 m² 60,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,01 ara zlokalizowana w Dąbrówce Szczepanowskiej. Działka lekko pochylona w kierunku południowym, dojazd drogą asfaltową. Prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł78,34 m² 8 922,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: *atrakcyjna lokalizacja w Pruszczu Gdańskim *świetna komunikacja. *Duży plac zabaw *w pobliżu basen i boisko *infrastruktura rowerowa lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł26 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - Bydgoszcz, okole Na sprzedaż przytulne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł45,72 m² 15 004,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o życiu w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem i nowoczesnym stylem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do Folwark botanica kameralnego, monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 465 m² 75,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do potrzebnej infrastruktury? Te działki w miejscowości Budy.

Szczegóły ogłoszenia

418 174 zł56,51 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,51 m w Centrum. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie 418 174 zł (7 400 zł/m ), położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł211 m² 8 009,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Dom 211 m pisarzowice | duża działka 2030 m | 5 km od wrocławia | 6 pokoi | gaz | kominek Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 211 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 600 zł61,04 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / -biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł157 m² 3 312,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NA sprzedaż lokal handlowo-usługowy 157m2 W centrum sobowidza Z działką 464 m2. Atuty: - lokal przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł186 m² 12 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 186 m , położony na pięknie zagospodarowanej, 12-arowej działce w Kaszowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł899 m² 500,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy pięknie zlokalizowaną działkę pod zabudowę usługowo - mieszkalną nad morzem w bardzo cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Słonecznej w Ustroniu Morskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł672 m² 3 869 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: gotowy, dochodowy biznes kompleks apartamentów w Ligocie gmina Kobyla Góra. Komfort, natura i pewny zysk! Na sprzedaż gotowy, w pełni funkcjonujący kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82 m² 18 170,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy przestronny apartament- wykończony przez architekta, z widokiem na Odrę | Port Popowice | 81,4 m Zamieszkaj w miejscu, które urzeka od pierwszego spojrzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz dużej działki niedaleko centrum Mszczonowa? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł650 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dębniki! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze, szeregowe. II linia zabudowy. Media.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł298 m² 4 026,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Lokalizacja Dom usytuowany jest w cichej, spokojnej części miasta, przy ulicy Elbląskiej, zaledwie kilka minut spacerem od brzegów Zalewu Wiślanego. Z przestronnego tarasu rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, rozwijającej się części Słupcy przy ul. Stodolnej. Największe atuty lokalizacji: - bardzo blisko stacji pkp Słupca dojazd pociągiem do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,50 m² 12 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

0% prowizji Spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą! Osoba za granicy może nabyć to mieszkanie bez pozwolenia mswia! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w części dzielnicy stogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł220 m² 18 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu płocka.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł113,85 m² 39,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Prowizja 0% bez pcc Możliwość wykończenia pod klucz Na drugim zdjęciu są inne dostępne domy na tej inwestycji. Dom wg projektu indywidualnego o powierzchni użytkowej 13,85m2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł217,34 m² 11 272,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowa Atrakcyjna cena tylko do końca miesiąca! Komfortowy dom położony w spokojnej okolicy w Rumi, przy ul. Kwiatowej. Dom o użytkowej powierzchni 217,34m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 458 m² 205,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Mierzyn, 1458 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1458 m , położoną w doskonałej lokalizacji w Mierzynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł175,65 m² 2 271,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ze względu na rozważaną zmianę lokalizacji biura turystycznego "turysta", na sprzedaż posiadamy obiekt w którym mieści się siedziba biura. Możliwość zamiany na mniejszy lokal za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49 332 m² 9,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Żeleźno | 4,91 ha | Duża działka rolno-leśna z potencjałem | Blisko Białogardu Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 49 100 m2 (4,91 ha) położona w miejscowości Żeleźno,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,18 m² 7 542,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 27,18m2 ,położona na 7 piętrze w wieżowcu na osiedlu Łódż Dąbrowa przy ulicy Kossaka. Mieszkanie do remontu, wymienione okna pcv Dane o ofercie.