dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

397 000 zł50,20 m² 7 908,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ul. Rydza-Śmigłego, na 3 piętrze budynku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Oferujemy przytulny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, składający się z salonu, kuchni, trzech sypialni, garderoby, pomieszczenia gospodarczego, łazienki, wc, ogródka oraz trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 231 zł124,01 m² 5 799,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł53,49 m² 8 880,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Legnica, ul. Złotoryjska, mieszkanie, duży balkon, budynek z 2021r, 3 pokoje, sprzedaż. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Rozalinie o powierzchni 1000 m2, z wjazdem od północy, z drogi asfaltowej. Wymiary działki ok. 20,5x49 m, kształt prostokąta. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Prezentujemy wygodny i gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom w Krakowianach (gm. Nadarzyn). To doskonała propozycja dla rodziny! Dom ma powierzchnię użytkową 215 m2 (pow. zabudowy 136 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w drugiej linii lokalnej drogi asfaltowej. Działka foremna, polecana pod zabudowę całoroczną lub rekreacyjną. *** 1272r *** Licencja pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 888 800 zł169,16 m² 17 077,32 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, trzech sypialni, gabinetu, garderoby, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 815 zł84,87 m² 17 660,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, trzech sypialni, garderoby, łazienki, wc i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 629 801 zł92,53 m² 17 613,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł47,13 m² 9 505,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek letniskowy umiejscowiony w sercu Kaszub - około 140 metrów od jeziora Stacinko - w Mściszewicach (osada Skoczkowo) (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł100 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy w otoczeniu lasu Jodłówka-Wałki | tylko 14 km od Tarnowa Szukasz spokoju, zieleni i gotowego domu do zamieszkania. Parterowy dom z 2023 roku to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 310 zł41,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,3m2 zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł25,80 m² 15 426,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem | 25,80 m | bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:177 m²

Stary Fordon I dom 90 m do remontu I opcja dwóch mieszkań Na sprzedaż dom o powierzchni około 90 m , położony na 177 m działce w Bydgoszczy, stary Fordon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle, na I piętrze) składające się z 4 rozkładowych pokoi (35m/18m/11m/7m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 617 zł70,49 m² 8 109,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 837 zł65,75 m² 7 860,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 883 zł61,44 m² 8 412,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł790 m² 234,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka budowalna o powierzchni 790 m 2 , zlokalizowana w Twardowicach (gm. Bobrowniki), na której znajduje się ziemianka oraz budynek mieszkalny. Przeznaczenie w mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 031 m² 184,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowalna, zlokalizowana w Potępie gm. Krupski Młyn, w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej. Działka płaska, w nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170,45 m² 6 453,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

| nowoczesny dom Z garażem I ogrodem | pompa ciepła | hanusek Szukasz nowego domu bez kompromisów? Z garażem, ogrodem i niskimi kosztami utrzymania? .Ta oferta jest dla Ciebie. CO.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł44,03 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 39,64 m 2 , usytuowane na 2 piętrze 2-piętrowego budynku przy Alei Legionów. Układ: mieszkanie składa się z: 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł36,03 m² 3 885,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, o powierzchni użytkowej 31,50 m 2 , zlokalizowane na 1-ym piętrze 2-piętrowego budynku przy Alei Legionów , nieopodal spacerowej Alei Marka ze ścieżką.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł260 m² 2 880,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Szukasz solidnego domu z ogrodem nad jeziorem? 0% prowizji od Kupującego! emka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieszablonową nieruchomość w Rogowie przy ulicy Maciaszczyka 6a,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,81 m² 7 944,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje na Osiedlu na Wzgórzu mieszkanie: maksymalna funkcjonalność i słońce przez cały dzień Szukasz przestrzeni dla rodziny? To 62-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 na Osiedlu Żubardź. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w bloku z windą. Budynek jest zadbany na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,60 m² 9 125,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 76,6m2 usytuowanego na parterze kameralnego ogrodzonego bloku z 1993 roku z miejscem parkingowym na zamykanym podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 066 m² 211,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grodzisku. Lokalizacja: grodzisk Wlkp. ul. Przylesie specyfikacja: *działka nr 4/8 Powierzchnia działki: 1 066 m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2019r. przy ul. Tyrankiewiczów w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,10 m² 13 218 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Potencjał aranżacyjny - idealne dla osób szukających mieszkania do własnej adaptacji. Jasne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym. Dom wolnostojący w Kaczorach to imponująca nieruchomość z uroczym ogrodem, idealna dla osób poszukujących przestrzeni i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł81 m² 8 395,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 81 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części Oławy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł215,40 m² 6 959,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł7 700 m² 49,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu niezabudowaną działkę o powierzchni 0,77 ha, znajdującą się na północnych obrzeżach miejscowości Osieck, będącej siedzibą miejscowej gminy. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,45 m² 19 717,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament, który łączy bliskość morza z luksusową infrastrukturą! Poniżej znajdziesz kompleksowy i atrakcyjny opis ogłoszenia. Opis Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł54,36 m² 32 928,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pierwsza linii zabudowy, wyjątkowa oferta dwupokojowego apartamentu w pełni wyposażony, garderoba, trzynasto metrowy taras, widok na promenadę. Idealny jako inwestycja na wynajem lub na własne.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł354 m² 9 947,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale biznesowym, położona przy jednej z głównych ulic warszawskiego Targówka ul. Piotra Wysockiego. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37,80 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.8m2. Mieszkanie położone w centrum Chorzowa. W pobliżu: - szpital - szkoła - przystanki tramwajowy i autobusowy - liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,73 m² 8 383,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Lokal położony na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł52,60 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

429 990 zł21,86 m² 19 670,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Budynek znajduje się na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. Blok składa się z pięciu kondygnacji (jedną podziemną z miejscami garażowymi i 4 naziemne z mieszkaniami). Winda.

Szczegóły ogłoszenia

3 140 000 zł109,66 m² 28 633,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż położona w najbardziej prestiżowej i pożądanej części Sopotu wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna stanowiąca kwintesencję nadmorskiego stylu życia oraz bezpiecznej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł43 m² 9 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zielonka, ul. Żabia Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966