dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

Rynek pierwotny

640 000 zł166,19 m² 3 851,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Ostatnie 2 domy! obniżka ceny! bez pcc / bez prowizji Na sprzedaż ostatnie 2 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w odległości 700m od granic Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł31,10 m² 1 897,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność mieszkanie do kapitalnego remontu - aranżacji W kowalowej gm. Mieroszów Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w Kowalowej gm. Mieroszów, przy ul. Wałbrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł127 m² 6 527,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Na sprzedaż przytulny, rodzinny dom w Urzutach o pow. 127m2 oferujący komfort i spokój w zielonej okolicy Oferuję 7-letni dom parterowy z użytkowym poddaszem, przystosowany dla.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,88 m² 10 460,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko u nas. Zapraszam do gotowego apartamentu położonego w strzeżonym apartamentowcu ( z recepcją 24h), ogrodzonego i utrzymanego w bardzo wysokim standardzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł14 544 m² 30,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W życiu trzeba mieć fantazję! Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby: - spacerować po własnym lesie - zbierać grzyby we własnym lesie - słuchać śpiewu ptaków, nasłuchiwać odgłosów.

Szczegóły ogłoszenia

372 250 zł1 489 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana, pełne media, zielątkowo Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Zielątkowie mkw. o powierzchni ok 1360 mkw. Dobry dojazd mało.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł52 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Wysoki standard wykończenia, nowoczesne wnętrza i funkcjonalny układ sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 240 zł63,32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 001 m² 92,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kilka działek budowlanych, każda od 1001-1257m2 w pięknej , zielonej miejscowości w okolicy Mrozów. Działki w kształcie prostokąta o wymiarach 25m/40 m. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,52 m² 5 638,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, ulica Sienkiewicza, centrum miasta. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Mieszkanie o pow. 33,55 m2 składa się z jednego, ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł155,30 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment Skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na pięknej dużej działce, w Malowniczej miejscowości, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 820 zł65,70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 927 000 zł202 m² 9 539,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący 202 m | działka 900 m | Piaseczno / Zalesie Dolne | cisza, zieleń, szybki dojazd do Warszawy Są miejsca, które łączą to, co na co dzień wydaje się nie do pogodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł17 m² 18 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,70 m² 21 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością proponujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 41,7 m2, położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 7 - w samym sercu tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł4 031 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pewne rzeczy trafiają się rzadko. Ta działka jest jedną z nich. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4.000 m , położona w Solcu Kujawskim, w otulinie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł5 594 m² 16,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 006 m² 233,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom w otoczeniu natury, a jednocześnie z dostępem do infrastruktury i atrakcji turystycznych? Oto idealna oferta! Trzy płaskie, prostokątne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł3 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta działka budowlana to zdecydowanie unikatowe miejsce. Położona najwyżej w miejscowości Zawoja. Powierzchnia 30arów w całości budowlana. To wyjątkowe miejsce położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Dom w Ceradzu Dolnym Tylko w Apartament Nieruchomości Sprzedaż domu - 230 m - 6 sypialni, 2 łazienki, duży ogród Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 230 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł324,60 m² 4 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Wolnostojący dom położony na dużej, 13-arowej działce w Kluczach, w wyjątkowo dobrze skomunikowanej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Lokalizacja łączy spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,04 ha położona w miejscowości Bełk gmina Imielno, stanowiąca w części grunty orne, w części zagrodę. Zabudowę stanowi budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe wydzielone w nieruchomości (zakup udziału) zlokalizowane na poddaszu stylowego domu 4 lokalowego, w urokliwym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł30 m² 16 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:964 m²

Przed Państwem oferta sprzedaży urzekającego domku z bala położonego w ustronnym i cichym zakątku gminy Rajcza jakim jest Sól -kiczora. Usytuowany w odległości kilkuset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w Opolu, na ul. 1-go Maja. Mieszkanie w stanie deweloperskim, po generalnym remoncie. Znajduje się na trzecim piętrze ocieplonej kamienicy i jest adaptacją.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,30 m² 9 968,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 95,3 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Kościuszki we Wrocławiu (krzyki), zaledwie ok. 2 km od Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł203,40 m² 9 193,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 203,4 m , położony na działce 353 m . To nieruchomość, która zachwyca klimatem - urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł34,67 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. -salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52 m² 14 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Głównego Miasta - ul. Straganiarska, gdańsk Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Straganiarskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 640 zł149,97 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na parterze. Pod różne działalności: biuro, usługi, itp. - dostępny od ręki. Standard: - ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu pcm , osłonowe.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł33 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż możliwość odstąpienia partycypacji w przytulnym, jasnym i bardzo funkcjonalnym mieszkaniu w systemie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, zlokalizowanym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł53,13 m² 11 198,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-4 , trzy pokoje , 53m2 , I piętro. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,60 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Jasnej na 1 piętrze z klimatyzacją. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w części bliźniaka usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne 3 Pokoje w Sercu Lubawy Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od zaraz bez stresu związanego z generalnym remontem? A może rozglądasz się za bezpieczną lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł368,67 m² 5 424,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Turystyczna Powierzchnia: 368,67 m.kw. Działka: 1110 m.kw. Liczba pokoi: 13 Media: woda, prąd, gaz, ogrzewanie i C.W.U. gazowe, cena: 2 000 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł23,50 m² 20 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 6 o powierzchni 23,50 m2 usytuowany na 1 piętrze. Budynek bardzo blisko plaży. Składa się on z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2. Bezpośrednio przy ul. Folwareckiej -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł36,35 m² 12 627,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie - 36,25 m2 Ul. Turkusowa 1, bonin Przy Uniwersytecie Przyrodniczym Polecam urządzone, 2 pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń i dużą, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,48 m² 12 917,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Property & Law ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Świętokrzyskiej w Żywcu. Lokalizacja Adres przy ul. Świętokrzyskiej zapewnia.