dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

3 000 000 zł9 873 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren produkcyjno-techniczny Świetny dojazd! | Olkusz ul. Wspólna zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł602 m² 297,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Gościcinie! Na sprzedaż działka o pow. 602 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę w Gościcinie przy ul. Strażackiej. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37,80 m² 16 137,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza). Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

347 500 zł3 475 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 3475 m2 w miejscowości Waleriany gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 300 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Wola Dębińska Do sprzedaży oferowana jest działka o powierzchni 23 ary, położona w miejscowości Wola Dębińska. Na terenie działki znajduje się drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

95 M W centrum bydgoszczy + 20 M piwnicy | gotowe pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,33 m² 12 953,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna W panthers estate. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Na rynku nieruchomości największą wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Kawalerka z ogródkiem | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł77,84 m² 7 181,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją 77,84 m | Radom, ul. Górnicza Gołębiów II Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 77,84 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,58 m² 6 785,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Rewal,zachodniopomorskie

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Działka o powierzchni 813 m2 z domem w dzielnicy domów jednorodzinnych w Bielsku Podlaskim. Dom do generalnego remontu. Na działce znajduje się budynek gospodarczy. Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,84 m² 10 150,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji Kołobrzegu - spokojnym, zielonym Podczelu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,66 m² 8 181,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w mikołowie/podlesie - miejscu, kt ó.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43 309 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu rolnym położona w miejscowości Widzino w gminie Kobylnica. Działka nr 282/20 o powierzchni 4.3309 ha przylega bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł74,43 m² 7 187,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Sztolniowa | Balkon |teren ogrodzony| Ogrzewanie miejskie podłogowe | Garaż podziemny Oferta na wyłączność biura, pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie

Szczegóły ogłoszenia

Działka Imielno

Imielno,świętokrzyskie

35 000 zł900 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 900m2 zlokalizowana w Imielnie, gmina Imielno, powiat jędrzejowski. Działka o wymiarach ok. 25m (front) x 35m, płaska, niezagospodarowana. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 644 m² 699,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka - Wołomin, północna część miasta w stronę Czarnej. Działka przeznaczona pod zabudową dwóch domów wolnostojących lub bliźniak. Powierzchnia zabudowy 25 %, biologiczna 60%. Na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 008 m² 199,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji deweloperskiej z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 862 m² 101,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 7862 m 2 położona w Szczecinku, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk 11. Działka w kształcie trójkąta. Dojazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 366 000 zł629,25 m² 6 938,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego zlokalizowanego w Krakowie na osiedlu II Pułku Lotniczego. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 000 zł178 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 351 m²

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej podzielony na trzy odrębne mieszkania o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w miejscowości Dąb Polski (koło Włocławka) o powierzchni 1000 m2. Działka znajduje się w kompleksie działek o charakterze rekreacyjno-budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kołowo

Kołowo,zachodniopomorskie

647 700 zł76 200 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność sprzedaży działki w miejscowości Kołowo. Nieruchomość ma 7,62ha (76200m2) a na jej powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

88 800 zł22 200 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę rolną o pow. 22000 m2 w Gregorowcach w gm. Orla. Działka przeznaczona do uprawy, hodowli lub zabudowy. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

479 400 zł770 m² 622,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Pile - idealna lokalizacja blisko Zalewu Koszyckiego i Rezerwatu Kuźnik! Szukasz wymarzonego miejsca pod budowę domu w Pile? Cenisz sobie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł3 430 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

1. Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w strategicznym punkcie Ostrowca Świętokrzyskiego, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł120 m² 11 241,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 824 zł39,05 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona literą B) położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł82,65 m² 9 667,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 72/74. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł166 m² 5 415,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, zlokalizowaną w Radomiu przy ul. Stodolnej. Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz dogodnym układem pomieszczeń. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 000 000 zł555 m² 1 801,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

| do sprzedania hala magazynowa/przemysłowa/usługowa o powierzchni ok. 555 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36 m² 13 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł134,60 m² 2 897,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Pileckiego w Sosnowcu. Mieszkanie o powierzchni 134,60 m2 składa się z 4 pokoi (z czego 2 z nich.

Szczegóły ogłoszenia

261 800 zł23 800 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka ok. 2,38 ha, położona w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Chojnice. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,01 m² 11 535,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Słubicka. Powierzchnia całkowita - 39,01 m2 + piwnica - 18 m2 Gotowa inwestycja (roi 7%) Mieszkanie jest w pełni wyposażone do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł574 m² 869,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Dom w Uniszowej to idealna propozycja dla dużej rodziny ceniącej przestrzeń, komfort i możliwość własnej aranżacji wnętrz oraz osób szukających przestrzeni i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł128,64 m² 6 444,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Woli Batorskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane z wydanymi Warunkami Zabudowy położone w Ciechanowcu, gmina Ciechanowiec, powiat wysokomazowiecki, województwo Podlaskie. Działki.