dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom

Śmiłów,wielkopolskie

350 000 zł111 m² 3 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny o łącznej pow. 111 m2 w stanie surowym zamkniętym. Na działce 800m2. W miejscowości Śmiłów. Dom będzie budowany na przełomie maja - czerwca 2025 Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 010 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 010 m w Zbrudzewie k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 12/20 zlokalizowaną w Zbrudzewie na ul. Rubinowej - nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,91 m² 11 250,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,91 m, położone na wysokim parterze w budynku z 2007 roku. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji pfrn 31446 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tolkmicko

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

150 000 zł12 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny o pow. 1,2 ha w Tolkmicku, obrębie Nowinka. Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,2 ha, usytuowany w miejscowości Tolkmicko, obręb Nowinka, z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

71 250 zł950 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę nr 8 o zabudowie mieszkaniowo-usługowej, pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowaną w miejscowości Parzynów, gmina Kobyla Góra. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł320 m² 1 953,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu nieruchomość położoną w Zduńskiej Woli: działka o powierzchni 1090 m2bardzo foremna, o wymiarach 26*42zagospodarowana, z nasadzeniamiogrodzona płotem.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł1 173 m² 127,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty nieruchomości: optymalna powierzchnia 1 173 m - idealna pod budowę domu jednorodzinnego z ogrodem, zapewniająca przestrzeń i swobodę aranżacji. Spokojna i cicha lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł189,62 m² 4 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesne Osiedle Zamkove - Twój wymarzony dom w Świebodzicach! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Zamkove w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 016 zł1 737 m² 768 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane - Suche, gm. Poronin około 100 m od górnej stacji wyciągu harenda. Działki położone na obszarze tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej Z dominacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 960 zł1 946 m² 520,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem puh (produkcja, usługi, handel). Lokalizacja: położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł161,37 m² 9 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł52,90 m² 10 623,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,9 m , położone na Grunwaldzie, przy ul. Pogorzelskiej 4. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Prezentujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 27ar położoną w miejscowości Piotrówka gmina Jedlicze. Działka porośnięta kilkudziesięcioletnimi drzewami. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działki budowlanej w miejscowości Czarnów. Grunt usytuowany jest na wzgórzu o wysokości 714m n.p.m. Piękne, widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł399 m² 5 764 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 687 m²

"Funkcjonujący pensjonat z domkami i strefą spa w sercu Beskidu Niskiego" (32 miejsca noclegowe) to atrakcyjna inwestycja w sektor turystyczny bardzo dobrze prosperujący ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł35,19 m² 15 885,19 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m , położone na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji 29L przy ul. Nad Strugą (al. 29 Listopada). Odbiór kluczy IV kwartał 2026 Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,20 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żory - baranowice mieszkanie Z własnym ogródkiem 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł dwa miejsca parkingowe wyłącznie U nas taka oferta! nie szukaj dalej! W swojej ofercie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,90 m² 9 509,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie w zielonej części Czubów - do ewentualnego odświeżenia! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina - Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Sętal

Sętal,warmińsko-mazurskie

870 000 zł143,66 m² 6 055,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Dom wolnostojący w nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze z garażem i dużą działką z widokiem na jezioro. Stan deweloperski do wykończenia wewnątrz. Do budynku doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł44,30 m² 22 957,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Placu Wolnica w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1912 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł62 m² 4 565 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Mieszkanie 3 pokojowe | ogród | garaż | Pobłocie | gmina Główczyce Możliwa zamiana na małe mieszkanie w Słupsku Mieszkanie: znajduje się na 1 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 380 m² 136,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w konstantynowie Łódzkim Powierzchnia 2380m2, szerokość działki 19m. Częściowo ogrodzona w kształcie prostokąta. Na działce jest budynek do rozbiórki. Prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pleśna

Pleśna,zachodniopomorskie

1 042 000 zł210 m² 4 961,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż prezentujemy 3 domki w cenie w jednej z najbardziej kameralnych miejscowości nad Bałtykiem. Niewielka odległość od morza, dostęp do lasu i brak intensywnego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na II piętrze w odremontowanej kamienicy w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,90 m2 z tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł10 585 m² 122,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z postawioną na niej halą i pomieszczeniami biurowymi, magazynowymi i socjalnymi. Budynek może służyć jako magazyn, zakład produkcyjny lub po przebudowie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chciałbyś zamieszkać w malowniczym otoczeniu lasów, w fantastycznym mieście-ogrodzie zwanym zielonymi płucami Poznania? Spełnij swoje marzenie o domu w Puszczykowie, kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 866 zł30,58 m² 17 327,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 30,58 m , usytuowanego na drugim piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł22,10 m² 19 004,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m , położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł59,80 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy na sprzedaż 4 gotowe ekonomiczne mieszkania! Osiedle spełni oczekiwania osób, które szukają: - kameralnej lokalizacji blisko miasta, - przestrzeni bez osiedlowego ścisku z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł37,04 m² 13 228,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 450 m, do dworca pkp ok. 250 m) budynek latarnia morska atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł286 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentowac dom na sprzedaż na Woli Justowskiej przy ul. Królowej Jadwigi. Dom o pow. 286 m2 znajduje się na działce o pow. 3 ar, posiada 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł470 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z potencjałem inwestycyjnym naprzeciwko Manufaktury - ul. Drewnowska 17, łódź Oferuję na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1937 roku, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania znajdującej się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta, ulica Sienkiewicza. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z: - umeblowanego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 044 m² 737,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w Jankowie Gdańskim - tu, gdzie spokój wsi spotyka się z komfortem miasta Marzysz o własnym domu z ogrodem, gdzie śpiew ptaków budzi Cię o poranku, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,79 m² 13 054,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości w polskich górach - Karpaczu. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł108,70 m² 9 199,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów , gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom.